dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 17
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 321
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał elais
    A to dlaczego? to jaka jest alnerntatywa, żeby sietak nie brudziło...? na podłodze też mam gres polerowany... to co mam dać coś matowego na ścianę, będzie dziwnie wygladać... zresztą już gdzies pisałam na podłodze w kuchni mam chiński gres polerowany i lepiej się go myje... niż włoską imolę, ale matową, w łazience...
    Błyszczące jasne płytki na ścianie zapewne będą wymagać więcej pracy niż np. jakieś melanżowe . Najgorzej jest w miejscach przy zlewozmywaku i płycie (kuchence), ale jak Ci to nie przeszkadza i błyszczące Ci się podobają to takie sobie zrób
    Ja nie miałabym tyle cierpliwości żeby je tak często czyścić (lubię widzieć, że jest czyściutko) i między szafkami kuchni będę miała płytę (taką jak blat) w ciemnym kolorze

  2. #42

    Domyślnie

    ten plytkarz to moj ojciec takze nie chcialabym powatrzac co on sie nagadal kladac mozaike

    Ale mimo mi slyszec ze komus sie moia lazienka podoba Dzieki

  3. #43

    Domyślnie

    Dzidziak - brawo dla Taty!

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alli_cja

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał GGGosik
    U mnie tak wygląda (a fugi podam, jak znajdę karteczkę, ale o ile się nie mylę, to Ceresit ....ale sprawdzę)



    A jeśli chodzi o moją jasną podłogę, to każdy włosek widać...
    Katastrofa! Lepsza by była podłoga w mazgaje lub ćtapki.... bo na ciemnej
    też wszystko by było widać (mam taką w przedpokoju)...
    Mogłabys podać, jakiej firmy (model) sedes zamontowałaś? Bardzo mi się podoba.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...-mogano-trovan
    Ktoś z Was ma już te płytki w łazience albo będzie miał? Potrzebuję info jakiego koloru fugi kupić. Płytkarz robi 2 mm fugi (znaczy te „szpary”) i czeka na fugi. A ja się gryzę jakie kupić? Czy identyczne jak kolor płytek, czy może jaśniejsze fugi do brązu a ciemniejsze do beżu?
    Największy problem mam z podłogą, bo płytka jest bardzo jasna (krem jak na ścianie), a ja aż tak jasnych fug nie chcę.
    Jakie macie sugestie, rady?
    Płytki mamy brązowe i beżowe, do tego listwy brązowe i mozaikę też brązową.
    Cytat Napisał ewe Zobacz post
    Witam
    u nas jasna fuga MAPEI 130 jaśmin przy jasnych a przy ciemnych bahama brąz- najciemniejszy braz jaki wynalazłam.



    Ewe piękną masz tą łazienkę, ja też jestem na kupnie tej kolekcji ale obawiam sie o użytkowanie, czy widac na nich zacieki wodne?? I mam wielką prośbę podaj prosze gdzie kupiłas takie piekne lustro w tej ramie - bąbowe połączenie

  6. #46

    Domyślnie

    A my wykorzystaliśmy te kafle w kuchni - świetnie zgrały się z frontami. Z efektu jesteśmy zadowoleni, chociaż dobranie fugi jest trudne (my chyba mamy najciemniejszą Mapei, musiałaby sprawdzić). Na żywo fuga wygląda ciemniej niż na zdjęciach. Od strony praktycznej też nie sprawiają najmniejszego problemu - po np. smażeniu wystarczy gąbka z płynem do mycia naczyć




    Ostatnio edytowane przez Pavis ; 11-11-2010 o 20:47

  7. #47

    Domyślnie

    Gumisio2- płytki użytkuje już od października zeszłego roku - w sumie to raczej nie sprawiają problemów - możne na podłodze fuga troszkę pociemniała ale od czasu do czasu magiczna gąbka Jan Niezbędny i jest git.

    Myślę że ta kolekcja jest taka ponadczasowa..zawsze będzie modna.

    Lustro wypatrzyliśmy w brw na dodatkach.
    ewe

  8. #48

    Domyślnie

    Dzieki Ewe za szybka odpowiedz, bardzo mi sie podoba ta kolekcja tez uwazam ze jest ponadczasowa, mozna zmienic kilka dodatków i juz ma nowy charakter ,ale boje sie zacieków od wody ktos pisał ze na scianach powstaja trudne do usuvniecia zacieki,masz z tym problem? nie chciałabym byc niewolnikiem własnego pomysłu łazienki

    a i jeszcze jedno pytanko czy twoja travena ścienna ma lekko rozowy odcien?? bo na wzornikach w salonach roznia sie odcieniami raz jest wiecej rózu raz go wcale nie widac , ekspozycje w naszych salonach tez sie roznia nie wiem co jest tego przyczyna i jakim kolorem sie kierowac ten róż to nie za bardzo mi odpowiada

  9. #49

    Domyślnie

    Pavis piekna kuchnia w moim guscie bardzo przestrzenna i ten układ podobny do mojej wizji w głowie, ale nie mam chyba az takiego metrazu, kto wykonywał ta kuchnie jesli mozesz zdradzic?

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumisia2 Zobacz post
    Pavis piekna kuchnia w moim guscie bardzo przestrzenna i ten układ podobny do mojej wizji w głowie, ale nie mam chyba az takiego metrazu, kto wykonywał ta kuchnie jesli mozesz zdradzic?
    Dziękuję Kuchnia ma trochę ponad 16 metrów i jest otwarta na salon. Kuchnię wykonywała Pracownia Mebli Kuchennych Bors. Szczerze polecam jeśli jesteś ze Śląska

  11. #51

    Domyślnie

    Może z tym różem to wina oświetlenia - u mnie absolutnie nie wpada w róż jest śliczne ecru.
    Ja nie zauważam żadnych zacieków wody na ścianach - na podłodze idzie pas mozaiki ciemnej możne na niej widać chlapnięcia wody po korzystaniu z prysznica a le wystarczy tylko przetrzeć mopem i po problemie .
    ewe

  12. #52

    Domyślnie

    Moze, ale w zasadzie to byłam w 3 salonach i w kazdm byl inny odcien, i nawet w tym salonie w którym była aranzacja była taka jakby delikatna chmureczka różu - trudno mi to opisac, ale skoro mówisz ze masz idealne ecru to nie wiem , moze maja inny gatunek na tych wizualkach,hmmm

    Ewe patrzac na całosć ogólnie wyszła Ci ciepła ta łazienka czy raczej zimna ??

  13. #53

    Domyślnie

    Moją określiłbym jako ciepłą - ale to tez kwestia dodatków drewniane lustro szafka drewniana drzwi - bardzo ja ociepliły . A i nie mam w niej okna a światełka dają raczej żółty odcień wiec jest cieplutko i przyjemnie.
    Widziałaś może moja górną łazienkę z harionami? tamta za dnia jest ciepła a wieczorem staje sie tajemnicza i bardzo atmosferyczna.
    ewe

  14. #54

    Domyślnie

    Nie nie widziałam, podeslij linka prosze

  15. #55

    Domyślnie

    ok znalazłam włąsnie patrze

  16. #56

    Domyślnie

    Faktycznie zachwycajaca kolekcja bez fug sie tą sciane koło umywalek udało zrobiłc - mam juz taki mętlik w głowie ze naprawde nie wiem co wybrac, z jednej storony kolory traveny oklepane ale bardzo mi sie podobaja z drugiej boje sie czegos wystrzałowego bo mi sie szybko znudzi galimatsa mam okropny

  17. #57

    Domyślnie

    Ewe widziałas gdzieś moze aranzacje z tym panelem kwiatowym z seri TRAVENA ???

  18. #58

    Domyślnie

    Witam! użytkuję łazienkę z tymi płytkami 2 rok,ciemne-masakra,trzeba się przyzwyczaić że widać każdą kroplę wody,ale ściereczka z zeptera (nie żebym reklamowała ale ostałam od znajomej i nie oddam nikomu!) zero detergentów i jest ok, natomiast na jasnych nie zauważyłam żadnych nacieków-myję bo są na zmianę z ciemnymi,takie same będę kłaść w kuchni,do ciemnych użyliśmy czarnej fugi z mapei,fajnego brązu nie znalazłam,ale jest dobrze...

  19. #59

    Domyślnie

    Aisa 27 dzieki to mnie też uspokoiłas bo ciagle sie obawiam ze beda jakies zacieki wodne widoczne na tych błyszczacych - a masz moze jakies zdjecia swojej łazieneczki chętnie bym popatrzyła jak masz ułożone te płyteczki pozdrawiam

  20. #60

Strona 3 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony