dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie jak reklamowac pranie dywanow?

    2 tygodnie temu zlecilam firmie:
    F. H. U. „VITO” (Czyszczenie, pranie dywanow)
    ul. Poniatowskiego 34/3
    40-055 Katowice

    wypranie kilku (2 srednie i 3 male) dywanow. Zalezalo mi na dokladnym wyczyszczeniu dlatego zgodzilam sie na podwojna stawke 12 zl/m2. Pan zabral dywany do siebie i po "czyszczeniu" przywiozl je, liczac podwojnie za czyszczenie i za dojazd (zaplacilam 150 zl). Jak rozlozylam dywany w domu okazalo się, ze sa tak samo brudne jak je oddalam, plamy nietkniete, zapach dywanow swiadczyl,ze wogole nie zostaly wyprane. Frędzle brudne, jak byly. Czuje sie tak bardzo oszukana, ze postanowilam przestrzec ew.zamawiajacych przed ta firmą. Pisalam do nich 2 x e-maila z reklamacja i dzwonilam kilka razy, ale brak kontaktu. Maja sponsorowaną - bardzo ladną stronę internetową, ktora budzi zaufanie i dlatego zamowilam choc, sa tylko rok na rynku. Nie jestem z konkurencji, jestem osobą prywatna i mogę zweryfikowac moja wiarygodnosc, jesli jest taka potrzeba. Naprawdę nigdy wczesniej nikt mnie tak nie oszukal , przeciez nie bede rozwijac dywanow przed zaplatą, aby sprawdzic czy byly czyszczone, a jednak powinnam tak zrobić. Jestem bezradna, bo nie moge reklamowac tej uslugi w zaden sposob i musze poniesc kolejne koszty. Jadwiga
    jaga

  2. #2

    Domyślnie Re: jak reklamowac pranie dywanow?

    Cytat Napisał jadwiga4
    przeciez nie bede rozwijac dywanow przed zaplatą, aby sprawdzic czy byly czyszczone,........
    ale dlaczego nie ?
    BOHO
    Warszawa

  3. #3

    Domyślnie Re: jak reklamowac pranie dywanow?

    Cytat Napisał jadwiga4
    2 tygodnie temu zlecilam firmie:
    F. H. U. „VITO” (Czyszczenie, pranie dywanow)
    ul. Poniatowskiego 34/3
    40-055 Katowice

    wypranie kilku (2 srednie i 3 male) dywanow. Zalezalo mi na dokladnym wyczyszczeniu dlatego zgodzilam sie na podwojna stawke 12 zl/m2. Pan zabral dywany do siebie i po "czyszczeniu" przywiozl je, liczac podwojnie za czyszczenie i za dojazd (zaplacilam 150 zl). Jak rozlozylam dywany w domu okazalo się, ze sa tak samo brudne jak je oddalam, plamy nietkniete, zapach dywanow swiadczyl,ze wogole nie zostaly wyprane. Frędzle brudne, jak byly. Czuje sie tak bardzo oszukana, ze postanowilam przestrzec ew.zamawiajacych przed ta firmą. Pisalam do nich 2 x e-maila z reklamacja i dzwonilam kilka razy, ale brak kontaktu. Maja sponsorowaną - bardzo ladną stronę internetową, ktora budzi zaufanie i dlatego zamowilam choc, sa tylko rok na rynku. Nie jestem z konkurencji, jestem osobą prywatna i mogę zweryfikowac moja wiarygodnosc, jesli jest taka potrzeba. Naprawdę nigdy wczesniej nikt mnie tak nie oszukal , przeciez nie bede rozwijac dywanow przed zaplatą, aby sprawdzic czy byly czyszczone, a jednak powinnam tak zrobić. Jestem bezradna, bo nie moge reklamowac tej uslugi w zaden sposob i musze poniesc kolejne koszty. Jadwiga
    Jadwiga ... jak ty zyjesz ta tym swiecie ??

    pierwsze podstawowe pytanie juz padlo:

    "dlaczego nie obejzalas dywanow ??"

    1. nie odpowiadaja na email ?
    2. nie mozesz sie dodzwonic ?

    to chyba czas sie wybrac do nich ??

  4. #4

    Domyślnie

    walcz do skutku.
    a wzielas pod uwage, ze moglo im sie cos po prosstu pomylic?
    GRIZZLI

  5. #5

    Domyślnie

    Dziwne
    Jest to jedyny post Jadwigi. I do tego o tak dziwnej treści

    Nie jestem z konkurencji, jestem osobą prywatna i mogę zweryfikowac moja wiarygodnosc,
    A może jednak jestęś z konkurencji?
    Jak zweryfikujesz swoją wiarygodność?

  6. #6

    Domyślnie

    Znacie jakąś dobrą firmę zajmującą się czyszczeniem dywanów w Kątach Wrocławskich? Nie chciałabym mieć sytuacji jak jadwiga sprzed kilku lat

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie uważasz, że tak niszowej, lokalnej usługi lepiej szukać na jakiś lokalnych portalach, forach, grupach FB niż na ogólnopolskim forum budowlanym?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony