dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 115 z 368
Pokaż wyniki od 2.281 do 2.300 z 7342
  1. #2281

    Domyślnie

    Pyszne nowinki

    Pokarało..pokarało, od razu by się chciało schabowy, młode ziemniaczki z kapustką zasmażaną dwukrotnie

  2. #2282
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że Tomek z każdym dniem czuje się coraz lepiej i mocno wierzę, że jeszcze tylko trochę i znowu będzie pełen sił i uśmiechu!

  3. #2283
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    I teraz Tomek pewnie zacznie lubić botwinkę i koperek
    Gabrysiu, pozdrów Go najcieplej ode mnie też

  4. #2284
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie Re: Info

    Cytat Napisał 1Gabrysia
    Ale pokarało Komtura za tak długie leżenie, bo to była zupa botwinkowa, której nigdy bardzo nie lubił. Jeśli jeszcze nie daj Boże była doprawiona koperkiem, to grób mogiła, bo koperku od urodzenia nienawidził szczerze. Uff
    Zaraz pokarało. Botwinka, z koperkiem…
    Toć to klasyczny spiek białogłów – teraz zawsze będą miały argument:
    „przeca jadłeś i mamy na to ponad 50.000 świadków”.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #2285

    Domyślnie

    I koperkiem go, koperkiem..

  6. #2286
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar barranki2
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    4.741
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Byle nie pietruszką... To niebezpieczne
    Posiadanie pieniędzy jest lepsze niż nędza. Z powodów czysto finansowych.
    W. Allen
    A jakby się kto pytał, mieszkamy od 15 października 2011 r. Ale kto by tam pytał...



  7. #2287
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJDOCIEKLIWSZA KOBIETA NA TYM FORUM
    bonetka

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    1.529

    Domyślnie

    a ja mysle że w porównaniu z tymi sztucznosciami pozajelitowymi ....to ta zupa była niezła . Komturek chce nabrać sił i wie że wybrzydzać nie należy . Owszem nie lubił ale widocznie bardzo był spragniony czegoś normalnego bo inaczej buzi by nie otworzył i molestować kulinarnie by się nie dał
    Pozdrawiam .
    Czasami coś dopisuję , za utrudnienia bardzo przepraszam

  8. #2288

    Domyślnie

    Cytat Napisał zygmor
    Tomciu tak trzymaj, a będzie tylko lepiej, trzymamy kciuki aby wszystko poszło jak należy. Zdrowiej nam nie będziemy Cię popędzać bo sprawa poważna i wszystko musi pójść swoim rytmem.
    Święta racja, popieram. Szczególnie to nie popędzać.....
    Grazia-Ol

  9. #2289

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonetka
    widocznie bardzo był spragniony czegoś normalnego bo inaczej buzi by nie otworzył i molestować kulinarnie by się nie dał
    Jasiek coś nadmieniał o urodzie i powabie obsługi żeńskiej.
    Teraz wiadmo o co chodzi.

    Z widokami na taaaaaaaaaaaakie walory, można jeść mało lubianą zupę, pięknie podziękować a nawet o dokładkę prosić.

  10. #2290
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Tomek pocieszę Cię botwinki też nie lubię i tych wszystkich pływających farfocli ale za to koperem baaaaaardzo lubię do wszystkiego prócz deserów
    Buziaki dla Ciebie i rodzinki

    gdzieś mi się dzwonek zapodział od roweru
    muszę poszukać koniecznie

  11. #2291
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie Re: Info

    Cytat Napisał 1Gabrysia
    Jeśli jeszcze nie daj Boże była doprawiona koperkiem, to grób mogiła, bo koperku od urodzenia nienawidził szczerze.
    o matko droga, ja koper uwielbiam i dodaję nawet do ciasta
    czy ja abym Tomka koprem nie uszczęśliwiała, jak u mnie był?
    Z pewnością nie dał po sobie poznać, i nie protestował, jak mu jedzonko podsuwałam.
    I wychodzi stara prawda, że On Rycerz dzielny jest.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  12. #2292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.194

    Domyślnie


    Oj Wy babusy!!!

    TAKIE RZECZY pod oko mu podtykać (jak w tym wewontku) a potem dwie łychy botwinki i koperek?!!!!
    To trzeba serca nie mieć!

    Ale on ze samej złości może wstać i coś Wam rzec!
    (tyle, że TEGO to ja bym słuchać nie chciał!)

    Nie da się mu jakiegoś ludzkiego żarcia przemycić?!
    Na takim menu i ja bym się pochorował!

    Adam M.

  13. #2293
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk

    Oj Wy babusy!!!

    TAKIE RZECZY pod oko mu podtykać (jak w tym wewontku) a potem dwie łychy botwinki i koperek?!!!!
    To trzeba serca nie mieć!

    Ale on ze samej złości może wstać i coś Wam rzec!
    (tyle, że TEGO to ja bym słuchać nie chciał!)

    Nie da się mu jakiegoś ludzkiego żarcia przemycić?!
    Na takim menu i ja bym się pochorował!

    Adam M.
    No, ale to niezły sposób, żeby zmotywować siły obronne organizmu. W obliczu botwinki jest o co walczyć!
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  14. #2294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mysle, ze po tylu dniach nie jedzenia to tych kilka lyzek smakowalo bardzo.
    Minki to mogl robic bo gardlo podraznione rura i moze bolec przy lykaniu.
    Maksio nasz madry chlopak jest i jestem pewna, ze racje ma jak mowi, ze Tomek wroci do zdrowia szybciej niz im tam w szpitalu sie wydaje.
    Teraz jak po woli gardelko i brzucho jedzonkiem potraktuje to i mowic bedzie mu latwiej. Ciekawe co pierwsze powie.
    Tomku nabieraj sil, czekamy na Twoje slowa.

  15. #2295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No nieeee...
    To ja tu się oszczędzam, laski nie odstawiam w kąt, a On szybciej ode mnie zdrowieje?
    Kuffa, jeszcze na występ zespołu nawet na widownię mogę nie zdążyć.

    Botwinka, koperek - mniam, mniam, poproszę dokładkę.
    Na pewno z chęcia zjadł te kilka łyżek, po takiej długiej przerwie z jedzeniem normalnym jakimś.

    To ja jutro chyba tez Babcię o botwinkę poproszę.

    Tomek, jesteś the best - żeby botwinkę zjadać, tak na czczo...
    Ziaba chyba poszła gdzieś kotka szukać, chyba u bonetki.
    Patyśka lata i sprawdza czystość moralną kotecków.
    To na pewno z zazdrości, też by kotecka chciała.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #2296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Mysle, ze po tylu dniach nie jedzenia to tych kilka lyzek smakowalo bardzo.
    Minki to mogl robic bo gardlo podraznione rura i moze bolec przy lykaniu.
    Maksio nasz madry chlopak jest i jestem pewna, ze racje ma jak mowi, ze Tomek wroci do zdrowia szybciej niz im tam w szpitalu sie wydaje.
    Teraz jak po woli gardelko i brzucho jedzonkiem potraktuje to i mowic bedzie mu latwiej. Ciekawe co pierwsze powie.
    Tomku nabieraj sil, czekamy na Twoje slowa.
    Zapewne, botwinkę poproszę jeszcze
    Grazia-Ol

  17. #2297
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonetka
    Tomeczku
    przyszłam Cię w stópkę połaskotać
    jak się czujesz ? kiedy odstawią Ci te kroplówki z jedzeniem ...na co miałbyś ochotę ? bo wiesz ja ta mały pikuś jestem i za bardzo gospodyni to nie jestem niestety ale Chef to napewno coś Ci przyrzadzi pysznego a ja za nim garnki będe nosić i podpatrywać bo wiesz na naukę nigdy nie jest za pózno ...tylko że ja nie jestem koneser jedzeniowy .... może Chef by mnie słodkości jakieś nauczył robić ...to, to tak i pewnie w tej dziedzinie postępy bym poczyniła ......
    deserek przyniosłam ...sernik z lodami ( trochę nie chciały stać w miejscu ..i orzeszkami posypałam specjalnie dla Ciebie i czekoladą żebyś sił szybko nabrał )


    Uwaga ..uwaga ....Patusiu gdzie jesteś ? ( ...bo matwica mnie ogarnia ( idzie od nóg ) jak ślicznej laleczki nie widzę ....odezwij się bo W11 trzeba będzie wezwać ...no chyba że ...ach te koteczki







    bonetka


    znowu rozchyłki ogórowe zapodałaś w śniadaniu obiadowym , tym razem pałka potrójna szparagowa stoi -------leży ...............
    rano nie miałam siły nic napisać , senność mnie ogarnęła ledwo żem się do pracy zwlekła....................nie miał mnie kto miziać koteckiem ani robić mrrrrrrrrrrr, pałki też nie miałam pewnie Depesia zakosiła....... \Ziaba zamiast mnie tulić to koguta nasłuchiwała i krwawą zemstę obmyślała......................a jej pokazałam taki piękny dresik z oborą i zwierzętami domowymi...............

  18. #2298
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    Tomek pocieszę Cię botwinki też nie lubię i tych wszystkich pływających farfocli ale za to koperem baaaaaardzo lubię do wszystkiego prócz deserów
    Buziaki dla Ciebie i rodzinki

    gdzieś mi się dzwonek zapodział od roweru
    muszę poszukać koniecznie




    ziab myślisz że taaaaaaaaaaaaaaaaaaki dekolt miała karmiąca i ooooooooooooooooooogromne sylykony

  19. #2299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jakie dobre wieści Gabrysiu

  20. #2300

    Domyślnie

    Jak miło czytać tak dobre wiadomości.
    I w pełni rozumiem Tomka, ja też nie cierpię botwinki i koperku oraz pietruszki.
    Ale skoro się krzywił tzn. że wszystko wraca do normy

Strona 115 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony