dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    Przy okazji.
    Widziałem niesamowite ogrodzenie niedawno w Karyntii.
    Jakby klatka z ocynkowanej siatki o kształcie muru ,czuli wysokość 2,0-2,20 ,grubość ok.0,5m ,wypełniona kamieniami .
    Takimi jak z górskich rzek.
    Piękna sprawa.
    Ja takie ogrodzenie mijam kilka razy w tygodniu w Michałowicach (prawie vis a vis Muzeum motoryzacji tak dla ludzi z okolicy...), swego czasu mnie to kręciło ale przestało
    To ogrodzenie panelowe planuje i tak tylko na 3 "tylnie" długości... Przód zostawiam jeszcze do rozważenia...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  2. #22

    Domyślnie

    Tutaj: http://www.metpol-ogrodzenia.com.pl/
    Wyceniają ogrodzenie panelowe o poniższej konfiguracji:
    Podane kwoty brutto.
    1. Ocynk ogniowy + proszkowo malowane słupki i panele (czarny RAL 9005)
    2. Wys. panelu 153 cm (dł. nie podali ale standardowo jest 250 cm)
    3. Słupek wys. 230 cm (60 x 40 x 2) 2mm grubości ścianki wydaje mi się jakąś mało, ale może niepotrzebnie ??
    Cena jednostkowa:
    1. Słupek 82,00 zł
    2. Panel przetłaczany 150,00 zł
    Podana długość mb: 103

    Podali mi cenę: 100,00 zł/mb.

    Czy macie taniej słupki o takich wymiarach??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  3. #23

    Domyślnie

    ???
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  4. #24

    Domyślnie

    Ja płacę za słupek 50zł z ocynkiem ogniowym
    Słupek b.solidny
    Teraz za mb przęsła z ceownika ocynkowanego ogniowo 180cm(bardzo solidna robota) wyjdzie ok.130zł
    Mam takie ogrodzenie z dwóch stron,teraz dorabiam resztę.
    Jest naprawdę wysokiej jakości
    Mnie przeżyje
    I całkiem estetyczne,nie trzeba go malować

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    Przy okazji.
    Widziałem niesamowite ogrodzenie niedawno w Karyntii.
    Jakby klatka z ocynkowanej siatki o kształcie muru ,czuli wysokość 2,0-2,20 ,grubość ok.0,5m ,wypełniona kamieniami .
    Takimi jak z górskich rzek.
    Piękna sprawa.
    To się nazywa gabion
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    Ja płacę za słupek 50zł z ocynkiem ogniowym
    Słupek b.solidny
    Teraz za mb przęsła z ceownika ocynkowanego ogniowo 180cm(bardzo solidna robota) wyjdzie ok.130zł
    Mam takie ogrodzenie z dwóch stron,teraz dorabiam resztę.
    Jest naprawdę wysokiej jakości
    Mnie przeżyje
    I całkiem estetyczne,nie trzeba go malować
    Możesz jakieś fotki ??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  7. #27

    Domyślnie

    No raczej nie robiłem fotek słupkom ogrodzeniowym.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    No raczej nie robiłem fotek słupkom ogrodzeniowym.
    Miałem na myśli twoje ogrodzenie....lub tego kojca.
    Ew. ile cię kosztował mb ??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  9. #29

    Domyślnie

    Przęsło 150zł/mb + słupek 50zł
    Ale teraz ponoć byłoby taniej
    Jakieś 130 zł.
    Odrodzenie b.solidne.
    Zajrzyj kiedyś to zobaczysz

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser
    Tutaj: http://www.metpol-ogrodzenia.com.pl/
    Wyceniają ogrodzenie panelowe o poniższej konfiguracji:
    Podane kwoty brutto.
    1. Ocynk ogniowy + proszkowo malowane słupki i panele (czarny RAL 9005)
    2. Wys. panelu 153 cm (dł. nie podali ale standardowo jest 250 cm)
    3. Słupek wys. 230 cm (60 x 40 x 2) 2mm grubości ścianki wydaje mi się jakąś mało, ale może niepotrzebnie ??
    Cena jednostkowa:
    1. Słupek 82,00 zł
    2. Panel przetłaczany 150,00 zł
    Podana długość mb: 103

    Podali mi cenę: 100,00 zł/mb.

    Czy macie taniej słupki o takich wymiarach??
    tak z ciekawości czym sie to rózni od tych z allegro że taka cena? tym że pomalowane?
    Pzodr

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser
    Tutaj: http://www.metpol-ogrodzenia.com.pl/
    Wyceniają ogrodzenie panelowe o poniższej konfiguracji:
    Podane kwoty brutto.
    1. Ocynk ogniowy + proszkowo malowane słupki i panele (czarny RAL 9005)
    2. Wys. panelu 153 cm (dł. nie podali ale standardowo jest 250 cm)
    3. Słupek wys. 230 cm (60 x 40 x 2) 2mm grubości ścianki wydaje mi się jakąś mało, ale może niepotrzebnie ??
    Cena jednostkowa:
    1. Słupek 82,00 zł
    2. Panel przetłaczany 150,00 zł
    Podana długość mb: 103

    Podali mi cenę: 100,00 zł/mb.

    Czy macie taniej słupki o takich wymiarach??
    tak z ciekawości czym sie to rózni od tych z allegro że taka cena? tym że pomalowane?
    Pzodr

  12. #32

    Domyślnie

    W zasadzie tak do końca nie wiem co oni sprzedają, czy siatkę czy panel??
    To nie jest "tylko" pomalowane...pomalowane proszkowo a to zasadnicza różnica.
    Malowanie proszkowo jest (chyba?) dodatkowym czynnikiem uodparniającym na korozję a już na pewno malowaniem trwałym...czyli nie będziesz musiała co rok a nawet dwa lub pięć zasówać z pędzlem..

    Wydaje mi się, że panelowe jest sztywniejsze, z grubszym drutem...
    Nie mam pewności czy to wszystkie różnice.
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  13. #33

    Domyślnie

    Witam, czy wie już ktoś może jaka jest różnica między ogrodzeniami panelowymi? Chcę założyć takie ogrodzenia dookoła działki, ale nie wiem które wybrać. Patrzyłem po marketach, ale tam panele są strasznie liche.
    A w dodatku większość ofert to są ceny za same panele, po dokupieniu do tego słupków i klamr łączących wychodzi bardzo drogo.
    Czy ktoś wie czym trzeba się kierować przy wyborze takiego ogrodzenia?

  14. #34

    Domyślnie

    Nie ma co kupowac paneli w markecie, sam się naciołem bo kupiłem 4 sztuki żeby zrobić kojec dla psa, to były tak liche, że poprostu szok. Pies rozebrał kojec pierwszego dnia. Panele powyginał zębami.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał bażant Zobacz post
    Nie ma co kupowac paneli w markecie, sam się naciołem bo kupiłem 4 sztuki żeby zrobić kojec dla psa, to były tak liche, że poprostu szok. Pies rozebrał kojec pierwszego dnia. Panele powyginał zębami.
    W markecie (Castorama) kupiłem panele firmy Betafence Nylofor 3d za 63zł/panel - ocynkowane, rozmiar: 1530 x 2500. Identyczne, tylko że u mniejszych dostawców najtaniej oferowali za 85 zł/panel i to chcieli sprzedawać cały system wraz ze słupkami z cieniutką ścianką 2mm. Twierdzili, że to niemożliwe że w markecie jest tak tanio - mówili że to pewnie jakaś "chińszczyzna", a jak mówiłem że to Betafence to bronili się że pewnie panele są 2m długości (oni oferowali 2,5m).
    Wynika z tego, że i w markecie można coś tanio i dobrze kupić tylko trzeba kupować z głową.

  16. #36

    Domyślnie

    Też toanalizowałem, niestety nic nie ma za darmo. Zadzwoniłem do betafenca i szybko mnie nakierowali że te w castoramie są robione specjalnie dla castoramy. drut cieńszy o 20% i rozstaw drutu co 8cm, a nie co 5. rezultat jest taki że te panele z castoramy wyginały się jak siatka. Poza tym cena słupków i obejm w castoramie to kosmos.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał bażant Zobacz post
    Też toanalizowałem, niestety nic nie ma za darmo. Zadzwoniłem do betafenca i szybko mnie nakierowali że te w castoramie są robione specjalnie dla castoramy. drut cieńszy o 20% i rozstaw drutu co 8cm, a nie co 5. rezultat jest taki że te panele z castoramy wyginały się jak siatka. Poza tym cena słupków i obejm w castoramie to kosmos.
    Nie wiem jakiego masz psa - bo umnie labrador nawet się tego nie tyka bo po zamontowaniu paneli z Castoramy są bardzo sztywne (mocowanie w 3 miejscach). Duże znaczenie ma też słupek - ja zamontowałem grubościenny - ścianka 5 mm - wszystko dodatkowo stabilizuje.
    Faktycznie drut grubości 4 mm ale też takie oferują inni dostawcy Betafence - za grybszy chcieli ekstra dopłatę (panel wychodził powyżej 100 zł).
    Pozdrawiam.

  18. #38

    Domyślnie

    Mam takie ogrodzenie. Malowane proszkowo na kolor grafitowy (ciemny kolor ma to do siebie że go nie widać, po zagospodarowaniu działki i ogrodzenie nie drażni oczu).
    Kupowaliśmy panele w Trzebnicy na dolnym śląsku - tam dużo firm się tym zajmuje bo jest tam wiele sadów owocowych i jest zapotrzebowanie.
    My płaciliśmy nie za panel, ale za 1mb ogrodzenia z krawężnikami zamiast podmurówki. Kosztowało nas to około 85 zł/mb i do tego około 35 zł za ułożenie tego od metra.
    W sumie 250mb ogrodzenia było zrobione w 3 dni.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaaaaaaaaa.jpg
Wyświetleń:	1036
Rozmiar:	39,9 KB
ID:	10978  

  19. #39

    Domyślnie

    Zapomniałam napisać: Wysokość ogrodzenia to 170 cm, a druty są dość grube, bez problemu człowiek po tym wchodzi i się nie wygina taki do 100 kg wagi.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał bażant Zobacz post
    Też toanalizowałem, niestety nic nie ma za darmo. Zadzwoniłem do betafenca i szybko mnie nakierowali że te w castoramie są robione specjalnie dla castoramy. drut cieńszy o 20% i rozstaw drutu co 8cm, a nie co 5. rezultat jest taki że te panele z castoramy wyginały się jak siatka. Poza tym cena słupków i obejm w castoramie to kosmos.
    Trochę dziwnie, że w Betafence nie wiedzą co robią dla Castoramy - dzisiaj zmierzyłem rozstaw drutu w panelu z Castoramy: dokładnie 4,5 cm.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony