dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 1181
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23601
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie Komentarze do dziennika Arniki

    Witaj Arniko!
    Piękny domek budujecie, bardzo obszerny Pewnie i działka niemała
    Gratuluję i będę śledzić Wasze poczynania!!!

    a że i Święta już, to życzę Wam ...


  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar malkaj
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witaj Arniko!
    Będę czytać twój dziennik i kibicować Ci w budowaniu. Podoba mi się wybrana przez was parterówka.
    Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.
    malkaj

  3. #3

    Domyślnie

    Arniko!
    Witaj w gronie rozpoczynających przygodę budowlaną. Życzę wytrwałości i pomyślnych wiatrów podczas inwestorskich zmagań, a także radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych - pozdrawiam
    Dziennik naszej inwestycji Komentarze do dziennika

    Wybudowaliśmy W-49.12 z wykuszem i mieszkamy od 30.01.2012r.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Witam SERDECZNIE WSZYSTKICH
    Właśnie napisałam w dzienniku jak odnalazły się linki, które się zgubiły gdzieś.....
    Ale muszę się przyznać że do komputera sama zasiadłam gdzieś rok temu i sama wszystkiego się uczę.
    Dziękuję Dardurce za założenie komentarzy...... bo sama się pomyliłam i założyłam .... w dzienniku.
    Dziękuję Malkaj za instrukcje obsługi jak wkleić linki. Napisane było bardzo dobrze!!!!!!!, Zrobiłam jak w instrukcji, i właśnie potem się gdzieś zgubiły........, tyle w tym necie jest kabli....., ale teraz jak widać się odnalazły. Czyżby magia Świąt?
    Więc bardzo dziękuję jeszcze raz.
    Pozdrawiam słonecznie Arnika

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar malkaj
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Widzę, że wizytacja rodziny na działce przebiegła pomyślnie przy sprzyjających warunkach przyrody.
    Trochę się dziwili, ale ogólnie zaakceptowali wasz pomysł budowy i przeprowadzki.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wizytacja jak dawniej IRCHA (czy ktoś ją jeszcze pamieta?) przebiegła w atmosferze przyjemnej i zadowalającej. Czy zaakceptowali dziadkowie sprzedaż mieszkania i przeprowadzkę? nie. Oni nas nie rozumieją dlaczego? Ale działka sie podobała.
    Teściowej chyba też się podobała, a ze sprzedaży mieszkania nikt nie jest z rodziny zachwycony, oni nas nie rozumieją, a my nie mamy wyjścia. Mieszkanie mam duże i ładne, ciepłe, dość dobrze urządzone, wiec nie łatwo będzie znalezć klienta na nie.
    Tylko pozostaje trzymać kciuki, aby kobieta dostała kredyt, bo jeśli nie to będziemy musieli wszystko odłożyć na..... nie wiem kiedy.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Arnika, ludzie boją sie zmian - ale nie wszyscy - jak widzę
    Każdy ma prawo do swoich wyborów- Ty do swoich i Dziadkowie do swoich Ruszaj i nie patrz na nic Powodzenia - będę tu zaglądać
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    OK
    Zapraszam
    Dzięki.
    A ja już podjęłam decyzję!!! I ja ten dom postawię!!!! Choćby nie wiem CO!!!

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No i bardzo dobrze- jestem pewna, że Ci sie uda
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzięki Nefer, ale mnie się nie uda. Ja to zrobię.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    jakby co : pisz, krzycz, pytaj
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie zapomnę.
    WIELKIE DZIĘKI

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika
    Wizytacja jak dawniej IRCHA (czy ktoś ją jeszcze pamieta?) przebiegła w atmosferze przyjemnej i zadowalającej. Czy zaakceptowali dziadkowie sprzedaż mieszkania i przeprowadzkę? nie. Oni nas nie rozumieją dlaczego? Ale działka sie podobała.
    Teściowej chyba też się podobała, a ze sprzedaży mieszkania nikt nie jest z rodziny zachwycony, oni nas nie rozumieją, a my nie mamy wyjścia. Mieszkanie mam duże i ładne, ciepłe, dość dobrze urządzone, wiec nie łatwo będzie znalezć klienta na nie.
    Tylko pozostaje trzymać kciuki, aby kobieta dostała kredyt, bo jeśli nie to będziemy musieli wszystko odłożyć na..... nie wiem kiedy.
    Nie przejmuj się dziadkami!!! Jak zacznie się budowa to zobaczysz, że sami się zaangażują!!! A teraz cierpliwości (starszym trudniej jest przekonać się do zmian)... Trzymam kciuki za budowę i oczywiście sprzedaż mieszkania Jak już zaczniecie to zobaczysz, że wszystko pójdzie już z górki

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Piekny dom budujesz. Bedzie bardzo wygodny.
    Popodgladam sobie Twoja droge, a co!

    Pokaz-ze i nam swoja dzialke!!!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzięki za dobre słowa.
    Na razie zdjęcia działki nie zamieszczę bo czytałam jak, ale jeszcze nie potrafię . Zdjęcia mam tylko z listopada, teraz jak byłam to nie wzięłam aparatu.... trochę z premedytacją bo i tak się nic nie dzieje.
    A dziadki jak to dziadki, są staruszkami i nie lubią zmian. Ja się im nie dziwię.
    Budowa jak ruszy ( gdy sprzedam mieszkanie) to będzie w tempie expresowym. Dlatego teraz dużo czytam i czytam , jeżdżę po hurtowniach i gdzie tylko się da. Wtedy będę już wiedziała gdzie i co.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    czesc Arnika. Piękną masz nazwe - taką ziołową. Jak widze pierwsze koty za płoty. Teraz tylko avatarek i zdjęcia wklejamy. Idę sobie pooglądać tą twoją Grację. Pozdrawiam serdecznie. Myśl o swoich potrzebach i kieruj się nimi
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    całkiem sprawna ta Gracja w środku. Ja bym tylo garaż powiększyła, no chyba ze bedzie dodatkoe pomieszczenie gospodarcze. Podoba mi się, ze kuchnia jest w centrum i ze w sypialni rodziców jest garderoba i łazienka. I na gabinet jest miejsce. I wszystko otwiera się do tarasu.
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Przeczytaj dokładnie dziennik. Właśnie powiększam garaż o 2m, a w sypialni nie zrobię łazienki tylko w garderobie, bo.... z różnych powodów. Ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić jednak w sypialni garderoby? Nigdy wcześniej jej nie miałam tylko 5,5m szafę w której wszystko się zmieściło i w przedpokoju 4m na kurtki, chemie, słoiki, i wędkarskie rzeczy małża.
    Ze zmian jeszcze przestawienie kolejności łazienki z pokojem bo bliżej z kotłowni, bo sypialnia pomiędzy kotłownią i łazienką to nie był dobry pomysł projektanta. Z jednej strony wsypujący się groszek, z drugie strony kąpiący się i trzaskający synuś (nastolatek....) A z boku chce postawić jakąś drewutnię aby było gdzie dać groszek i drzewo. Myślę że wtedy będzie dobrze i funkcjonalnie.
    Jak myślicie?

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Arnika, to robisz dokladnie jak ja Nie zaczelam jeszcze budowy, ale rozbieram wszystko na czesci pierwsze, zeby pozniej tylko "leciec z gotowca", bo problemy i tak sie znajda.
    Garderobe z pokoju sobie zrob. Strasznie super fajna sprawa!
    Przysuniecie domku blizej wschodniej granicy dzialki tez jest b.dobrym pomyslem.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika
    Przeczytaj dokładnie dziennik. Właśnie powiększam garaż o 2m, a w sypialni nie zrobię łazienki tylko w garderobie, bo.... z różnych powodów. Ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić jednak w sypialni garderoby? Nigdy wcześniej jej nie miałam tylko 5,5m szafę w której wszystko się zmieściło i w przedpokoju 4m na kurtki, chemie, słoiki, i wędkarskie rzeczy małża.
    Ze zmian jeszcze przestawienie kolejności łazienki z pokojem bo bliżej z kotłowni, bo sypialnia pomiędzy kotłownią i łazienką to nie był dobry pomysł projektanta. Z jednej strony wsypujący się groszek, z drugie strony kąpiący się i trzaskający synuś (nastolatek....) A z boku chce postawić jakąś drewutnię aby było gdzie dać groszek i drzewo. Myślę że wtedy będzie dobrze i funkcjonalnie.
    Jak myślicie?
    No cóz ide doczytać, bo cos mi umkneło...
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

Strona 1 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony