dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 64
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał mynia_pynia Zobacz post
    Mam takie ogrodzenie. Malowane proszkowo na kolor grafitowy (ciemny kolor ma to do siebie że go nie widać, po zagospodarowaniu działki i ogrodzenie nie drażni oczu).
    Kupowaliśmy panele w Trzebnicy na dolnym śląsku - tam dużo firm się tym zajmuje bo jest tam wiele sadów owocowych i jest zapotrzebowanie.
    My płaciliśmy nie za panel, ale za 1mb ogrodzenia z krawężnikami zamiast podmurówki. Kosztowało nas to około 85 zł/mb i do tego około 35 zł za ułożenie tego od metra.
    W sumie 250mb ogrodzenia było zrobione w 3 dni.
    witam nie wiem czy tu jeszce zaglądasz bo Twój post sprzed roku
    ale czy możęsz dać namiary na producenta tych paneli
    bo to są panele czy siatka wyglądająca jak panel
    i po roku uzytkowania jak oceniasz ten produkt???
    pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilka34 Zobacz post
    w bardzo dobrej cenie tego typu ogrodzenia ma plotbud..firma ta znajduje się w Tarnowskich Górach na Śląsku..być może to ta sama firma co wyżej..zakładałam u nich płot rok temu i wszystko jest w jak najlepszym porządku
    Generalnie widzę że Ty i Twój przedmówca wszystko macie z tej firmy i jeszcze Wasze rodziny i pewnie też jesteście jej właścicielami i na reklamę kasy nie ma.
    Zgadłem?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Titud Zobacz post
    Hmm, a czemu nie wierzysz im w to, że mają ogrodzenia właśnie od firmy Płotbud? Przecież to chyba nie jest jakiś ewenement, że dwie osoby mają płot z tej samej firmy, prawda?
    Daruj sobie...

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar XCEL
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    37

    Domyślnie

    Ogrodzenia panelowe tj. zgrzewane z drutu najczęściej występują w wersji ocynkowanej oraz ocynkowanej i malowanej proszkowo, na rynku można spotkać ogrodzenia powlekane jednak nie są one tak trwałe jak ogrodzenie ocynkowane i malowane lakierami proszkowymi.

    Najczęściej ogrodzenie występuje w konfiguracji z podmurówką prefabrykowaną i wtedy łączna wysokość ogrodzenia wynosi około 1,5 mb lub 1,7 mb, w zależności od strefy przemarzania słupki powinny być dłuższe od ogrodzenia o ~1,0 mb.

  5. #45

    Domyślnie

    Każdy sposób jest dobry a jeśli produkt jest ok to czemu by go nie wziąć i nie dorobić brata Polaka.

  6. #46

    Domyślnie

    jak wam się sprawują takie ogrodzenia?
    Planuję wymienić swój drewniany płot, który po 5 latach szlak trafił.
    Wydaje mi się, że wys. 150 cm będzie dobre.
    Gdzie w okolicach Radomia można kupić dobry towar?

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Temat ogrodzenia w moim wypadku jest może jeszcze dość odległy, ale od dłuższego czasu przyglądam się, czytam itd. na ten temat i nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie na ile istotna rolę odgrywa ta prefabrykowana podmurówka?? Osobiście mi się to nie podoba i wolę sam panel bez podmurówki, jakie są argumenty za podmurówką??
    Przez 10 lat mieszkałem w bloku, który był ogrodzony panelami, bez podmurówki, nie zauważyłem żeby cokolwiek złego działo się z panelami.
    Więc jak to jest??
    Ostatnio edytowane przez krakus73 ; 17-07-2013 o 20:30

  8. #48

    Domyślnie

    Podmurówka jest choćby po to aby psy nie podkopywały pod ogrodzeniem.
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  9. #49

    Domyślnie

    Witam tez interesuje mnie ogrodzenie z paneli najlepiej typu 2d z drutem grubości 5mm ale nie wiem jakiej firmy wybrać produkt i gdzie go zakupić, w grę wchodzi samodzielny montaż, jestem ze Skierniewic

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar tomek wroclaw
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-033
    Dzielnica
    Partynice
    Posty
    2

    Domyślnie

    W razie samodzielnego montażu i dostawy ogrodzeń firmą spedycyjną, warto spytać o sposób pakowania towaru. Porządne firmy wysyłają panele na specjalnych dedykowanych paletach. Towar gabarytowy, z doświadczenia wiem, że odległość zawsze będzie miała wpływ na cenę kosztów dostawy.
    Polecam poszukać lokalnie.

  11. #51

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania o siatkę panelową.
    ogordzenie prywatnej posesji z możliwością zainstalowania przesłon

  12. #52
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KamilZab

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Łodź
    Kod pocztowy
    91-340
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szukając panelowego ogrodzenia trafiłem do firmy Betto. Mają panele ocynkowane i ocynk plus malowanie proszkowe, trwałość raczej mają podobną więc to bardziej kwestia gustu/koloru niż samej wytrzymałości. Chyba najbardziej optymalną wysokość ma panel na 1,53 plus podmurówka betonowa - ja przynajmniej taki kupiłem. Razem ma wysokość koło 1,7m w zależności od wkopania podmurówki. Rozważałem też opcje montażu siatki jednak stwierdzam że był to dobry wybór. Namiar na producenta www.betto.pl . Ja akurat montowałem panel sam, ale polecają też fachowców. Także praktycznie można załatwić wszystko w jednej firmie.

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Kolejna kryptoreklama... KamilZab założył konto dzisiaj, tylko po to żeby zamieścić dwa wpisy w których "poleca" tą samą firmę. Ciekawe kiedy wreszcie zrozumiecie, że tu nie siedzą same głupki i łatwo można się zorientować kto próbuje wcisnąć kit. Takie działanie ma wg tych ludzi pozyskać klientów, ale działa dokładnie przeciwnie !!! Tak że bawcie się w to dalej !!!

  14. #54

    Domyślnie

    Ja mam u siebie zamontowane - w zasadzie na razie u sąsiadów - części wspólne panele z Plast Metu. Ocynkowane i malowane proszkowo. Wyglądają solidnie. Montowała firma z Opola, która jest ich dystrybutorem. Cena wyszła bardzo korzystanie (po negocjacjach wspólnie z sąsiadami - robili 3 posesje). Należy uważać na transport paneli bo jak są wiezione poukładane jeden na drugim to zwykle te na samym dnie przyjeżdżają zarysowane - drobne otarcia farby. Aha wybraliśmy panele Fortis 4D o wysokości chyba 136 cm + podmurówka systemowa 20 cm daje to ok 150 cm płotu. W razie czego mogę podać namiary na priv.
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    norbert27

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dąbrówka
    Kod pocztowy
    05-252
    Posty
    83

    Domyślnie

    Ejj nata22. wątek jest sprzed 7 lat... Jak myśisz, użytkownik Senser, przez te 7 lat nie ogrodził się jeszcze, tylko czekał na Twą błyskotliwą odpowiedź...

  16. #56

    Domyślnie

    Witam
    Gdzie w okolicy Łodzi dobre jakościowo panele ogrodzeniowe?
    Co oferuje betto? Z tego co wiem to produkują tylko elementy podmurowki a produkcji paneli nie prowadza? Prawda to?
    Mam ofertę z siatpol Biłgoraj ale daleko i problem jak jakiś panel będzie do wymiany.
    Wolałbym dostawcę z woj lodzkiego.
    Kogo polecacie jeśli chodzi o panele malowane 4mm 1530 oczko 50x200?

    Elementy betonowe czytaj podmurowki od kogo? Netto będzie OK?

    Dzięki z góry za pomoc
    Michal

  17. #57

    Domyślnie

    Które ogrodzenie bardziej Wam się podoba? Jest ciekawsze, praktyczniejsze... Waszym zdaniem? Które postawilibyście na swojej posesji?

    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	70.70.2.0730.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	395857

    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrodzenie_przelot.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	395858

    pozdrawiam
    Grzegorz

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.312

    Domyślnie

    Pytanie co masz poza swoją posesją i czy trzeba się od tego odizolowywać.
    Druga wersja na pewno ograniczy wałęsające się koty, oczy ciekawskich sąsiadów oraz stworzy pewną enklawę no ale jeśli osiedle już jest enklawą i rozmowa z sąsiadami jest przyjemnością to jednak pierwsze.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał metalplanet Zobacz post
    Które ogrodzenie bardziej Wam się podoba? Jest ciekawsze, praktyczniejsze... Waszym zdaniem? Które postawilibyście na swojej posesji?

    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	70.70.2.0730.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	395857

    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrodzenie_przelot.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	395858

    pozdrawiam
    Grzegorz
    Zdecydowanie nr 1. Skutecznie ograniczy zapuszczanie żurawia przez sąsiada. Sam mam panelowe ale tylko dlatego, że z lewej strony działki sąsiad jako pierwszy zastosował takie rozwiązanie a ja nie chciałem udziwniać.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  20. #60

    Domyślnie

    To prawda wersja pierwsza jest bardziej użyteczna, aczkolwiek nieco droższa. Przynosi więcej osobistego komfortu .
    Napiszcie proszę jeszcze, czy wybralibyście ogrodzenie ocynkowane i malowane, czy tylko malowane?

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony