dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 358 z 368
Pokaż wyniki od 7.141 do 7.160 z 7342
  1. #7141
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Czekamy cierpliwie, Tomku.
    Niedługo napiszesz, bardzo w to wierzymy.
    Uściski dla Was.

  2. #7142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Tomku - gratulacje!!!

  3. #7143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    PISZ TOMKU - BARDZO DZIELNY JESTEŚ


    TYLE CZASU W SAMOTNOŚCI i DAŁEŚ RADĘ

  4. #7144
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Brawo, brawo Tomek!!!
    Jesteś prawdziwym Komturem na włościach, nic Ci nie straszne.
    A klawisze są małe dla nas wszystkich, sama często nie trafiam
    Ściskam Cię mocno,
    Jagna

  5. #7145
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki
    na ten jesienny czas,
    Pozdrawiam KrysiaG

  6. #7146

    Domyślnie

    Przeczytałem cały temat + jego bloga .I jestem pod ogromnym wrażeniem .Poczynił on tak niewyobrażalne postępy ,że aż się mnie to w głowie nie mieści. Teraz może być tylko lepiej....Skoro pokonał aż tyle barier i tyle przeciwności..... Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość .
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki....

  7. #7147
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    POZDRAWIAM CIEPŁO ŻYCZĘ ZDROWIA I KOLEJNYCH POSTĘPÓW

  8. #7148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Majeczko, Tomku, czy na Mazury można kartki świąteczne wysyłać? Będziecie tam?

  9. #7149
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Żelko, czytasz w moich myślach - w ubiegłym roku poprosiłam Redakcję, aby wylicytowaną przeze mnie karteczkę świąteczną wysłała nie do mnie, a właśnie do Komturii, do Tomka. W tym roku zamierzam uczynić to samo, tylko ...no właśnie - gdzie wysyłać?


  10. #7150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zobaczę, może Majka na telefon odpowie, jak jeszcze jest ten sam numer.

  11. #7151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Ooo, super. Gdy będziesz coś wiedziała - daj znać.


  12. #7152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Już wiem, że telefon ten sam, jeno Majka rozmawiać nie mogła bo była w pracy, ale sms-a puściłam i czekam na odpowiedź.

  13. #7153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Rozmawiałam z Majką. Jak tylko będzie mogła to napisze tutaj, ale na razie walczy, walczy i jeszcze raz walczy. Prosiła o kciuki i modlitwę by udało się Im sprzedać mieszkanie, bo to rozwiązało by część problemów.
    Tomek jest w Komturii, można tam przesyłać kartki z życzeniami. Majka mówiła, że Tomek codziennie sprawdza w skrzynce czy ktoś do niego napisał, codziennie sprawdza.., więc piszcie Kochani jak tylko i ile tylko możecie, adres jest ten co zawsze. Majka już podawała tutaj, zaraz poszukam by Ją zacytować.

  14. #7154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał johnzee Zobacz post
    Może nie wszyscy znają adres to podajemy SOŁTMANY 56, 11-612 KRUKLANKI
    O jest i adres.

  15. #7155
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Majko trzymamy kciuki, za Tobie Żelko dziękuję za przypomnienie adresu.


  16. #7156
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    My pleasure!

  17. #7157

    Domyślnie

    Przyjechałam do Komturii po Tomka żeby go zabrać do Warszawy i wspólnie z dziećmi spędzić Święta, ale żeby nie było za prosto musiałam cały zapas drewna kominkowego upchnąć do domu, bo inaczej rozkradną. Już nie raz to przerabialiśmy. Ale, w przeciwieństwie do złodziejaszków aura dla nas bardzo łaskawa, plusowa temperatura zwalnia mnie z zamykania i spuszczania wody. No i droga do W-wy prostsza. Bardzo to doceniam, bo ostatnio nie dojechałam na czas do pracy w sobotę, po tym jak szalał Ksawery i powalił w lesie drzewa, które zatarasowały drogę. A jak już je usunięto to nawiało z pól tyle śniegu, że w ogóle nie wiadomo było gdzie droga. Ale nasze stuletnie lipy stoją. Tomek ma się nieźle, chociaż za mało się ruszał korzystając z tego, że a to deszcz a a to ślisko. A tu czeka trzecie piętro bez windy. Chcieliśmy to mieszkanie sprzedać, żeby kupić dla Tomka jakieś małe lokum na parterze, ale okazało się, że tylko nasz pion mieszkań nie ma uregulowanej własności gruntu i nie może mieć, a reszta bloku ma ! Nie tracę nadziei, że to się jednak jakoś uda, może zamiana ? Ale, póki co, jestem trochę w strachu, że Tomkowi jakaś żyłka w tym biednym mózgu trzaśnie z wysiłku. Tymczasem powoli, ale do przodu ze sprawnością myślenia, ostatnio Tomek powiedział, że od niedawna myśli sprawnie tylko nie umie tego wyrazić, nieodpowiednie słowa mówi do tego co myśli. Ale teraz siedzi tu obok i mówi, że” marzę o tym żeby samodzielni pisać do Was Kochani Forumowicze zanim mnie zapomnicie, chociaż jestem zawsze wzruszony Waszą cierpliwością i pamięcią i to mnie bardzo podtrzymuje na duchu szczególnie wtedy, kiedy tęsknię za dawnym życiem.”
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  18. #7158
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Majeczko, Tomku całej Waszej Rodzinie życzmy zdrowych i spokojnych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  19. #7159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tomku kochany, nikt Cię nie zapomni!!!!

    Maju, Tomku, życzymy Wam spokojnych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

  20. #7160
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Błogosławionych , zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia
    życzy "kolega ze śląska "
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

Strona 358 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony