dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 318 z 368
Pokaż wyniki od 6.341 do 6.360 z 7342
  1. #6341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Codzienna porcja energii, modlitw, dobrych myśli - cały czas idzie!!!
    Tomek, wracaj, Kochany, czas się do życia brać!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #6342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomek pamiętam, a Ty wracaj szybko!

  3. #6343

    Domyślnie

    No i pomogliście kolejny raz ! Obudziliśmy Go !Ja już taka zrezygnowana wlokę się do szpitala i myślę że znowu będę gadać do tych zamkniętych oczu, do tych rur co do ust i nosa wchodzą a tu Tomek patrzy przytomnie, oddycha prawie samodzielnie, no ma taką maskę tlenową ale klatą rusza samodzielnie. Usiłuje się porozumieć spod tej maski i trochę się udaje. I nawet dziś nie jadł już tej szarej mazi przez nos tylko miksowaną normalną zupę ustami. Jak wróciłam do domu to rzuciłam się gotować odżywczy rosół na jutro. Wreszcie mogę zrobić coś konstruktywnego a nie tylko bezsilnie patrzeć, Dalej nie dawajcie mu spokoju. Dzięki za humor Jutro poczytam Tomkowi Wasze posty.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  4. #6344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cudownie

    Ja tak sobie myślę, że Tomek tak dla tego rosołu się obudził....no niedziela bez rosołu,nie da rady
    i pewnie usłyszał jak przeklinałam w duchu, że Mu do tego chudego tyłka nakopię, jak do końca tygodnia nie zacznie samodzielnie oddychać

    Ściskam Was mocno i ślę same dobre myśli
    BUZIAKI

  5. #6345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał johnzee Zobacz post
    No i pomogliście kolejny raz ! Obudziliśmy Go !Ja już taka zrezygnowana wlokę się do szpitala i myślę że znowu będę gadać do tych zamkniętych oczu, do tych rur co do ust i nosa wchodzą a tu Tomek patrzy przytomnie, oddycha prawie samodzielnie, no ma taką maskę tlenową ale klatą rusza samodzielnie. Usiłuje się porozumieć spod tej maski i trochę się udaje. I nawet dziś nie jadł już tej szarej mazi przez nos tylko miksowaną normalną zupę ustami. Jak wróciłam do domu to rzuciłam się gotować odżywczy rosół na jutro. Wreszcie mogę zrobić coś konstruktywnego a nie tylko bezsilnie patrzeć, Dalej nie dawajcie mu spokoju. Dzięki za humor Jutro poczytam Tomkowi Wasze posty.

    HUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa Jaka cudowna wiadomość Bosko Bo Tomek to Komtur, a nie troki od kaleson Przytul go koniecznie i niech mu już te rurki powyjmują, bo ile można udawać kosmitę ...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #6346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Majeczko, dziękuję że przynosisz takie dobre wiadomości
    Uściskaj Tomka od nas wszystkich i przekaż,
    że nie damy mu spokoju dopóki nie wróci do Komturii.

    Tomku, tu wciąż tyle ludków walczy razem z Tobą,
    i będzie walczyć o Twój powrót do zdrowia...i do nas
    Uściski.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  7. #6347
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    fajne wieści, na takie czekałam od 2 dni.
    Teraz już tylko będzie lepiej.

  8. #6348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    No i jak tu nie wierzyć w magie ludzkich serc

    a jak komuś za mało to niech przeczyta co mi się dziś w nocy przydarzyło: śpię sobie spokojnie, nagle bez większego powodu budzę się, spoglądam na zegarek, a tu dochodzi 1 w nocy, no to tradycyjny zestaw czynności nocnych, czyli kibelek+woda do picia, no i się znowu położyłem, zawsze zasypiam w takim wypadku błyskawicznie, a tu dziś nic z tego, wiercę się z boku na bok, wreszcie po pół godzinie wiercenia, stwierdziłem że trzeba czymś się trochę zmęczyć, to może wtedy zasnę szybciej, odpaliłem komórkę, sprawdziłem pocztę... a tu priv na forum, zaglądam, fajnie, no ale skoro już jestem na forum to zaglądam do tomka, a tu taka wspaniała wiadomość, napisana zaledwie niecałą godzinę przed moim przebudzeniem. Ktoś musiał intensywne chcieć mi TO przekazać, nawet mam swój typ o kogo może chodzić, ciekawe czy ta osoba się przyzna No i jak tu nie wierzyć w cuda, które dzieją się na naszych oczach.

    TOMKU, teraz proszę grzecznie wcinać rosołek majkowy i do domku... bo też miałem ochotę zrobić to co napisała malka, za takie numery, i żeby mi to było ostatni raz, starczy Ci już takich przygód! zrozumiano?

    zdrowiej bracie, bo szpitale są feee, a w komturii jest fajnie...

    pozdrawiam
    maksiu

  9. #6349

    Domyślnie

    Sorry wszystkich, ale się inaczej nie da

    Ja pierdzielęęęę to wciąż działaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!



    a już pojawiły się myśli, że wyczerpaliśmy limit

  10. #6350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie




  11. #6351
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Tomek! Gdzieś Ty był chłopie! Zresztą - nie ważne! Ważne, że wróciłeś

    PS
    Maksiu - ciekawe od kogo dostałeś ten priv ... - zresztą - ja nie wierzę w przypadki!
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  12. #6352
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    No!! I tak ma być!!
    Panie Komtur - oczywiście, że z jajami - szybciutko do zdrowia i do nas. Napisać nam to coś od siebie!
    Grzecznie czekam


  13. #6353

    Domyślnie

    Nie zdążyłem poznać Tomka (nadrobię zaległości, na pewno) ale nawet sobie nie wyobrażacie, jak mnie ta wiadomość ucieszyła.

    Moje ciche prośby może też troszkę pomogły.

    Cieszę się, jak dawno się nie cieszyłem

  14. #6354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomeeeeek!
    Buziakiiiiiiiii!!!!

    Zobaczysz, kiedyś w końcu przyjadę i Ci nagadam tak, że w pięty Ci pójdzie za te odjazdy!!!
    Póki co - my wiemy, że Tobie o ten rosołek majczyny chodziło, ale w końcu - to zrozumiałe, za taki rosołek to i my byśmy dali sie obudzić!

    Buziaki, Kochany, zdrowiej szybko i wracaj do nas!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #6355
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Maksiu, pozdrowienia

    Tomku, dziś rosołek, jutro klopsiki
    po jutrze deser owocowy, a za tydzień naleweczka winogronowa
    I pozwól Majce rozpieszczać nas samymi dobrymi wiadomościami.
    Na takie czekamy dobre myśli wysyłając.
    No i nie wiem, czy Ełk, to najlepsze miejsce na ferie zimowe.
    Ty to dobrze przemyśl
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #6356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Fantastyczne wieści i to od poniedziałku. A taki rosołek dziś posadzi Cię w łóżku, a za chwilę powrót do Komturii

  17. #6357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Ojojoj! SUPER wieści!

  18. #6358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Tomku, dziś rosołek, jutro klopsiki
    po jutrze deser owocowy, a za tydzień naleweczka winogronowa
    a kiedy SpecjalnyTyskiŻubr
    a leczniczy rosołek to powinien być z ....... młodzika
    Zdrowiej Komuturze

  19. #6359
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Hej, hej - Tomaaaszuuuu, dzień dobry

    Bo my tak z Romkiem1950 myślimy, co by może zajrzeć do Ciebie i Majki do Komturii w tym roku w wakacje..

    TYLKO ŻEBYŚ MI BYŁ W DOMU!!!
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  20. #6360

    Domyślnie

    Niech siła i moc będzie z Tobą Tomku, przesyłam Ci wszystko pozytywne co mam!! Trzymaj się!!!!!!

Strona 318 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony