dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 365 z 368
Pokaż wyniki od 7.281 do 7.300 z 7342
  1. #7281
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kochani!!!
    Jakąż wielką radość nam sprawiliście kartką pisaną własnoręcznie przez Tomka!!!
    Dziękujemy najserdeczniej i gorąco Wam obojgu życzymy wszystkiego co najlepsze!
    Zdrowia przede wszystkim - bo poza tym macie siebie, dwoje cudownych ludzi, macie więc najważniejsze!
    Ale prócz tego duuuużo szczęścia też się przyda zawsze, więc mnóstwo szczęścia, radości, samych dobroci życzymy Wam oboje na cały przyszły rok!
    Jeszcze raz dziękujemy za kartkę i tyle radości!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #7282
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Tomku, Majko i pozostali z wytrwałej rodziny
    Muszę powtórzyć za DPS: nie zdajecie sobie chyba sprawy jak się wzruszyłem wyjmując kartkę z życzeniami napisanymi własnoręcznie przez Tomka1950...

    Życzę wszystkim, aby ten nadchodzący rok przyniósł wszystkim radość, zdrowie i szczęście a reszta sama przyjdzie!
    Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.


  3. #7283
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    I ja się dołączę ze wzruszeniem, podziękowaniami i życzeniami!
    Nie umiem pisać tak pięknie, jak stary, DPS i inne osoby, ale z całego serca dołączam do ich słów!
    Jestem zaszczycona, że i do mnie, nieznanej Wam osobiście osoby, dotarła kartka z życzeniami pisanymi przez Tomka (!) i Majkę!

    Wszystkiego dobrego!!

  4. #7284
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Tomek, Majka to i ja dziękuję za kartkę
    i dołączam się do powyższych życzeń ...
    też nie potrafię pięknie pisać
    Ostatnio edytowane przez jamles ; 01-01-2016 o 16:10

  5. #7285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wczoraj dotarła. Taka zwykła karteczka świąteczna, a taka niezwykła! Bardzo, bardzo dziękujemy! Oczywiście chowamy do Archiwum Kartek i Listów Ważnych. I życzymy, żeby nowy rok przyniósł Wam samo dobro, zdrowie, radość, spokój a Tomkowi powrót do pełnej formy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #7286
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    I ja dziękuję za przepiękną, ażurową bombkę, ale..to nie ona najbardziej mnie wzruszyła, lecz niepozorna, biała karteczka doń włożona, a na niej własnoręczne życzenia od Tomka i wiele ciepłych słów od Majki. Dziękuję bardzo za pamięć, za wysiłek, za serce. Zdrowia i dobra wszelkiego Wam życzę


  7. #7287
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Dziękuję za życzenia świąteczno-noworoczne,które sprawiły mi ogromną radość. Nieustająco dobrymi myślami wspieram w trudnej walce o powrót do zdrowia. Wierzę w siłę i hart ducha Komtura i p. Majki. Niechaj spotyka Was samo dobro

  8. #7288
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Do nas w ostatnim czasie też doszła przepiękna kartka od Tomka i Majki. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2016.

  9. #7289
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, Majko, trzymajcie się!

  10. #7290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    i ja dostalam piekna kartke, dopiero w piatek, my juz mieszkamy gdzie indziej i ludzie ktorzy kupili nasz domek rzadko nam przekazuja korespondencje. Bardzo dziekuje, tak miło dostac kartke a nie smsa. i to jeszcze TAKA KARTKE.

  11. #7291

    Domyślnie

    Ja tam kartki nigdy nie dostałam, ale również pozdrawiam mocno i nieustannie trzymam kciuki i ślę dobre myśli. Oby Wam się układało!

  12. #7292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zdrowych i spokojnych Świąt!

  13. #7293

    Domyślnie

    Wesołego Alleluja życzymy Wam Kochani Forumowicze i Drogiej Redakcji Tomek Majka.

    Dużo się działo w naszym życiu od świąt Bożego Narodzenia, ale nic złego. Był to czas intensywnej rehabilitacji dla Tomka i na zmianę, dla mnie. Tomek trochę usprawniał się ruchowo i neuropsychologicznie w Ośrodku w Konstancinie ( codziennie go tam zawoziłam ) albo sama jeździłam na swoje zajęcia usprawniające moją ześrubowaną rękę.
    No i oczywiście praca zawodowa. Już nie dałam rady zaglądać tutaj. Obiecuję poprawę. Tomek też się zaktywizuje ale nie o tak późnej porze.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  14. #7294
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Serdeczności Świąteczne zostawiam i niech rehabilitacja da jak najlepsze efekty. Smacznych,przyjaznych Świąt!

  15. #7295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, sto lat, wszystkiego najlepszego! Napiszcie jak spędziliście urodzinki. Przytulamy Was Kochani!

  16. #7296
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    W Tomkowe urodziny życzenia Szanownemu Jubilatowi postanowił złożyć Franio.
    Osobiście.
    I jeszcze "Sto lat" odśpiewał - życzenia na bogato

    Tomku kochany nasz, jeszcze raz - dużo zdrowia.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1d.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	357650
    Ostatnio edytowane przez AgnesK ; 04-06-2016 o 21:56

  17. #7297
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie




    Sto lat!!!

    (Wykrzyczane, nie zaśpiewane, bo tego byś nie chciał słyszeć...)

    A te zdjęcia powyżej fantastyczne! Dwóch bohaterów Forum razem!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #7298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to impreza była nie mała, jak dwóch takich Bohaterów razem się bawiło!!! Pięknie razem wyglądacie i widać ile radości sprawiło Wam to spotkanie!
    Tomku, cieszymy się razem z Tobą, że mogliście z Majką być u Edzi, spotkać Znajomych, pogadać, powspominać "stare" czasy . Wiem, że mocno to przeżywałeś i jeszcze przeżywasz! Pierwsze kroki macie już za sobą, życzymy Wam aby takich spotkań było jak najwięcej!
    Ostatnio edytowane przez Żelka ; 29-05-2016 o 19:06

  19. #7299
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Faktycznie Żelko, pięknie było - bardzo wzruszająco, dużo wspomnień, rozmowy o "starych" znajomych i starych czasach.
    Całą rodziną mamy nadzieję na rychłą powtórkę.

    My wspominaliśmy nasze pierwsze spotkanie z Tomkiem ... 14 lat temu (!!), Natalka podziękowała wreszcie osobiście za klocki Lego, które wtedy dostała w prezencie od forumowego dziadka
    A wczoraj Tomek trzymając Frania na kolanach mówił, że trzyma go jak dziadek. I już.
    Nasz cudowny, ciepły, kochany Tomek.
    Jak zawsze.

  20. #7300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Agnieszko, a ja się cieszę razem z Wami, nie tylko z spotkania u Edzi, ale także dlatego, że jesteś tutaj, że Frania znowu tutaj widać. Nie wiem co zrobisz, czy będziesz zaglądać czy nie, ale nam wszystkim będzie miło jeśli wątek Frania będzie żył dalej, bo wiem, że każdy tutaj czuje to samo, że Franio troszkę także jest naszym, forumowym Franiem. I mimo tego, że macie blog, że jest fb, tutaj Frania nam brakuje, tak samo jak Tomka nam brakowało kiedy Go nie było. I wiem, że piszę to, nie tylko w swoim imieniu. Dużo, dużo zdrowia dla Was i sił!
    Tomku, Majko, do zobaczenia!

Strona 365 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony