dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaudia4

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Sposobów na dorobienie bez etatu jest w sumie sporo. Np takie mlm, jak się przyłoży to można fajnie wyjść. Kiedyś w tym siedziałam, potem urodziłam dziecko i musiałam "zawiesić". Teraz myślę o powrocie. Czytałam sporo o oszustach z prouvé. Nowa firma która w wielkim kopem i aferami wchodzi na rynek. Jak ktoś nie zna branży to niech na początek popyta znajomych albo porządnie prześwietli firmę w necie. Praca fajna, ale można takim cwaniakom łatwo dać się zmanipulować.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jasio81

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Pabienice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    9

    Domyślnie

    To ze nauczycielom się nie przelewa nie muszę chyba nikomu mówić. jedyną zaletą ich pracy są długie "wakacje" podczas których mogą podratować swój budżet. I tak nasz wf-men pracuje jako ratownik nad morzem, fizyczka z mężem kładą glazurę u ludzi, a ja dorabiam sobie tłumaczeniami z języka francuskiego. Zleceń jest sporo http://oferia.pl/zlecenia/tlumaczenia/francuski . W zasadzie robię to przez cały rok, ale w wakacje mogę na tym zarobić najwięcej. Zastanawiałem się nawet czy nie zostać rezydentem w hotelu w Tunezji. Wystarczyła biegła znajomość języka francuskiego. Jednak teraz jest tak niespokojnie że odpuściłem.

  3. #23
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Byle takie dorabianie było legalne

  4. #24

    Domyślnie

    Oferia niby spoko, ale tak naprawdę dość trudno jest znaleźć tam jakieś sensowne zajęcie. Kiedyś próbowałem pisać rózne tekstry reklamowe. No i może sobie na tym trochę dorobiłem, ale kasa jest z tego niewielka Ludzie mają bardzo niskie stawki i w koncu uznałem,że nie ma sensu marnować na to czasu.
    Aktualnie zarabiam sobie troche na funduszach inwestycyjnych, kiedyś grałem na forexie, ale aktualnie przerzuciłem się na fundusze.

  5. #25

    Domyślnie

    co do zarabiania przez internet to mogę się nieco wypowiedzieć, otóż od dawna próbowałem wielu sposobów zarabiania, szukałem wiele na temat jak zarabiac w domu i na ten moment szczerze mogę Wam polecic stronę https://pensjaonline.pl/ współpracuję z nimi od dłuższego czasu, już pierwszego miesiąca byłem wstanie zarobić swoje pierwsze pieniądze przez internet, całkiem spore jak na początki, około 3 tysięcy zł, wypłaty realizowane co 2-3 dni a wszystko dosyć proste, nie trzeba tutaj żadnego doświadczenia aby zacząć zarabiać pieniądze w internecie, możecie zacząć od razu. Polecam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony