dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    katharinna

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    rea to chinszczyzna.slawko101 chcialbym zobaczyc u ciebie ten zestaw rea poza tym że ją sprzedajesz

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał SLAWKO101
    Mozna je zobaczyc w bialymstoku jest na Przedzalnianej duzy sklep i sa tam ich wszystkie produkty (chyba wszystkie)
    Zgadza sie, tam jest ich siedziba, tam robione sa tez w wiekszosci fotki o ile sie zorientowalam (te pokazywane w opisach np kabin)

  3. #23

    Domyślnie

    Podoba mi się jedna ich umywalka. Tylko wiadomo, że lepiej mieć już całą ceramikę tego samego producenta.
    Ale skoro to chińszczyzna, to chyba nie warto kupować...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał katharinna Zobacz post
    rea to chinszczyzna.slawko101 chcialbym zobaczyc u ciebie ten zestaw rea poza tym że ją sprzedajesz
    tak, tak potwierdzam rea to chińszczyzna a slawko101 faktycznie jest osobą sprzedającą tą markę.

  5. #25

    Domyślnie

    Osobiście mam dwie umywalki REA i generalnie mogą być choć widać, że jest to chińszczyzna. Do wad można zaliczyć, że nie trzymają wymiarów szczególnie umywalka prostokątna, drugi minus to słaby odpływ wody. Generalnie jak porównywałem "firmowe" to widać gorszą jakość w wykonaniu. Do plusów mogę zaliczyć cenę.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  6. #26

    Domyślnie

    ja kupiłam ich dwie umywalki. jedna owalna śliczna, druga prostokątna kijowa! oddam za free, leży w garażu. nawet do nich nie pisałam. szkoda zachodu za taką kase! może gdzieś na działce się przyda.

  7. #27

    Domyślnie

    Po Waszych postach już sobie odpuściłam - będę szukać u rodzimych producentów.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Darek-73

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Urzadzalem caly dom kupilem u nich mase sprzetu 3 lazienki, panele prysznicowe wanny kabiny umywalki. Podsumuje krotko co z tego ze sie wyda 8 zamiast 15 tysiecy jak po roku mozna to wszystko wyrzucic na smietnik. ladnie nawet wyglada ale to zwykly szmelc. od poczatku byly problemy z przewodami od wody ktorych koncowki pekaly juz po miesiacu ale to akurat szczegol przyszedl hydraulik powymienial i bylo ok. Ale dalej to juz tylko koszmar. Mieszacze wody po roku wysiadly nie podaja cieplej wody, deszczownice i te bicze wodne to zart jakis. Wszystko zaczyna sie rozlatywac. W wannie z masazem boje sie go wlaczac zeby mnie prad nie porazil. Na wyslana reklamacje odpowiedzieli lakonicznie ze obowiazuje tylko rok gwarancji gdzie zadnej gwarancji oprocz faktury nie dostalem a o rekojmi nie chca slyszec. NIGDY WIECEJ LAZIENEK REA. Lepiej dolozyc pare zlotych i kupic cos chociazby polskiego. Przy okazji orientuje sie ktos czy moge ich pozwac w ramach rekojmi? Sprzet uzywam niecaly rok byl zakupiony wczesniej montaz po kilku miesiacach ale faktura ma juz ponad rok.

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Gannia
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    448
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Szkoda, że nie znalazłam tego wątku wcześniej, na pewno nie zamówiłabym tego szajsu i oszczędziła sobie mnóstwo nerwów i czasu..
    Pod koniec stycznia zamówiłam właściwie całą armaturę do 3 łazienek, miski WC, bidet i baterie. Skusiła mnie, nie ma co ukrywac przystępna cena i przyjemne dla oka zdjęcia sprzedawanych towarów.
    Po zamontowaniu baterii prysznicowej w przeciągu 3 dni pękła tzw krzywka - woda zalałaby mi całą łazienkę, na szczęście akurat byłam na budowie i zakręciłam wodę.. Hydraulik tarł oczy ze zdumienia, jak zobaczył pęknięcie. Wymieniłam wszystkie łączniki w bateriach.
    Kolejna sprawą są miski WC, na zdjęciach wyglądają pięknie:

    http://www.lazienka-rea.pl/miski-wcbidety-wc-vito-o_l_35_760.html
    http://www.lazienka-rea.pl/miski-wcbidety-wc-misa-wiszaca-luca-o_l_35_793.html

    w rzeczywistości przyszedł do mnie chłam pierwszej klasy - potłuczone w środku, nieoblane szkliwem.. w efekcie po 3 dniach od montażu zaczęło ciec.
    Wysłałam reklamację - przysłali nowe miski, dokładnie takiej samej jakości, odesłałam - i tak powtarzaliśmy operacje 3 razy
    W efekcie wystąpiłam o zwrot pieniędzy i po ciężkich przejściach, po kontakcie z Rzecznikiem Praw Konsumenta i kilku ostrych pismach w końcu kasę odzyskałam.
    Żeby nie być gołosłowna, przedstawiam zdjęcia.

    Widoczne amatorskie klejenie pęknięć, (może klient nie zauważy) oraz brak szkliwa:










    Myślę, że zdjęcia pokazują całą "urodę" sprzedawanych produktów. Myślę, że nawet w Chinach jest to produkt drugiej kategorii.
    Zaznaczam od razu - nie jestem konkurencją, tylko zwykłą osobą, która buduje dom

    Mam nadzieję, że mój post przyczyni się do tego, że ktoś się zastanowi, zanim u nich zamówi cokolwiek.

    Pozdrawiam
    Wielka Improwizacja
    komentujcie!
    działka na sprzedaż w Długiej Szlacheckiej, gm Halinów (mazowieckie)! Zainteresowanych zapraszam na prv

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar efka3
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    My także zamówiliśmy zestaw wc +bidet z firmy rea + umywalki. Towar przyjechał i odbierał go mąż, którego szczególnie uczuliłam na to, żeby dokładnie obejrzał co dostaliśmy. Już przy "oględzinach" kurier stwierdził, że to jakaś chińszczyzna.... Przyznam, że wcześniej nie sprawdzałam tej firmy.

    Kilka dni przyglądaliśmy się na te akcesoria. Może nie było takiej fuszerki jak u Ganni ale wykończenie tego wc i bidetu od "tyłu" nie dawało nam spokoju, a powierzchnia była taka jakaś pofalowana... W końcu odesłaliśmy towar, ponieśliśmy koszty związane z transportem, ale nie żałuję. Jakoś spokojnie nie moglibyśmy zasiąść na tej chińskiej porcelanie . Firma towar przyjęła bez problemu, kasę oddali i tak zakończyła się nasza przygoda z łazienkami rea...
    Miej ty sobie pałace, ja mój domek ciasny.
    Prawda, nie jest wspaniały, szczupły, ale własny.


    Dziennik budowy

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Delimenno

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Lightbulb lazienka-rea opinie

    W poszukiwaniu poszkodowanych przez lazienka-rea.pl zawiało mnie i tutaj. Oto zlewozmywak który do mnie dotarł, chiński wyrób który nie ma prawa być gatunkiem innym jak III, choć sprzedany mi został jako pełno jakościowy w gatunku pierwszym. Ten pierwszy gatunek w wydaniu lazienka-rea wygląda tak, że:
    1. Komora mniejsza została krzywo wpuszczona w korpus, nic tak chińczykom nie wyszło jak skosy choć oczęta ich lubię
    2. Nie spływa cała woda, stoi w rogu
    3. Syfon zaliczył pęknięcie u chińczyka albo w rea. Na pewno nie w transporcie, był schowany w jednej z komór. Polipropylen ciężko się klei...
    4. Przebicie w metalu
    5. Facet przyoszczędził nawet na uszczelkach pod zlew, zaś te od syfonu jakby wycięte z dętki. Ale część nawet trzyma, ciekną tylko dwie, to chyba dobrze
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0004.jpg
Wyświetleń:	1623
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	138270   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0003.jpg
Wyświetleń:	1520
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	138278  

  12. #32

    Domyślnie REA - akutualne opinie

    Przeraziłam się tym co przeczytałam, bo właśnie zamówiłam bidet i miskę WC tej firmy. Tak ładnie prezentuje się na zdjęciach... Czy ktoś kupował od nich coś ostatnio?
    renjul

  13. #33

    Domyślnie

    Dzięki o Wam za ostatnie wpisy, właśnie się wyleczyłem z sanitariatów tej firmy, choć przyznam, że na zdjęciach ładnie wyglądają a i cenowo bardzo przystępne.


  14. #34

    Domyślnie

    Zaluje ze nie przeczytalam opinii wczesniej na temat Rea kupilam sporo rzeczy sugerujac sie ladnym designem i przystepna cena. Niestety teraz zaluje ze kupilam Rea bo wszystkue baterie obecnie mam do wymiany. Niestety zamarzylam o baterii nawannowej wiec koszt podwojny po 6ciu miesiacach zaczal przeciekac waz, wymiana wiaze sie z wyjeciem wanny rea na to ze sama go sobie zepsulam wiec moj problem baterie musze kupic nowa i 400zl do kibla cena spora jak na czas uzytkowania chinszczyzna

  15. #35

    Domyślnie

    Dzisiaj odebrałem umywalkę REA Daisy. Jutro odsyłam Wygląda jakby była robiona w glinianej formie nad ogniskiem No może trochę przesadzam, ale jest cała pokrzywiona, powłoka nierówna, w ciapki... wzór trochę inny niż na zdjęicu... nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach jeszcze się robi takie badziewie...

    A szkoda, bo wzór mi idealnie pasował. Miałem też kupić kabinę typu fold od REA, ale wolę dopłacić do czegoś markowego. Nigdy więcej REA.

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kazek01

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-688
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał wesolutki Zobacz post
    Ja korzystam mam 2 umywalki i kabine tej firmy jestem zadowolony kupilem na ich stronie lazienak.rea.com ale sprzedaja tez na allegro
    Czy po tych kilku latach możesz napisać jak sprawuje Ci się ta kabina Rea? Jaką masz?

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kazek01

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-688
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ja kupiłem od Rea odpływ liniowy i umywalki. Odpływ liniowy to tylko kawałek stali więc nie ma co być nie tak. Jeszcze nie używam, ale nie widać, żeby coś było nie tak, chociaż wydaje mi się, że woda stoi troszeczkę po jednej ze stron - nie ma dobrze wyprofilowanego spadku. Ale to jest drobny szczególik. Jeśli chodzi o umywalki to kupiłem Rea Disy i obie oddałem bo były krzywe. Będę miał je zamontowane na linii wejścia do łazienki a krzywiznę przedniej ścianki bardzo byłoby widać więc oddałem i kupiłem podobne w Leroy. Przeglądnąłem ze 20 umywalek zanim znalazłem 2 względnie proste.

  18. #38
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-180
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś użytkuje panel prysznicowy rea?
    Panel natryskowy 9750
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prysznic rea.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	382284
    Dom parterowy; PF 20cm XPS + 7cm eps 0,031; ściany porotherm 25cm + 22 cm grafit 0,032; dach płaski- żelbet, 25cm 0,037 + spadki 1-28cm 0,037eps; okna Oknoplast- winergetic premium; podłogówka po całości, rekuperacja; PC PW Buderus Logatherm WPLS.2. - 8KW.
    Pow. całkowita 150m2, użytkowe 122m2.
    Już mieszkamy )

  19. #39

    Domyślnie

    Zamontowałem taki panel u siebie w łazience. Na zdjęciach wyglada super... w realu to tani, śmierdzący chiński plastik...
    Drugi raz na pewno bym nie kupił.
    Projekt "Dom w Klematisach 12B 138 m2. 15cm styro 0,33 na ścianach , 20cm piany OK między krokwiami, 30cm piany strych, WM Aeris 350, Victrix 12+ zas. 130l.

  20. #40

    Domyślnie

    Mam ich umywalkę. Jaka cena, taka umywalka. Masz więcej, dołóż na coś lepszego. Nie masz, nie spodziewaj się cudów. Od razu domów elementy plastikowe chromowe, te mające styczność z wodą po paru tygodniach nie będą chromowe.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony