dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 131
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2601
  1. #21

    Domyślnie

    Witam,
    ciesze się że jeszcze jednej osobie podoba sie projekt Z10 Ja niestety nie zaczęłam jeszcze budowy, aktualnie czekam na warunki przyłączenia pradu i dopiero teraz na 100% wiem który podwariant Z10 (oczywiście ze zmianami) będziemy budowac. Budowa ruszy (mam nadzieje) w przyszłym roku.

    Pozdrawiam,

  2. #22

    Domyślnie

    Przejrzalem dziesiatki projektow i z10 na razie wypada najlepiej. W miare prosta konstrukcja na pewno wplynie (licze na to) na nizsze koszty budowy - budowa systemem gospodarczym.

    Pytanie do wszystkich, ktorzy wybrali ten projekt - likwidujecie taras aby powiekszyc salon ?

  3. #23

    Domyślnie

    Ja zaczynam tez w przyszlym roku, ale juz sie powoli przygotowuje. Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc zdjecia z realizacji z10.

    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Witam ponownie

    ja nie likwiduję tarasu (jest on dość spory), ale likwiduję podcień i powiększam w ten sposób salon o ok. 8 m2. Dodatkowo robimy zadaszenie tarasu (zmiana w konstrukcji dachu) - zadaszenie musi byc spore, ponieważ taras będzie od strony południowej.

    pozdrawiam,

  5. #25

    Domyślnie

    Witam,

    oczywiscie piszac taras mialem na mysli podcien .
    Tez sie jeszcze nad tym zastanawiam.

    Dodatkowo planuje zlikwidowac wykusz i zrobic w jego miejsce wyjscie na zadaszony taras.

    pozdrawiam,

  6. #26

    Domyślnie

    ..
    Pozdrawiam
    Marta

  7. #27

    Domyślnie Czy ktoś wybrał Z10 z pracowni z500?

    Myslimy o zakupie takiego: http://www.z500.pl/index.php?projekt=10&podwarianty=1 - wersja Z10 L 2GP sdn + użytkowe poddasze.
    Co o nim myslicie? Czy jest ktos kto wybrał/wybudował już podobny?
    Pozdrawiam [/url]

  8. #28

    Domyślnie

    Czy macie moze zdjecia z10 ?

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Czesc,

    wlasnie kupilem projekt Z10 z poddaszem uzytkowym i stropem Teriva. Od jakiegos czasu szukam zdjec wybudowanego, ale na razie bezskutecznie.

    pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie Kosztorys

    Witaj, ciesze sie, ze w koncu ktos ma podobny gust
    Szukalam zdjec z realizacji - niestety rowniez bez efektu.
    Ile planujesz wydac na budowe tego domku?
    Przymierzamy sie do wersji z podwojnym garazem, ale troche przeraza nas ilosc dachu, ktory - wg naszych znajomych - bedzie bardzo drogi.
    Projekt zamierzamy kupic na poczatku nastepnego roku.

    Ogolnie Z10 jest jedynym, ktory spelnia nasze wszystkie oczekiwania

    Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    Tez mialem wybrac projekt z podwojnym garazem, ale ze wzgledu na bank musialem zrezygnowac. Dla mnie to nie problem bo dlugosc mojej dzialki to 46 metrow, wiec postawie garaz prawdopodobnie jako osobny budynek.

    Co do kosztow to naprawde trudno powiedziec. W/g kosztorysu to ok. 220 tysiecy (kosztorys uwzglednia wynajem ekipy do kazdego ruchu mlotkiem i lopata). Ja planuje znakomita wiekszosc pracy wykonac sam, wiec moze uda sie zejsc z kosztami do 180 tysiecy (wiec jakies 1400 m2).

  13. #33

    Domyślnie

    No to superek
    My niestety bedziemy potrzebowali pomocy fachowcow i to raczej przy znakomitej wiekszosci prac:/
    Kiedy zaczynasz budowe i gdzie jesli moge zapytac, bo nie ukrywam, ze z checia obejrzalabym chatke na zywo
    Mam nadzieje rowniez na jakies fotki

    Pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie


    Jestem na etapie skladania dokumentow dotyczacych pozwolenia na budowe i zaraz po uzyskaniu zaczynam. Jesli chodzi o miejsce budowy to okolice Warszawy.

    Co do obejrzenia na zywo to chetnie zapraszam , ale nie wiem kto u kogo pierwszy.

    pozdrowienia

  15. #35

    Domyślnie


    My pewnie zaczniemy w przyszlym roku
    Chetnie wysłucham rad i spostrzezen nt. projektu, bo pewnie Twoje będą pojawiały się wcześniej - podejrzewam na poszczególnych etapach budowy...
    Pozdrawiam i trzymam kciuki

  16. #36

    Domyślnie

    Oczywiscie podziele sie nimi bardzo chetnie .

    Moje pierwsze zmiany to:
    a) likwidacja wykusza i zastapienie go oknem badz wyjsciem na taras
    b) planuje zamknac kuchnie stawiajac scianke dzialowa lub montujac drzwi rozsuwane

    pozdrowienia

  17. #37

    Domyślnie

    Wykusz również chcielibysmy zlikwidować i w to miejsce wrzucic jakies zgrabne spore okienko
    Zastanawiam sie nad schodami na poddasze - tj. ich lokalizacja i charakterem (zastanawiam sie nad tym czy lane czy gotowe wiszace), ale... chyba mam jeszcze troche czasu
    Czy analizowales kosztorys przygotowany przez biuro? Czy on jest w miare wiarygodny?

    Pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.
    Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.
    Pozdrawiam
    Marta

  19. #39

    Domyślnie

    ..
    Pozdrawiam
    Marta

  20. #40

    Domyślnie

    Miniu tu jest watek gdzie pisalysmy o z10

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...&highlight=z10
    Pozdrawiam
    Marta

Strona 2 z 131