dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 181 z 1181
Pokaż wyniki od 3.601 do 3.620 z 23601
  1. #3601
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    od razu chcialam zaznaczyc ze wklejajac propozycje sugerowalam sie również ceną.

    osobiście podoba mi sie najbardziej ostatni i na dodatek jest najtańszy. wystepuje w wersji 5-cio 8-mio i 12-sto płomiennej w przedziale cenowym przed rabatem 200-380 zł

  2. #3602

    Domyślnie

    Zdecydowanie ten ostatni.

  3. #3603
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ten ostatni najfajniejszy

  4. #3604
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    tez obstawiam Efilowy żyrandol nr 3. Jest idealny. Sufit masz piękny Arniko.I ciągle miliony dylematów.
    Do tego pomieszczenia tylko i wyłącznie prawie białe sciany, albo białe takie jak ja mam. To jest baza tikkurilli ale fińska. Możesz sobie popatrzec na próbnikach jak to wygląda.Tylko zeby ten prawie biały w brzoskwinię nie wpadał broń Boże. Kanapy niestety mnie nie powalają. Nie dopasowuj nic na siłe do nich, chyba ze jestes przywiązana dozgonnie.

    Irmo ja mam bezowe affrony z forestem na scianach. Jak nie trawię beżu tak jakoś zjadliwy ten affron jest dla mnie. Ale nie mam oliwki. Akcent na kawałku ściany, albo zaznaczenie jakiegoś kąta, np jadalnego bardzo ciemną zgaszoną soczystą zielenią na małej powierzchni chyba by przeszło. Tylko czy jest u Arniki taka mała sciana gdzieś? hihi
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  5. #3605
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Już około 18 zakończyliśmy malowanie ścian w salonie.

    Są białe. Tylko białe bez żadnej złamanej bieli... , tylko dlatego, że miałam kupione dużo emulsji i nie za bardzo już mój budżet zniósł by zmianę na inny kolor farby. Wiec po głębszym zastanowieniu się jest biały salon.
    Kiedyś może pomaluję na ten kolorek co mi Irma zapodała.
    Teraz jest i musi być biały, ponieważ nie było pigmentu w małej tubce za 6zł aby uzyskać właściwy odcień, więc jest biały....
    Biały jest przedpokój, i biała jest kuchnia. i kuchnia oraz przedpokój wchodzą do salonu, więc było by dla mnie trudno zrobić odcięcie koloru....

    Trzeba teraz poszorować podłogi. I okna....

    Wnieść kanapy i już będzie dobrze.

    Dopiero wróciłam, bo odwiozłam pracownika i poszłam gdzie? No gdzie ja mogłam iść jak nie do Castoramy po rureczki do elektryki.... Jutro wujek będzie dalej kopał z kablami i musi zainstalować jeszcze oświetlenie i gniazdko na strychu... Wiec potrzebne dynksy zakupiłam.....

  6. #3606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie mając pojęcia ile kosztują te żyrandole to też ten ostatni mi się najbardziej spodobał.
    Nawet znalazłam go w necie (co dla mnie jest nie lada wyzwanie.... ) i byłam mile zaskoczona

    Dziąki Efilo



    Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi i poproszę o jeszcze

    Irma podpowiadaj duuuuuuuużo. Za wszystko bardzo dziękuję.

    A ilu ramienny wybrać ten żyrandol?

  7. #3607
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Myszko... mała zielona ściana powiadasz????

    Nie bardzo się znajdzie, bo albo jest okno w zasadzie 4 okna na 3 ścianach, albo są dwa wejścia na jednej ścianie....
    Trzeba jakieś zielone wprowadzić do salonu i będzie dobrze. No o zielone kwiatki mi chodzi.... Tak jak u Ciebie... Ale mój mąż nie wpadłby nawet przy największej promocji na zakupy....
    Wiec moje jakieś tam urosną.... Zniszczyłam mnóstwo storczyków przez przeprowadzkę i moje zaniedbanie, zniszczyłam hoje, ale urosną nowe....
    Dużo miałam a teraz jakoś mi nie żal....
    Stare były... nowe urosną....

  8. #3608
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    To czekamy na fotki pomalowanego salonu
    Ps. efilka podawała cenę żyrandola, zobacz wyżej

  9. #3609
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Myszko... mała zielona ściana powiadasz????

    Nie bardzo się znajdzie, bo albo jest okno w zasadzie 4 okna na 3 ścianach, albo są dwa wejścia na jednej ścianie....
    Trzeba jakieś zielone wprowadzić do salonu i będzie dobrze. No o zielone kwiatki mi chodzi.... Tak jak u Ciebie... Ale mój mąż nie wpadłby nawet przy największej promocji na zakupy....
    Wiec moje jakieś tam urosną.... Zniszczyłam mnóstwo storczyków przez przeprowadzkę i moje zaniedbanie, zniszczyłam hoje, ale urosną nowe....
    Dużo miałam a teraz jakoś mi nie żal....
    Stare były... nowe urosną....
    własnie dlatego powiedziałam, ze mała sciana, ze takiej nie masz w salonieTak byś znowu wpadła na jakis genialny pomysł. Taka mała prowokacja. Mądra Dziewczynka z Ciebie, pielęgnuj te roślińska domowe, będą miały jak w Raju w tym pokoju
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  10. #3610
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    To jest 5 ramienny żyrandol..



    ...a to 8 ramienny...



    I który wybrać????????

  11. #3611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    To czekamy na fotki pomalowanego salonu
    Ps. efilka podawała cenę żyrandola, zobacz wyżej

    Tak Neli... ale zanim ją podała to nawet nie wiedziałam co to za żyrandol. I nawet udało mi się go znaleźć....

  12. #3612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Myszko rzeczywiście nie mam w tym saloniku małej powierzchni

  13. #3613
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

  14. #3614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wstałam po szóstej.. Jakoś spać nie mogłam, a że trzeba było pomyć podłogi w salonie, wiec wzięłam się do pracy...

    I kilka fotek....









  15. #3615
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Dzielna dziewczynka z Ciebie
    Ja bym dała ośmioramienne a najwyżej mniejsze żarówki. Będzie wyglądać bardziej okazale. Taki mały mógłby zniknąć na bądź co bądź przepastnym suficie

    Wyszło superowo

  16. #3616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    P.S. Co będziecie dawać przy podłodze? Ja głosuje na deski w kolorze sufitu

  17. #3617
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Efi... no może... tylko takie wykończeniowe... Ale na razie kasy nie mam , i trzeba ocieplić na gwałt dom... Ocieplenie zaplanowałam na wrzesień, a kasy na styropek jeszcze nie mam...
    Jak mężuś coś zarobił, to część już wydał na auto... ale mam nadzieję, że oddadzą.
    Tylko tyle, że te affrony mam w połowie domu. Są w wiatrołapie, przedpokoju, kuchni oraz w garderobie i spiżarce. Ale tu nie muszę dawać listew....

  18. #3618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    Dzielna dziewczynka z Ciebie
    Ja bym dała ośmioramienne a najwyżej mniejsze żarówki. Będzie wyglądać bardziej okazale. Taki mały mógłby zniknąć na bądź co bądź przepastnym suficie

    Wyszło superowo

    Też nad tym się zastanawiałam. Tylko tyle, że żyrandole raczej po bokach będą wisiały, tzn nie symetrycznie są podzielone, tylko na takich belkach.....
    Widać na suficie takie uskoki.....
    A na temat energooszczędzania to my mamy bzika... i wszędzie mam żarówki energooszczędne. Szkoda, że te ładne nie są energooszczędna... Ale to trudno....

  19. #3619
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Szkoda, że te ładne nie są energooszczędna... Ale to trudno....
    Kochana..... co Ty opowiadasz...

  20. #3620
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No to nawet nie wiedziałam....
    A znając życie cena powala....












    Miałam mieć wczoraj gości.. zakupiłam pyszne ciacho i ... goście nie przyjechali, więc ciach zajadam na śniadanie

Strona 181 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony