dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 132
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2636
  1. #21

    Domyślnie

    Czekamy z niecierpliwoscia na nowe zdjecia :)

  2. #22

    Domyślnie zdjęcia Niuśki

    My również przymierzamy się do zakupu projektu Julki.Podoba nam się ten projekt ze względu na swoją przestronność,dlatego też w przeciwności chyba do wszystich uczestników nie będziemy stawiać żadnych dodatkowych ścianek.
    Nasze zmianyOKOIK/POM.GOSP-zostanie naszym korytarzem z garderobą,strych przeznaczymy na pralnie i garderobę, oczywiście pom.gosp od strony ogrodu zamiast okna-drzwi.Z niecierpliwością czekamy na dalsze zdjęcia-szczególnie tych z poddasza.Pozdrawiam

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krzch119

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Julka

    Witam wszystkich!
    My też jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Julki, jest tylko jedna sprawa: koszty. Jak możecie to piszcie ile wyniosła Was budowa / lub na jaką kwotę ją oszacowaliście z wykonawcą, to napewno ułatwi podjęcie wyboru nie tylko nam.
    W prawdzie Aguś napisała cosik o kosztach ale dobrze mieć kilka głosów w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Krzych

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    mam dylemat co do okna w kuchni dla mnie jest troszkę za duże, tak to niestety jest jak fizycznie nie można byc na budowie i zobaczyc jak to wygląda. Efekt zobaczyłam dopiero jak wróciłam z pracy i były nadproża..

  6. #26

    Domyślnie do Aguś 1238

    Witaj.
    Co do przydomowej oczyszczalni ścieków również jestem ZA, ale zobacz jak masz w projekcie napisane czy to ma byc szambo czy zbiornik na scieki...
    Ponieważ w garazu nie ma zadnych okien dom przesunelismy w lewo do granicy 3 m. Koszt budowy tak na szybko: wszelkie poniesione wydatki na JULKĘ (materiały ,paliwo!, robocizna, zmiana ekipy itd.) do stropu wyniosły ok. 70 000,0 zł (w tym drzewo na dach ok. 30m3 – więźba + deskowanie).

  7. #27

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Zdecydowaliśmy się na projekt Julka spośród miliona innych. Bardzo proszę o wysłanie zdjęć Julki, bo nie mogę doczekać sie już swojej.
    simran

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie super fotki

    Droga Niusiu WIELKIE DZIĘKI ZA FOTKI.Twoja Julka jest dla nas wszystkich wielkim wzorem też chciałabym być na takim etapie.Okno w kuchni jest piękne
    mam nadzieje że w przyszłym roku też będe takie miała .Niestety moje papierki wciąż leżą w urzędach dlatego dziękuje że dajesz pocieszyć oko twoją Julką.Będe wdzięczna jeśli uda Ci się dodać fotki z wewnątrz.Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje za zdjęcia. Piękny domek ale wygląda na taki malutki. My postanowiliśmy zmienić to duże oko w salonie na drzwi przesuwne, a to długie okno w salonie wogóle chyba zlikwidujemy. Łazienka na dole pozostanie tam gdzie była (pod schodami), ale spróbujemy ją cofnąć w strone garażu (wg projektu jest 35 cm ząb w garażu, który można wyrównać.
    A wogóle to gdzie ja mogę zobaczyć julkę zbudowaną na żywo??? Proszę
    simran

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aguś1238

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Rzeszow
    Posty
    164

    Domyślnie

    mam pyanie do wszystkich czym bedziecie , kryć dach ?

  12. #32

    Domyślnie simran

    Nad zlikwidowaniem długiego okna to i ja sie zastanawiam, ale murarze mi przetłumaczyli ze na zamurowanie okna jest zawsze czas, prosili abym zaczekala z decyzją do wylania stropu. Powiedzieli ze jak będzie strop to ten pokoj bedzie inaczej wyglądac i mieli rację. Niby się wydaje że jest duzo swiatła ze wzgledu na duze okna a jest ciemno.
    Łazienka pod schodami jest naprawdę mała, chyba sama mialabym problem z wyprostowaniem się w niej, a mam 173 cm wzrostu i jest bardzo wąska. W mimi przypadku zmiana decyzji co do lazienki byla trafiona.
    Buduje się w woj. mazowieckim narazie tylko tyle mogę powiedziec

  13. #33

  14. #34

    Domyślnie Re: simran

    [quote="niuśka"] Buduje się w woj. mazowieckim narazie tylko tyle mogę powiedziec [/quote


    Witaj w klubie woj. mazowieckiego
    ja co prawda inny domek, ale też z mgprojekt, mój to edyta lecz będzie front taki jak w julce, żałuję tylko , że dałam się przekonać i nie dorobiłam wykusza w jadalni już za póżno bo fundamenty stoją...............

  15. #35

    Domyślnie Julka - fundamenty

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c27a249d65f1cf1.html"

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aguś1238

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Rzeszow
    Posty
    164

    Domyślnie

    Niusia dzieki za fotki , sa super,

    widze ze wyrównałaś poziom podłogi domu z poziomem podłogi na strychu, masz wieksze mozlwosci zaadaptowania poddasza ,
    pozdrawiam serdecznie

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ariowist

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam! Nam też bardzo się podoba projekt Julki, ale mam ograniczony budżet moge wydać na dom do 450 tys. , czy za taką kwotę jest możliwe wykończenie domu pod klucz. Najbardziej jestem ciekawa kosztu dach z dachówki ceramicznej. Jak to u Państwa wygląda?

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bozpod

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie czy istnieje możliwość obejrzenia Julki już wybudowanej???

    My już zakupiliśmy projekt domku Julka z MGProjekt
    Teraz załatwiamy wszystkie papierkowe sprawy i w przyszłym roku zaczynamy budowę bardzo chcielibyśmy obejrzeć postawiony już dom ponieważ chcemy wprowadzić kilka zmian.
    Pozdrawiam!

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Alkatar

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    my z żoną zastanawiamy się nad zakupieniem tego projektu. Czy ktoś z państwa w woj mazowieckim, byłby skłonny z nammi się umówic i pokazać nam swoj dom lub budowę?

    bylibysmy wdzięczni.

    Tomek i Wanda

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aguś1238

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Rzeszow
    Posty
    164

    Domyślnie

    witam serdecznie,
    cos cicho na naszym forum , co u wszystkich słychac kochani , piszcze na jakim etapie jesteescie i jak wam idzie budowa .
    Mam nadzieje ze jak zobacze niedługo architekta to bede cos mogla wiecej napisac. pozdrawiam

Strona 2 z 132

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony