dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 34
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 673
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Piątek 19 sierpnia 2005
    Od 13 rozpocząłem. Wcześniej szczotki do szlifierki kontowej szukałem. Znalazłem, ale wydawało mi się, że jest niezbyt miękka i nie kupiłem. W następnych sklepach nawet takiej nie było.
    Dokończyłem słupek narożny spawać, ale go nie wbetonowałem. Późno było. Poczyniłem przygotowania. To słupek narożny przy drodze wjazdowej, konieczne jest precyzyjne ustalenie wysokości jego posadowienia. Ogrodzenie musi być równoległe do drogi. Konieczna rura z wodą
    Za 10 zł jakiś nieletni sąsiad skosił trawniczki.
    Dokładnie dwa tygodnie temu posiana trawka z NOMI pięknie wschodzi. Jest troszkę chwastów, ale znikną po pierwszym koszeniu. Trawa BARENBRUG`A posiana dzień później nie jest taka skora do wzrostu, ale i ona budzi się do życia.
    Skosiłem truskawki. Wąsy miały strasznie wielki. Uprawa na folii czarnej wiec nie maja się gdzie odrosty ukorzeniać i rosną rosną rosną. W tym roku pomimo, że to drugi sezon nie było dużo truskawek.

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Poniedziałek 22 sierpnia 2005

    Nic nie zrobiłem. Pięciu dorosłych, troje dzieci, a wszystkimi się zajmuj, tłumacz, mów co i jak maja pomagać. W tym czasie sam bym wszystko szybciej zrobił. Panie dokończyły wąsy truskawkom, panowie kosili i glebogryzli, dzieci wrzeszczały.

    Wtorek 23 sierpnia 2005

    Lało, panowie glebogryzarką i kosiarką walczyli z chwastami. Pracowali tylko 1.5 godziny. Uciekli przed deszczem.






    Żonka coś tam dłubała z kwiatkami.





    Ja miałem problem z posadowieniem słupka narożnego lewego. Prawy wystaje względem drogi na 199 cm, więc lewy powinien wystawać tyle samo. Ok, ale gdyby tyle wystawał, to podmurówka powinna ponad ziemie wystawać 45 cm! Widział kto siatkę 150 cm na podmurówce 45 cm? ja nie. Po kilku godzinach łażenia z wężem z wodą i studiowania mapy, doszedłem do wniosku, że spaprali drogę. Tak im się sypnęło, że jest o 25 cm za wysoko.

    Dołek pod słup 50x50x220 wapienny, słupek pod siatkę i murek... Dołek na 120cm



    Przy okazji fotka 17 dniowej trawki BARENBRUG (uniwersalnej).



    Deszcz przylał solidnie i musiałem całą rodzinkę ewakuować. Dzieciaki lubią deszcz.


    PYTANKO czy fotki nie powodują wolnego ładowania się strony? Mogę w dzienniku podawać odnośniki do zdjęć, lub miniaturki z odnośnikiem.

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Środa 24 sierpnia 2005
    Szlak mnie dzisiaj trafił. Pojechałem wyłącznie po to aby zabetonować narożny słupek. Wczoraj wszystko miałem poustawiane. Przygotowałem betoniarkę, taczki wodę... już miałem beton kręcić, ale przeszedłem się wzdłuż planowanego płotu i jakoś tak mi się poziomy nie zgadzały. Znów dwie godziny chodzenia z wężem, laserem, mapą. Wnioski: geodeta na mapie zaznaczył wysokości nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Na długości 120 m i szerokości 44 mam w linii ogrodzenia pagórki 0-30 centymetrowe wynikające z orki i 0-1,5 metrowe wynikające z ukształtowania terenu. Nie wiem jak ustalić wysokość podmurówki. Płot nie może wędrować sobie dowolnie w górę i w dół.
    Droga szutrowa, podniszczona z niewielkimi koleinami. Nie ma jak ustalić punktu odniesienia, Potrzebny jakiś spec od niwelacji. Może jakaś literatura? ALE!!! Pomyślę i dam sobie radę. Będzie pięknie.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Czwartek 25 sierpnia 2005
    Nie byłem na naszej wsi. Uruchamiam źródło dochodów.
    Piątek 26 sierpnia 2005
    Ustabilizowałem słupka i chyba trochę się obijałem.
    Sobota 27 sierpnia 2005
    Koszenie różnych miejsc. ! Skosiłem trzy tygodniowa trawkę ! Jak ładnie wygląda. Słupek zabetonowany! Fotki będą później, za ciemno było na fotografowanie.
    Niedziela 28 sierpnia 2005
    Rodzinka z Katowic nas odwiedziła.

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Poniedziałek 29 sierpnia 2005 - Piątek 2 września 2005

    Zero prac na działce. Koniec urlopu w firmie. Pięć i pół miesiąca nie zaglądałem do biura. Czas zacząć zarabiać. Cel: do maja 2006 zarobić, odłożyć i wydać 200 tys. na dom. Uda się, albo się nie uda. Zobaczymy. Byle bezstresowo.



    Poniedziałek 3 września 2005
    Kupiłem pędzelek do malowania i rozcieńczalnik. 10 litrów drewnochronu nie wystarczyło do zaimpregnowania dachu altanki 4x6.5m Drewno piło jak szewc i o to mi chodziło. Czekałem od wiosny na ten moment.



    Przytargałem od sąsiada dwuteowniki 10 po 4.5m każdy. W zasadzie przyciągnąłem zaczepione do haka w samochodzie. Co się miałem męczyć. Sprawdziłem kilka dni temu zakupiona tarczową szczotkę fi 120.
    Ze szlifierką współpracuje idealnie. Farba na minii zchodziła ze stali pięknie. Mini do stali, tej starej ołowiowej (litrowa puszka waży dwa kilogramy) nie da się kupić. Podobno tylko jedna firma ją produkuje w Polsce. Zamówiłem. Moim zdaniem jest to jedna - jedyna farba nadająca się na podkład na stal. Nie wiem jak to się dzieje, ale na styku z metalem jest milimetr mieszanki stali z minią - nie do zdarcia!

    Przy okazji fotka słupka którego pozycjonowałem w poprzednim tygodniu. Niewinnie wygląda prawda? Po co ja nad nim tyle czasu spędziłem. Posadowiłem 18 cm niżej niż nakazuje linia drogi. Gdy będą asfaltować zobaczymy kto źle wytyczył, ja - czy drogowcy.



    Reszta rodziny zajmowała się niszczeniam chwastów i zbieraniem plonów (maliny, śliwki)



    AAAAA Zjadłem pierwsze własne jabłko - smaczne słodkie SUPER. Własne bo z drzewka które sam zasadziłem i wypielęgnowałem. Były na nim trzy. Jedno ukradli, drugie zerwałem aby posmakować przed kolejna kradzieżą (było kwaśne i niesmaczne), Trzecie było dojrzałe słodkie, smaczne, czerwone. Zdjęcie tych trzech czerwonych jabłek zamieściłem wyżej. Jaka to odmiana? mam zapisane, ale może konkurs.

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    *Poniedziałek 5 września 2005
    Impregnacja cd. Następne 10 l płynu.



    ...



    Czwartek 8 września 2005
    Dzisiaj było koszenie do kosza. Nie zrobiłem wszystkiego. Trawka trzytygodniowa, ale słabo podrosła.

    ...sąsiadka przyniosła sadzonki piwonii, tak schowała, że nie znalazłem.

    Dziecko nam zginęło (7 lat). Do kolegi poszło i 7 godzin go nie było. Kolega nie wpisał się do naszej bazy telefonów i była zagwozdka. Za zagwozdkę będzie szlaban.

    Fotki trzech rodzajów mojej trawki.

    ECONOMI, siana wiosną, nie koszona 3 tygodnie, fajna, lubię ją.



    OBI ... tak jak w.w. rośnie szybko i nierówno, Ładna jest przez jeden dzień po skoszeniu.



    BARENBRUG siana 4 lub 5 tygodni temu (trzeba w dzienniku sprawdzić) przed chwilą skoszona. Nie wiem jeszcze co o niej myśleć.


  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Sadzonki piwonii znalazłem. Tylko nie wiedziałem jak posadzić. Którą częścią w dół, a którą do góry. Namoczyłem wodą, zasypałem ziemią, jutro sąsiadkę spytam jak to sadzić.

    Impregnacja altanki cd. Tym razem malowanie od środka. Płyn kapie na głowę. Jak ja się domyję. Wymyśliłem!!! wlałem do opryskiwacza, napompowałem i pryskam! potem tylko pędzlem rozcieram rewelacja!

    Jak powoli to idzie, pomocnik się zwolnił, sam wszystko robię, mało zrobią dwie ręce, nawet jeśli są dwie prawe.

    Szok - dzisiaj musiałem zrobić 140 kilometrów po mieście. Gorąco, korki. Dłoń czerwona od zmiany biegów. Spaliny. Przyjechałem na działkę... CISZA, SPOKÓJ, SŁONECZKO GRZEJE. Piękną mam działkę.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Przez ostatni tydzień byłem dwa razy na działce. Za pierwszym razem odkręciłem pionowe listwy którym wzmocniona była altanka. Składałem ją na węgły bez gwoździ. Drewno było suszone, ale po lecie wyschło dokładnie i porobiły się pomiędzy deskami szczeliny. Po odkręceniu listew, wszystkie deski opadły w dół, szczeliny się zamknęły, a domek jest teraz o ponad 5 centymetry niższy. Oczywiście wszystko traktowałem dokładnie drewnochronem. Drugim razem to samo robiłem, ale w tylnej części altanki. Przy okazji powstały częściowo obramowania okien.
    Moja druga połowa nazbierała dwa wielkie wiadra malin. Przetworzyła je potem przez dwa dni. Śliwki niestety spadają same, nie ma kto ich zbierać i przetwarzać. Mała Ewa nam się pochorowała. Poszła 1 września do przedszkola i to są pewnie pierwsze objawy dziecięcych przedszkolnych chorób. Biegunka, wymioty. Trwa to prawie tydzień. Leczymy domowymi metodami, poimy i karmimy jeśli tylko ma ochotę i może coś zjeść. Schudła, zmizerniała, ale żona mówi że powoli wychodzi z tego. Smutno teraz tak jakoś, bez tej naszej wsi. Sąsiad obok nas na styku z naszą działką zrobił drogę. Nie wiem po co mu ta droga. Zaczyna zawalać działkę gruzem, połamanymi płytami chodnikowymi. Działki typu A2re pod rezydencje o specjalnych walorach architektonicznych (zapis w planie). Pewnie myśli że mu stodołę z tego gruzu pozwolą wybudować. I tak zaczyna się snuć wątek kupienia jego działki ... a co za tym idzie budowa znów przesunie się o rok. Co tam budowa jeśli pod nosem będę miał jakąś ruderę. Nie po to wydałem kupę kasy. Poczekamy do wiosny, zobaczymy ile będzie kasiorki i zdecydujemy.

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Poniedziałek 19 września 2005
    Zakupy Leroy Merlin:
    10 l drewnochronu mahoniowego 119.00
    1 l minii 60% 17.95
    1 szt. Murator 9.90
    Wreszcie mam normalną olejna minię. Nie tam jakiś badziewny podkład. Normalna ołowiowa minia - jak za dawnych czasów Dla niewtajemniczonych: normalny podkład można ze stali zdrapać czymkolwiek - ołowiowa minia reaguje z żelazem i niczym się jej nie usunie (owszem da się ... szlifierką, 1 mm trzeba ściąć ) Kupiłem tylko kilogram, przetestujemy i kupimy więcej.
    Na działeczce znów prace nad altanką, 4 listwy pionowe wzmacniające skróciłem i dokręciłem, skończyłem tylne okienko i wylałem sobie na głowę litr impregnatu. Puszeczka z dachu niechcąco spadła. Niczym w kreskówce. Przy okazji kilka fotek strzeliłem:




    Malinki poszły do brzuszka natychmiast, jabłuszka rosną...


    Wtorek 20 września 2005
    Zakupy Leroy Merlin:
    5 płyt ONDULINE za 134.30
    izolacja pozioma fund. GUTTA 0,4x25m 34.00 zł (wykładam nią drewniane rynny altanki).
    Dokończyłem malowanie rynienek (wczorajszy wypadek z puszeczką ). Poukładałem folie w rynience. Powciągałem na daszek płyty faliste, poukładałem i prowizorycznie jednym gwoździkiem przybiłem. (wszystko po jednej stronie tylko ) Coraz szybciej noc zapada. Szkoda. Rodzinka jak zwykle malinki zebrała. Nie są tak piękne jak te pierwsze... Pogoda była przednia, słońce pięknie świeciło, ale wieczorny chłodek dał się we znaki.

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Środa 21 września 2005
    7 płyt w Lory... 188.02 zl i taker ze zszywkami 9.99 zł.
    Prac fizycznych ZERO. Lenistwo - a może relaks po kilku ważnych, dobrze załatwionych interesach w firmie.

    Czwartek 22 września 2005
    Strzeliłem kilka fotek mojego prawie ideału. Zapraszam do strony o projekcie. Link niżej.
    Dziś miałem wenę do roboty i prawie skończyłem rynienki z jednej strony. Jestem bardzo z nich zadowolony.
    Przy okazji spotkałem dwie ekipy co murki sklejali z kamienia. Pogadałem, potargowałem. Jednego speca nawet na działkę przywiozłem. Kamień pooglądał, fundament sprawdził. Ceny? Jedna ekipa chce 100zł, a druga 500 zł od słupka 50x50x200 cm CIEKAWOSTKA!!!

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Piątek 23 września 2005
    2 kilo gwoździ żebrowanych 20.00 zł i kawałek blaszki za 2.00
    Rodzinka na działce więc wydajność 10% Daszek c.d.
    Gwoździe żebrowane mają to do siebie , że nie da się ich wyjąć po wbiciu. Za to trzymają ... Dzisiaj miałem tego skutki. Musiałem oderwać jedną deskę z daszku. W szczelinę wbijałem młotkiem siekierę, w te szczelinę wciskałem milimetrową tarczę szlifierki kątowej. Łepek gwoździa w deskę wchodził lekką ja niszcząc, ale dzięki temu powstawała szczelina na tarczę.

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Sobota 24 września 2005
    Onduline gąsiory 4 szt., narcyzy 4 kg, 3 rodzaje tulipanów (odjazdowe!), bordowa piwonia, paliwo do kosiarki, kosiarz.
    Altanka, koszenie, sadzenie piwonii, malinobranie, rodzinka.

    Niedziela 25 września 2005
    Wizyta potencjalnych kupców na sąsiednia działkę. Może my ją kupimy ?

    Poniedziałek 26 września 2005
    Altanka, maliny, piwonie, mechanik, rodzinki nie było. (sporo zrobiłem )

    Wtorek 27 września 2005
    Kilo gwoździ ( żebr., 2 paczki = 200 gwoździ onduline. (tańszych i chyba lepszych)
    Altanka, piwonie zakończone - w sumie 7 szt. (wymagały wymiany ziemi więc sporo czasu to zajęło)

    Środa 28 września 2005
    Remont samochodu, z działki nici.

    Czwartek 29 września 2005
    Deszczyk, ale wieczorem pojechaliśmy po liście do zielnika i kiełbaskę od chłopa (16kg) mniam mniam.

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Prawie miesiąc !!!! Troszkę pracy w firmie było, ale i kasiorki troszkę wpadło. Trzeba będzie dziennik uaktualnić. Projekt się projektuje Dziś
    murek od siatki przedni prawy obsypany ziemią, korą obok niego wysypane daglezje. Kora się skończyła. Trzeba będzie tartak odwiedzić. Eksperymentalne malinki tradycyjne zlikwidowane wraz z podporami (eksperyment się nie udał) Ostatnie truskawy w ziemi skoszone i wszystko dookoła nich. Jedno okienko altanki szybę dostało. Pociąłem szprosy do okienek (część dopasowałem) Jutro skończę. Pogadałem z ekipą od murowania murków z kamienia wapiennego. Chcą ponad 100 zł za metr. Słupek 0.5x0.5x2m wychodzi 400 zł x 14 słupków to wychodzi 4600 za słupki, a gdzie reszta? Podpatrzyłem jak robią - sam zrobię. Miałem potargować silnik od malucha (chcę go przypiąć do starej prądnicy HONDY 6KW 3 fazy), ale nie potargowałem (na działce byłem). Znalazłem ofertę i chcę kupić stary niwelator polskiej produkcji (150zł) statyw dorobię, łatę też. Cały czas chodzi mi po głowie przekopanie działki i zrobienie płaskich jak stół tarasów obsianych trawką. Na granicach tarasów byłyby płożące się roślinki. Tarasy biegły by po liniach poziomic z mapy. Mam już taki jeden taras zrobiony. Jest matematycznie płaski. W porównaniu z trawniczkami obok - lekko pagórkowatymi jest mega-hiper-superowy. Taaaak tylko że to jest pół hektara ziemi do przekopania i różnica poziomów 0.5- 2 m. ...

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Piątek 28 października 2005
    Kupiłem ten niwelator. 150 zł. Wydaje mi się, że jest sprawny. Trzeba dorobić statyw, łatę i skalibrowałem przyrząd. Na działeczce niewiele zrobiłem. Cugu nie miałem. Pogadałem z ekipą od dachu na budowie sąsiada, troszkę okien w altance powstało. Generalnie było ciepło, miło i relaksowo.

    Sobota 29 października 2005
    Bezchmurne niebo, ale zimno strasznie. Dzieciaki by zmarzły, więc siedzieliśmy w domu. Nad projektem posiedziałem kilka godzin. Powstała koncepcja poszerzenia go o 1 metr w każdą stronę. Będzie bardziej dworkowaty, ale poprzednia koncepcja była dopracowana i się waham.

    Pogadałem z mechanikiem w sprawie podpięcia silnika od malucha do prądnicy którą dostałem od znajomego. Na działce nie mam prądu więc wszystko robię na maleńkim agregacie 650-1000VA Elektronarzędzia chodzą bez problemu, ale spawarka nie pociągnie. Prądnica jest trójfazowa 400A/11A z silnikiem od maluszka będę miał spory nadmiar mocy. Pan mechanik powolny jest...

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Test. Właśnie kupiłem dziecku nowego kompa i się nim bawię. Na działce nic ciekawego. - uzbrajamy. Na wiosnę będzie prąd (robią się projekty) i woda (czekamy na koparkę).

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Nowe wizualizacje. Zapraszam do projektu.

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Wtorek 20 grudnia 2005

    To było kilka dni temu. W Krakowie szaro, ani grama śniegu, a 20 kilometrów na północny zachód wygląda tak:




    Tworzy się projekt. Oto kilka szkiców. Szukam speców od mansardowych dachów (konstruktora).

    Tak to będzie wyglądało od strony drogi...



    a tak od ogrodu...




    Sporo nad projektem pracy, jak na razie daję sobie radę bez architekta. Zastanawiam się czy zrobić 'trumnę' czyli ściany poddasza beton/ceramika zamiast folii i waty.

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    ...
    31 grudnia 2005
    Wycieczka na działkę. Specyficzny mikroklimat. Były kłopoty z dojściem. 50 cm śniegu.
    2 stycznia 2006
    Odebrałem projekt przyłącza elektrycznego. Jutro zgłoszenie.

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Zgłoszenie prądu poszło gdzie trzeba - teraz czekamy 30 dni. Nie obyło się bez niewielkich problemów.

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Ostatni piątek, sobota, niedziela, poniedziałek - były narty - Chopok.
    Projekt się tworzy. Szukam konstruktorów. Pan H... oglądał rysunki przed świętami i jakoś nie dzwoni. Kilku innych panów poprosiło o rysunki. Zobaczymy.
    W dziale o projekcie umieściłem nowe rysunki.

Strona 3 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony