dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO/OPTILIGHT ??

    Czy brac je pod uwagę? Czy ktos moze je ma i jak sie sprawują? Nie przeciekają itd?
    Licze na cenne uwagi
    pozd

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    Witam my mamy 4 okna tej firmy..niewybieralismy ich osobiście tylko juz były jak kupilismy nasz dom na poczatku myslałam ze jak niema "ładnego"znaczka typu velux to bedzie pewnie takaś tandeta i powiem tak...niemieszkamy jeszcze w nim ale od roku je otwieramy zamykamy...i nic się niedzieje..nieprzeciekają ,a moim zdaniem są bardzo szczelne nic niedmucha szparami ani nic z tych rzeczy..może po latach urzytkowania zmieni mi się zdanie...a na dzien dzisiejszy uważam je za dobre okna

  3. #3

    Domyślnie

    Też mam FAKRO na dachu. Jeszcze nie mieszkam, ale były założone jesienią i przez zimę nie zauważyłam przecieków zobaczymy co będzie dalej. Słyszałam, że VELUX i właśnie FAKRO to jedne z najlepszych okien dachowych.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: Okna dachowe FAKRO/OPTILIGHT ??

    Cytat Napisał gospie
    Czy brac je pod uwagę? Czy ktos moze je ma i jak sie sprawują? Nie przeciekają itd?
    Licze na cenne uwagi
    pozd

    O Optilight było już parę wątków, w których ja również opisywałem swoje doświadczenia. Osobiści zamontowałem 3 sztuki o wysokości 140cm i jak dla mnie wszystko było OK, ale to komentarz do samego produktu i montażu. Jeśli chodzi o trwałość to napiszę za kilka lat bo moje dopiero są użytkowane niecały rok.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał escape
    Witam my mamy 4 okna tej firmy..niewybieralismy ich osobiście tylko juz były jak kupilismy nasz dom na poczatku myslałam ze jak niema "ładnego"znaczka typu velux to bedzie pewnie takaś tandeta i powiem tak...niemieszkamy jeszcze w nim ale od roku je otwieramy zamykamy...i nic się niedzieje..nieprzeciekają ,a moim zdaniem są bardzo szczelne nic niedmucha szparami ani nic z tych rzeczy..może po latach urzytkowania zmieni mi się zdanie...a na dzien dzisiejszy uważam je za dobre okna
    A czy mogłabym miec prosbe o zdjęcia tych okien na poddaszu podobno mają cieńsze ramy niż np Velux
    poza tym ponieważ slędze Twoje poczynania wnętrzarskie (pełna szacunku)przy odrobinie czasu może napisałabys mi "przepis" na te Twoje schodki-krok po kroku-- jakie kupiłas dokładnie panele, jakiej grubosci, na jaki klej, jak je układaliscie-jaka techmikę mieliście, jak docinaliscie, co z ta balustradą- czy wogóle osoba nie majaca zupełnie doświadczona da radę, ja oczywiście mogę zając sie malowaniem, ale resztę musze zlecic męzowi a on ma obawy sie tego podjąć
    Ja osobiscie wzięłam sobie za punkt honoru ten temat i powiedziałam ze nie dam za schody 15 tysiaków (zobaczymy czy sie uda )
    z góry dziekuję

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    No kochana lejesz miód na moje serce .....
    dziś jak tylko skleroza mnie niedopadnie to zrobie zdjęcia okien dachowych
    Zeby niezaśmiecać tego wątku zapraszam na przepis do mojego dziennika,zaraz postaram ci się coś nabazgrac

  7. #7

    Domyślnie

    mozesz na priva [email protected]

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    info o schodach w moim dzienniku...

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sorygregory78

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1

    Domyślnie czy warto

    co to jest OPTILIGHT gdzieś tam napisano w szczególności na allegro, że to należy do grupy FAKRO - no i tak jest - ale co za tym idzie zauważcie, że na tych oknach nigdzie nie ma oznaczeń fakro iż Fakro tylko współparcuje z producentem tych okien który to określa konstrukcję tych właśnie okien; To czemu okna fakro są droższe od tych - wg mnie to proste szafa dębowa zawsze będzie droższa od sosny

  10. #10

    Domyślnie

    Witam. Czy może ktoś z użytkowników okien Optilight opisać jak sprawują się po latach użytkowania?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony