dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 18
Pokaż wyniki od 341 do 347 z 347

Temat: BOSCH - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. Opinie, uwagi, zdjęcia

  1. #341

    Domyślnie

    fakt działają bardzo dobrze jeśli chodzi o obsługę konsumenta, sam wrzucałem im lodówkę kiedyś na serwis gdy popsuł się termostat. Sprawa załatwiona był bardzo szybko co mnie zdziwiło nawet troszkę, bo zazwyczaj jest trochę przekomarzania się.

  2. #342

    Domyślnie

    W mojej kuchni jest sporo sprzętu z firmy Bosch i naprawdę jestem zadowolona, nie miałam jeszcze powodów do narzekania.
    Ostatnio edytowane przez kinga9503 ; 29-03-2016 o 15:16

  3. #343

    Domyślnie

    a i tak mi sie wydaje, ze te wszystkie sprzety produkowane obecnie sa zdecydowanie mniej trwale niz kiedys. pamietacie pralke franie? na tym sprzecie to ile lat mozna bylo prac i prac i sie nie psula. a teraz mamy sprzet firmy x pare lat i adijos amigos

  4. #344
    Banned
    Baumeister

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-190
    Posty
    20

  5. #345

    Domyślnie

    Aktualnie w bloku używamy głównie sprzętów BOSCH. AGD działają już od prawie 7 lat prawie bezawaryjnie. Jedynie w pralce wymieniłem grzałkę po przepaleniu. Wszystko było by cacy gdyby nie sprawa z płytą indukcyjną. Płyta po podłączeniu nie dawała oznak życia. Żona niechcący coś położyła na płycie przykrywając wszystkie przyciski i płyta nagle dała znak życia. Po wezwaniu serwisu miły Pan serwisant rozkręcił płytę i okazało się że ceramiczny wierzch nad przyciskami zaklejony jest warstwą kleju. Serwisant stwierdził że jest to wada z fabryki i tymczasowo usunął warstwę kleju. Stwierdził że należy wymienić całą szklaną taflę..... Po kilku tygodniach dostaliśmy informację o odrzuceniu naszego roszczenia. W uzasadnieniu znalazła się informacja że wada nie mogła powstać na produkcji. Wychodzi na to że ja sam nie zrywając plomby zakleiłem sobie płytę klejem.

    Po takim potraktowaniu raczej już nic nie weźmiemy z grupy BSH
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dziennik budowy http://forum.muratordom.pl/showthrea...antresol%C4%85

    Komentarze do dziennika http://forum.muratordom.pl/showthrea...14#post6670414

  6. #346

    Domyślnie

    Ja przymierzam się własnie do kupna zmywarki bosch wydaje mi się że to najpewniejsza marka

  7. #347
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar gibbon77
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witajcie,

    czy ktoś z Was wie, czy lodówka http://www.bosch-home.pl/produkty/ch...KAD90VB20.html ma front szklany? Niestety nie jest wystawiona w żadnym sklepie w mojej okolicy.

Strona 18 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony