dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie pieca olejowego Ederlich firmy Ulrich?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Zafascynowany rozmiarami tych pieców byłem tuż-tuż kupna-i tych rozmiarów mi żal do dziś. Ale od dawna, do dzisiaj, nie mogę zdobyć żadnych opinii (dziwne...) od użytkowników...Zobacz, ile tu odpowiedzi! Pewien sprzedawca w W-wie odradzał mi stanowczo - tak stanowczo, że nie napiszę tu o argumentach przeciw. Ostatecznie mam inny - żeliwny. Ponoć do oleju nie ma lepszego - zobaczymy. Z kolei mój serwisant twierdzi, że te olejaki są OK. Trzeba jednak pamiętać, że to piec z korpusem stalowym, ząb czasu i siarki z oleju nadgryzą go - nie ma siły. Po jakim czasie - nie wiem, nie przekonam się (ciekawe, kiedy nadgryzą moje żeliwo). Próbowałem zdobywć informacje w i-necie, ale przeglądarki nie odpowiadały na pytanie o rzeczoną firmę - wszystkie linki prowadziły TYLKO do Polski... - choć produkt z Japonii... no chyba, że nie to kodowanie Żeby "uchylić rąbka" napiszę, że POWIEDZIANO mi m.in., iż piec nie jest na olej...:-O i uzasadniono to... Nie wdając się zatem w oceny postanowiłem przeciąć wrzód niezdecydowania i zastosować sprawdzone rozwiązanie, a że była kapitalna promocja, więc trudna decyzja łatwiej zapadła...
    Pzdr. AMG.

  3. #3

    Domyślnie

    Chciałem kupić Kondensicha tej firmy. I tak jak przedmówca szukałem w necie. I zero. Nazwa firmy ("Ulrich GmbH")sugeruje rodowód niemiecki, no bo dlaczego nie "sp. z o.o.". Przetrzepałem sieć niemiecką, szukałem "Ulrich", szukałem nazw "Kondensich, Ederlich" przetrzepałem "żółte strony" niemieckie.
    Szukałem pojęć "kocioł/kotły, Japonia, japońskie"
    ZERO ŚLADÓW.
    I dlatego kupię Sanieur Duval, bo nie lubię, gdy wmawia mi się ciemnotę.To jakiś składak + akcja reklamowa. Miliony kotłów na świecie, których nikt nie widział.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Luna_tyku! Ukłony! Właśnie tych sugestii w całej sprawie było na mój gust za wiele, Japonia, Niemcy, hm.. Korea hm... - i jeszcze inne liczne "hm..." No więc kotłownię mam "zapchaną" DeDietrich'em, ale śpię spokojnie, no i przecież nie w kotłowni to po co mi tam miejsce?
    Pzdr. AMG.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    polecam stronę: http://www.ulrich.com.pl

  6. #6

    Domyślnie

    To miło z Twojej strony, Anonimowy, że polecasz. Problem w tym, że poszukiwania w sieci rozpocząłem po uważnym przeczytaniu treści strony f-my Ulrich. I w sieci, niezależnie od stosowanej przezukiwarki, istnieje tylko ta polska strona, plus kilka polskich informacji cenowych firm handlowych oferujących te kotły. I niczego innego nie znajdziesz.
    W Niemczech nie istnieje firma "Ulrich GmbH", produkująca (składająca ??) kotły CO.
    Jedna strona WWW w sieci, wyraźnie robiona przez speców od reklamy, to za mało, bym wydał swoje pieniądze.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    troktan

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gilowice
    Kod pocztowy
    34-322
    Posty
    1

    Domyślnie piec URLICH

    Posiadam piec tej marki do ogrzewania sklepu od 6-7 lat. jestem z niego bardzo zadowolony. W porównaniu z piecem olejowym BUDERUS (mam w domu)
    o podobnych parametrach jest dużo oszczędniejszy - mniejsze spalanie mimo że nie był czyszczony prawie przez 5 lat.
    Wydaje mi się że jest to sprzęt już następnej generacji, a chcę przypomnieć że piece BUDERUS były "mercedesami" wśrud wszystkich pieców.
    Gorąco polecam ten sprzęt.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony