dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61
    Banned
    olaplewa1980

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-874
    Posty
    1

    Domyślnie

    Osobiście zakupiłam ogrodzenie panelowe [lokowanie produktu] i jestem bardzo zadowolona. Doradzili, wymierzyli, zamontowali. Mają szeroki asortyment. Wybieram z ich katalogu. Cenowo nie wychodzą najtaniej, ale warto było. W Warszawie mają produkcje, ale z tego co mówili dowożą na teren całej Polski.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-09-2017 o 10:31

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karo Kłuc

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-112
    Posty
    1

    Domyślnie cena ogrodzenia

    Cytat Napisał sawczuk271 Zobacz post
    Kurcze też zastanawiam się nad panelami. Obecnie jestem na etapie poszukiwań producenta
    Jak będziesz szukać warto orientacyjnie znać koszt materiału. Czasami producenci mają nawet wyższe ceny niż hurtownicy czy detaliści, a np. panelu Wiśniowskiego od producenta nie kupisz, tylko i wyłącznie przez dystrybutora. Orientacyjne ceny za materiał do montażu oferowany przez różne firmy znajdziesz tutaj: http://www.betafach.pl/blog/ogrodzenie-panelowe-cena

  3. #63
    Banned
    owczarek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-336
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał metalplanet Zobacz post
    To prawda wersja pierwsza jest bardziej użyteczna, aczkolwiek nieco droższa. Przynosi więcej osobistego komfortu .
    Napiszcie proszę jeszcze, czy wybralibyście ogrodzenie ocynkowane i malowane, czy tylko malowane?
    Zdecydowanie ocynkowane i powleczone odpowiednimi powłokami. Pierwiastek cynku chroni stal przed korozją. Metoda cynkowania jest powszechnie używana w przemyśle motoryzacyjnym czy budowlanym, natomiast w branży ogrodzeniowej najczęściej stosuje się dwa typy: cynkowanie galwaniczne i ogniowe. Wybór jednej z nich zależy od Twoich potrzeb. Ten artykuł http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/c...re-wybrac,332/ w merytoryczny sposób przedstawia różnice między tymi dwiema metodami. Mam nadzieję, że będzie pomocny.

  4. #64

    Domyślnie

    Czegg to PH nie napiszą by sprzedać/.zareklamować produkt...
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony