dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1

    Domyślnie Prezent dla 80-latki

    Mam kłopot Moja mam obchodzi za chwilę 80-te urodziny. Urządzamy uroczystość w ścisłym rodzinnym gronie, upiekę tort, ale zupełnie nie mam pomysłu na prezent. Mama swoje lata ma i różne dolegliwości (np. zaćma, więc odpada książka, kiepsko chodzi, więc nie obdaruje jej biletem na koncert).
    I co radzicie? Jak zwykle mówi, że wszystko ma i nic jej nie potrzeba, ale chciałabym jej sprawić przyjemność.
    Pomóżcie
    maja

  2. #2

    Domyślnie

    podkradnij jej zdjęcia i zrób wypasiony foto album z dużymi zdjęciami, jej i rodziny. niech też wszyscy coś od siebie wpiszą

    albo kocyk elektryczny jak jej zimno
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Witaminki dla seniorów z apteki, ciepły szal, matę do masażu (taką nakładaną na fotel - kupiłam teściowej i bardzo jest zadowolona)

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    w ubiegłym roku moja ukochana ciocia obchodziła 80-tkę byl kłopot z prezentem jak zawsze przy wiekowych osobach
    Kupilismy piekny koc -niezwykle miły w dotyku ,ktorym ciocia otula sie wieczorami ....bardzo go lubi

  5. #5

    Domyślnie Re: Prezent dla 80-latki

    A jak bardzo ta zaćma?
    Ja dla mojej babci kiedys specjalnie szukalam książek z bardzo dużą czcionką (tez miała zaćmę).
    I może do tego lupa do czytania i dałoby radę?
    Jeśli lubiła czytać, to pewnie jej tego brakuje.

    A w księgarniach mozna kupic książki czytane na płytkach CD, może takie by się mamie spodobały?

    Jak mama ma kłopoty z chodzeniem, to może taki chodzik z kółkami by się przydał - z niego mozna korzystać w domu i na spacerach, bezpieczniej wtedy się taka osoba czuje. Tylko, że to już większy wydatek, tu sa przykładowe:
    http://www.allegro.pl/search.php?sg=...zik+inwalidzki
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Pomysł z albumem jest świetny. Wiem, bo zrobiliśmy taki i radość była wielka i długotrwała.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedzi coś już mi zaczęło świtać Pomysł z ciepłym kocem niezły - ostanio ciągle mamie zimno (to pewnie słabe krążenie). Nasunął mi sie pomysł wygodnego fotela, może nawet takiego z podnóżkiem, mama lubi oglądać telewizję (ma kilka ulubionych seriali ), czasami zdrzemnie się na siedząco więc byłoby jej wygodniej. Muszę zrobić szybkie rozeznanie w warszawskich sklepach.
    Listku, mama słabo chodzi, ale na szczęście "balkonik" jeszcze nie jest konieczny, na razie wystarcza jej laska
    maja

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Pomysł z albumem jest świetny. Wiem, bo zrobiliśmy taki i radość była wielka i długotrwała.
    Pomysł z albumem rewelacyjny!

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tez chce uskutecznic albumowy pomysl przy najblizszej okazji, dla mojej tesciowej. Mozna teraz zamowic taka ksiazke z cyfrowych zdjec, tylko troche sie trzeba nameczyc, zeby kazda strone zakomponowac. Ale efekt jest swietny.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Witaminki dla seniorów z apteki, ciepły szal, matę do masażu (taką nakładaną na fotel - kupiłam teściowej i bardzo jest zadowolona)
    Ja bym nie chciała dostac witaminek z apteki na prezent urodzinowy ..... te reklamy zachwalające zakup witaminek dla bliskich sa okropne. Na prezent kupuje sie cos co naprawde cieszy. Starsi ludzie tez lubia kosmetyki, ładne rzeczy.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  11. #11

    Domyślnie

    do teog albumu tez by sie lupa przydala

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Może w komplecie z kocykiem takie ciepłe wysokie "kapcie" z wełny, żeby w nogi ciepło było

  13. #13

    Domyślnie

    i czapke, bo tamtedy cieplo ucieka

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    Cytat Napisał amalfi
    Witaminki dla seniorów z apteki, ciepły szal, matę do masażu (taką nakładaną na fotel - kupiłam teściowej i bardzo jest zadowolona)
    Ja bym nie chciała dostac witaminek z apteki na prezent urodzinowy ..... te reklamy zachwalające zakup witaminek dla bliskich sa okropne. Na prezent kupuje sie cos co naprawde cieszy. Starsi ludzie tez lubia kosmetyki, ładne rzeczy.
    A moja babcia uwielbia dostawać takie witaminki. Jak sobie je zażywa, to od razu "czuje się lepiej". tak jakoś podświadomie. I zawsze jest to obowiązkowy prezent, nawet jako dodatek do innego przedmiotu.

  15. #15

    Domyślnie

    Dziękuję za pomysły. Chyba kupię faktycznie jakiś ciepły szal, koc itp.
    Myślałam o wygodny fotelu i nawet taki znalazłam, ale cóż ja z innej epoki jestem (myślałam że jak stoi w sklepie to można kupić ) a tu figa Można zamówić i będzie za 4 tygodnie To w nosie z takim prezentem
    Albumu nie zrobię, bo mam za mało czasu, a poza tym mamy mało zdjęć, są marnej jakości, bo to takie czasy były. W każdym razie urodziny tuż, tuż, mama jest podekscytowana , bo będą goście i to chyba już jest dla niej duża radość
    maja

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Życzymy udanej imprezy i zdrowia solenizantce

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    bo będą goście i to chyba już jest dla niej duża radość
    jak moge jeszcze to Ci podpowiem .....róbcie dużo zdjec właśnie na imprezie,np... Babci z wnukami , z dziecmi , pozowane i takie z nienacka i z tych zdjeć zrob potem album Tak zrobiłam mojej wiekowej cioci .....zawiozłam jej kilka tyg po urodzinach album z imprezy -była bardzo szczesliwa mogąc wciąż i wciąż powracać do tego radosnego dnia ,w ktorym cała rodzina zebrała sie wkoło niej

    Wszystkiego najpiekniejszego dla Mamy

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Cytat Napisał ambroma
    bo będą goście i to chyba już jest dla niej duża radość
    jak moge jeszcze to Ci podpowiem .....róbcie dużo zdjec właśnie na imprezie,np... Babci z wnukami , z dziecmi , pozowane i takie z nienacka i z tych zdjeć zrob potem album Tak zrobiłam mojej wiekowej cioci .....zawiozłam jej kilka tyg po urodzinach album z imprezy -była bardzo szczesliwa mogąc wciąż i wciąż powracać do tego radosnego dnia ,w ktorym cała rodzina zebrała sie wkoło niej

    Wszystkiego najpiekniejszego dla Mamy
    Tak właśnie zrobimy Będzie to piękna pamiątka
    Bardzo dziękuję za życzenia dla jubilatki.
    maja

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Myślałam o wygodny fotelu i nawet taki znalazłam, ale cóż ja z innej epoki jestem (myślałam że jak stoi w sklepie to można kupić ) a tu figa
    Wiem, że fotela nie kupisz i że czasu mało, ale koniecznie musze się z Wami podzielic moim ostatnim odkryciem z IKEA. Usiadłam sobie w fotelu Ektorp na ekspozycji, chciałam sie wygodnie usadowic a on... normalnie sie
    rozlożył pode mną
    Jakos wcześniej nie doczytałam, że wprowadzili w tej serii fotel rozkładany i przyznaję, zamurowało mnie trochę. Zobaczcie:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70106932
    No dla mnie bomba
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  20. #20

    Domyślnie

    No faktycznie bomba Babunia mogłaby dostać zawału jakby zaczął się pod nią rozkładać No i cena Trochę nie za bardzo
    maja

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony