dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 357 z 368
Pokaż wyniki od 7.121 do 7.140 z 7342
  1. #7121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Wakacje się kończą... Co słychać w komturii??
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  2. #7122
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Długo mnie nie było na Forum ale nieustannie dobrymi myślami Was wspieram Tomku, jesteś WIELKI ) idziesz do przodu swoim tempem i doczekasz się dnia, kiedy wszystko się poukłada ) czego z całego serca Wam życzę

  3. #7123

    Domyślnie

    No nareszcie i ja mam wakacje wspólnie z Tomkiem, bo do tej pory to raczej była pracowita organizacja akcji letnich dla różnych grup ludności, albo z mojego wątku profesjonalnego - dla chleba, albo dla czwórki chłopaków-wnuków. W porywach było 19 osób i wszystko udało się bezkolizyjnie, więc dom się przetestował jako miejsce dla gości. Oczywiście latem, bo zimą nie wszędzie jest możliwość ogrzania a to przecież polski biegun zimna. Tomek w tym całym zamieszaniu jakoś przetrwał, choć chwilami tęsknił do spokoju i samotności. Ale nieco się rozruszał bo musiał trochę wysilać swoją mózgownicę ponad standardowo. Mamy wreszcie spokojną chwilę żeby nadrobić wielkie zaległości w komunikacji z Wami nawet w kwęstii tak zadawnionej jak podziękowania za życzenia urodzinowe dla Tomka; DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE I PONAWIAMY ZAPROSZENIE DO ODWIEDZIN W KOMTURII, bo wrzesień chyba jest ostatnim miesiącem jakiej takiej pogody i temperatury. Może zechcielibyście(kto może odwiedzić nas w okolicach weekendu 20-22? kiedy to są imieniny Tomka. Dajcie znać czy to możliwe i co o tym sądzicie ? Może nie wszyscy znają adres to podajemy SOŁTMANY 56, 11-612 KRUKLANKI
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  4. #7124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Majeczko, kochana - jak się cieszę, że wszystko w porządku, że się udaje, że działa!
    Tak chętnie bym przyjechała do Was, ale w tym czasie u nas jeszcze pełnia sezonu grzybowego, mamy pełne obłożenie, nie możemy, buuuu!!!
    Tomku, kochany - bardzo często o Was myślimy, przesyłamy mnóstwo ciepłych myśli i tęsknimy za jakimś spotkaniem, bardzo tęsknimy!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #7125

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za dobre wiadomości i moc życzeń dla wszystkich w Komturii.

  6. #7126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    POZDRAWIAM

  7. #7127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dzięki Majeczko za dobre wieści. No to Tomek miał niezłe wyzwanie... tyle osób w Komturii, ale jak piszesz dał radę czyli coraz lepiej.

    Serdeczne pozdrowienia i moc buziaków dla Ciebie i Tomka

  8. #7128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piękne wiadomości! Tomku, Majeczko, ja do Was do komturii to raczej się nie wybiorę, ale do nas, jak tylko będziecie we Warszawie to zapraszam bardzo serdecznie!!! Często myślami jestem z Wami. Jesteście z tych Ludzi co raz spotkany pozostają w sercu i w myślach. Pozdrawiam serdecznie i piątka od Stefcia! p.s. mam nadzieję, że moja kartka wakacyjna dotarła i, że dało się przeczytać, starałam się pogrubić i w miarę duże litery pisać Buziaki dla Was Kochani!!!

  9. #7129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Jak jak się cieszę, że u Was wszystko dobrze. Tomeczku nawet nie wiesz jaką mam ochotę na odwiedziny, ale cóż droga daleka a wolego w parcy nie ma. Ale wierzę głęboko że jeszcze się kiedyś spotkamy i pogaduchom nie będzie końca.
    Pozdrawiam Was bardzo gorąco.

  10. #7130
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    I my byśmy wpadli, ale odległość litości nie zna Uściski zostawiam dla Was, kochani

  11. #7131
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Pozdrawiam serdecznie i ciepło. Mam nadzieję,że słońce dotarło i do Was i grzeje z mocą 25 stopni

  12. #7132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Buziaki zostawiam

  13. #7133
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Serdecznie pozdrawiam.
    Życzę dużo zdrówka,wytrwałości i pogody ducha!!!!!
    KrysiaG

  14. #7134

    Domyślnie

    Dzięki za kartki pocztowe i wszystkie życzenia, które Tomek z wielkim wysiłkiem odczytuje jak ma humor a jak się wkurza to nic nie próbuje. Powolutku czyta swojego własnego bloga i czasami coś z tego pamięta a czasem czyta jakby to o kimś innym było. Teraz jest na Mazurach sam, zadowolony z solidnego zapasu drewna kominkowego bo od czasu choroby stał się bardzo ciepłolubny. Pali w kominku z dużą wprawą i jeszcze większą satysfakcją.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  15. #7135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Hejka miło od rana to czytać

  16. #7136
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Pozdrawiam, skoro ciepłolubny, baaaaaardzo gorąco!

  17. #7137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    SERDECZNE POZDROWIENIA Z WROCKA
    ivonesca

  18. #7138
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Majeczko, Tomku pozdrawiamy!

  19. #7139

    Domyślnie

    Tomek przeżył na mazurach samotnie, odcięty od świata tydzień, kiedy ja byłam w Warszawie a Jemu wyłączyły się oba telefony stacjonarny - radiowi i komórka a z e-mailem jeszcze sobie nie radzi. Ale poradził sobie dzielnie z tą sytuacją, chodził do sąsiada ok. kilometra żeby porozumieć się ze mną. Teraz jesteśmy razem i rozwiązałam problemy z mediami. Może będzie miał większy zapał do ćwiczenia, trudnej w jego przypadku sztuki precyzyjnego naciskania we właściwe klawisze, już coś dla Was napisać samodzielnie. bardzo chciałby.klawisze
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  20. #7140
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Gratulacje dla Tomka. Swietnie sobie poradził, a napisanie wiadomości do nas to kwestia bardzo bliskiej przyszłości. Jestem przekonana. Pozdrowienia.


Strona 357 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony