dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar niessia
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Niessia - wykańczamy nasz domek!!!

    Od dłuższego czasu przeglądam to forum i doszłam do wniosku, że w końcu przyszła pora na mój wątek .
    Budowę zaczęliśmy w 2008 roku ale z wielu powodów musieliśmy ja przerwać na jakiś czas. Teraz nasza sytuacja znacznie się zmieniła i postanowiliśmy wykończyć nasz domek.

    Wybudowaliśmy dom 2 piętrowy o łącznej powierzchni prawie 190m2. Jest to gotowy projekt pracowni architektonicznej Domowe Klimaty-Amulet.

    Nanieśliśmy klika zmian do projektu oraz zdecydowaliśmy się na lustrzane odbicie.

    Parter wyglądał tak:





    A teraz wygląda tak:





    No i piętro:





    na piętrze nie nanosiliśmy praktycznie żadnych zmian, poza połączeniem 2 przylegających do siebie łazienek. Zawsze marzył mi się pokój kąpielowy i dzięki temu, że zrezygnowaliśmy z małej łazienki otrzymaliśmy jedna prawię 20m2

    Aktualnie domek jest w stanie surowym zamkniętym + mamy rozciągnięte wszystkie instalacje, pozostała nam jeszcze tylko podłogówka i w przyszłym tygodniu lejemy beton .

    Czekamy także na wizualizację elewacji no i koniec zimy , murarze w blokach startowych bo kiedy będą schły nam wylewki i tynki zajmiemy się zewnętrzną częścią domu.

    Aktualnie wygląda tak:













    Ostatnio edytowane przez niessia ; 07-04-2013 o 23:30

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    To ja witam się jako pierwsza domek pokażnych rozmiarów ciekawa jestem srodka
    będę podglądać
    pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar niessia
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    kimklb Dziękuje za odwiedziny i witam w moim wątku . Zapraszam do śledzenia i komentowania .

    Przed nami wybór blacho-dachówki, zastanawiam się na trzema modelami:

    1)

    2)

    3)

    Kolor to najprawdopodobniej będzie to ciemny brąz.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam i ja i na dalszą relację czekam

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kimklb
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    735
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Ja wybrałabym tę nr2, bo mimo że podobaja mi się naturalne kolory dachów to ta 1 na zdjęciu wydaje mi się zbyt czerwoniasta, chociaz to i pewnie zdjęcia kolory przekłamują. zreszta do Twoich okien też chyba ciemniejsza będzie bardziej pasowała

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar niessia
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    Ja wybrałabym tę nr2, bo mimo że podobaja mi się naturalne kolory dachów to ta 1 na zdjęciu wydaje mi się zbyt czerwoniasta, chociaz to i pewnie zdjęcia kolory przekłamują. zreszta do Twoich okien też chyba ciemniejsza będzie bardziej pasowała
    Ja też aktualnie jestem najbliżej wyboru opcji numer 2 choć 3 też jeszcze mi chodzi po głowie. Kimklb kolor niezależnie od wyboru wzoru będzie brąz lub ciemny brąz przy naszym kolorze stolarki okiennej nie wyobrażam sobie innego i zgadzam się z tym, że najbardziej pasuje

    Co prawda nie mam jeszcze ostatecznego projektu i wizualizacji elewacji, ciągle czekamy ale poniżej wrzucam moje inspirację, którymi też pokierują się Panie projektantki projektując naszą.








    diana_teresa miło mi powitać Cię w moim wątku

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar niessia
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    U nas wszystko kręci się wokół budowy i czasu jak na lekarstwo....
    Aktualnie kładą się tynki, ekipa ma skończyć do przyszłego weekendu
    Wczoraj byliśmy u stolarza złożyć zamówienie na drzwi wewnętrzne, będą takie:



    Dostaliśmy też wstępne wizualizacje łazienki i jestem z nich zadowolona. Wizualizacja jedynie przekłamuje zupełnie kolor kamienia nad wanną :/, w rzeczywistości bardzo fajnie komponuję się on z wybraną przez nas płytką.

    Moja wymarzona łazienka :






Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony