dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 347

Temat: BOSCH - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. Opinie, uwagi, zdjęcia

  1. #21

    Domyślnie

    Miałam dzwonić do serwisu ale oni nigdy nie są obiektywni
    Mam zmywarkę Boscha i to nie taką starą bo pół roku i chyba właśnie przy odprowadzaniu wody do odpływu buczy niemiłosiernie tak, że słychać ja w całym domu.... Czy to normalne ?

  2. #22

    Domyślnie

    To chyba nienormalne. Ja swojej w ogóle nie słyszę poza dwoma momentami: kiedy otwiera się zbiorniczek z proszkiem wieczko uderza w drzwi i kiedy skończy zmywanie jest trzask przeskakującej gałki włącznika.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rusio

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja posiadam Boscha SMS 6702EU od 8,5 roku - mechanicznie pracuje bezawaryjnie. Mogę tę fimrę w 100% polecić. Zwracam jednak uwagę na 2 rzeczy:
    1. Używaj tylko sprawdzonych środków do zwymarek (ja używałem Somat, Calgonit i Robot). Kiedyś jednak kupiłem w Auchan super tani proszek do zmywarek (CLEAR) i po 3 miesiącach zmywarka przestała odprowadzać wodę - okazało się że w pompce i rurce odprowadzającej ścieki utworzyło się coś w stylu mydła/bardzo gęstej wydzieliny. Na szczęście skończyło się na czyszczeniu...
    2. Uważaj na resztki jedzenia... Ja regularnie czyszcze sitka i filtry, ale w święta 2 razy się zdarzyło że jakaś większa ość zablokowała mechanizm ssący...

  4. #24

    Domyślnie

    Witam ponownie
    Jestem już po wizycie serwisu Boscha i okazało się że taka blacha co jest na dole zmywarki pod cokołem wpadała w straszliwy rezonans w czasie gdy działała pompa! A podobno Boschowi sie to nie zdarza
    Teraz już jest ok.

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piha

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Zmywarka Bosch SRV33A13

    Witam!

    Mam trywialny problem.
    Kupiłem zmywarkę Bosch SRV33A13 (pod zabudowę), ale ponieważ remont kuchni jakoś się wstrzymał, pomyślałem że ja uruchomię już teraz.

    No i tutaj mam problem. Rozpakowałem i nie potrafię ... otworzyć drzwi Używając 'rozsądnej' siły, po prostu się nie da się!

    Czy ktoś może wie, czy te zmywarki mają jakieś blokady? Przestudiowałem instrukcję i nic w niej o takowych nie ma.
    Może ktoś już miał podobny problem?

    Pozdrawiam,
    piha

  6. #26

    Domyślnie

    na środku u góry jest uchwyt do naciśniecia
    ale jesli jest to nowy sorzet to napewno jest zabezpieczony przed otwarciem (chyba z boku jesli dobrze pamietam)
    pozdrawiam

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    mam taką zmywarke w domu
    u mnie trzeba mocno pociagnąc zeby otworzyc klape
    nie ma zadnych przycisków

  8. #28

    Domyślnie

    Jesteście zadowoleni z tej lodówki? Właśnie przymierzam sie do jej zakupienia

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dalrin

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witaj,

    Raczej tak. Co prawda trochę ją słychać zwłaszcza w nocy, ale oprócz tego nie było z nią problemów. Teraz mi się jakoś troszkę drzwi niedomyką, ale wydaje mi się, że to wina drzwi i tych amatorów, co mieli być profesionalistami od montażu.

    Pozdrawiam

    Dalrin

  10. #30

    Domyślnie SZKLANA PŁYTA BOSCH

    Witam,
    Czy ma ktoś szklaną gazową płytę Boscha?
    Poszukuję którejkolwiek z płyt bosch - szklanych. W internecie sa pokazane tylko zdjęcia płyty z góry. Ja natomiast poszukuję zdjęcia z boku, ponieważ chcialabym wiedziec czy ruszty bardzo wystają.
    Znalazłam w necie wczesniej plytę, która mi się podobała:


    po czym okazało się, że z boku nie prezentuje się już tak fantastycznie, ponieważ ma wysoki ruszt:


    Czy posiada ktoś jakieś fotki Boscha, tylko nie ujęcia z góry?

  11. #31

    Domyślnie

    Nooo... masz rację z boku nie jest to nic ładnego

  12. #32

    Domyślnie

    Pamiętacie Muppet Show?
    I ich kultowy Pigs in space?
    Płyta na drugim zdjęciu przypomina panel sterowniczy ze statku z rzeczonego show. Masakra.
    Oczywiście na pierwszym foto płyta prezentuje się całkiem sympatycznie, ale druga fotka obnaża jej design'erskie oblicze.
    Angelika kup płytę "na prund", najlepiej indukcyjną i będziesz zadowolona.
    Jestem Pan Ratajski, syn Ryszarda
    Moja głowa to bomba, a pięść to petarda.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał aztec
    Pamiętacie Muppet Show?
    I ich kultowy Pigs in space?
    Płyta na drugim zdjęciu przypomina panel sterowniczy ze statku z rzeczonego show. Masakra.
    Oczywiście na pierwszym foto płyta prezentuje się całkiem sympatycznie, ale druga fotka obnaża jej design'erskie oblicze.
    Angelika kup płytę "na prund", najlepiej indukcyjną i będziesz zadowolona.

    Myśleliśmy o tym, ale póki co wolę tradycyjną - kuchnia ma byc w kompletnie starym stylu. Podobaja mi się takie stylizowane plyty z "antycznymi" pokrętełkami. Dlatego szukam jakis fotek, jak Bosch antyczny lub jakakolwiek inna antyczna lub Boscha plyta wygląda w rzeczywistości.

  14. #34

    Domyślnie

    No bez przesady, nie musisz od razu rezygnować z gazówki, poszukaj innego producenta. Też mam zamiar kupić płytę gazową na szkle i z tego co widziałam w sklepie nie wyglądało tak źle jak na twoim zdjęciu. Tyle że ja widziałam innego producenta.Niestety nie pamiętam jakiego. Ostatnio chyba Amica wyprodukowała takie kuchenki o ile dobrze kojarzę

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    No bez przesady, nie musisz od razu rezygnować z gazówki, poszukaj innego producenta. Też mam zamiar kupić płytę gazową na szkle i z tego co widziałam w sklepie nie wyglądało tak źle jak na twoim zdjęciu. Tyle że ja widziałam innego producenta.Niestety nie pamiętam jakiego. Ostatnio chyba Amica wyprodukowała takie kuchenki o ile dobrze kojarzę
    Wiem, wybredna jestem - ale chemy mieć wszystkie sprzęty jednej firmy - mianowicie Bosch.

  16. #36

    Domyślnie

    A moze płyta AEG 79850 G-MP. Jest boska i na "zywo" tez
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  17. #37

    Domyślnie

    Ja też o tym Boschu myślę i i tak sobie taką kupię Bo dla mnie najważniejsze, że ruszt jest żeliwny a nie metalowy -więc nigdy nie będzie superpłaski.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    Ja też o tym Boschu myślę i i tak sobie taką kupię Bo dla mnie najważniejsze, że ruszt jest żeliwny a nie metalowy -więc nigdy nie będzie superpłaski.
    Pokażesz, jak już kupisz? Albo chociaż wiesz, w jakim sklepie można je obejrzeć.
    Szukalam w Media Markt, Saturn, Mars, Euro.

  19. #39

    Domyślnie

    Pokaże -tylko że to będzie za rok . A kupować cały sprzęt będę na inecie -poprzez wyszukiwarkę Ceneo: Np płyta Bosch:
    http://www.ceneo.pl/258383
    Mam porównanie -moja upatrzona zmywarka Whirlpoola kosztuje w MediaMarkt 2600zł a na ceneo znalazłam ten sam model już za 2280zł
    http://www.ceneo.pl/106363
    Nic się nie traci -bo dostajesz Fakturę i gwarancję producenta -punkty serwisowe są w końcu w całym kraju.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    Pokaże -tylko że to będzie za rok . A kupować cały sprzęt będę na inecie -poprzez wyszukiwarkę Ceneo: Np płyta Bosch:
    http://www.ceneo.pl/258383
    Mam porównanie -moja upatrzona zmywarka Whirlpoola kosztuje w MediaMarkt 2600zł a na ceneo znalazłam ten sam model już za 2280zł
    http://www.ceneo.pl/106363
    Nic się nie traci -bo dostajesz Fakturę i gwarancję producenta -punkty serwisowe są w końcu w całym kraju.
    Ja tez taki mam zamiar -
    zmywarkę jedną w Saturn znalazłam za 2699, w Media 2499, a w necie za 2200.

    Druga zmywarka w Media 2399, a w necie 1850.

    Piekarnik w Media - 1800, w necie 1400.

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony