dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 86
  1. #21

    Domyślnie

    Proponuje wiec klamki Gamet, duzy wybor, przystepne ceny.
    Tak jak pisalem mamy ich klamki z okraglymi rozetami.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał wosk96
    Duży wybór klamek w przyzwoitych cenach jest na Allegro: kupiłem takie jak na zdjęciach - LOGO-QR, cena poniżej 100 zl/parę, nikiel lakierowany. Wczoraj rozpakowałem paczkę, co prawda na pudełku jest Made In China, ale są solidnie wykonane i mają 2 -letnią gwarancję. W każdym razie nie różnią się estetyką wykonania od takich za 200 zł, które oglądałem w salonach drzwiowych.
    A propos Invado: swoje drzwi w naturalnej okleinie reklamowałem z powodu znacznych różnic w odcieniu okleiny w obrębie elementów skrzydła. Niestety reklamacji nie uznano Ostrzegam: prezentacje w katalogach i na str.www nie mają nic wspólnego z rzeczywistością...
    Dzięki za info. Co do drzwi, to oglądałem je wcześniej w Obi. Mam nadzieję, że będą tego samego koloru co tam. My zamówiliśmy dwukierunkowy kasztan.
    Póki co mają obsuwę z terminem, bo w umowie mam 9.05 a mam inf że będą ok 20.

  3. #23

    Domyślnie

    A my kupiliśmy tupai, na kwadratowej rozecie, inox. Używamy od roku, żadnych skarg.

  4. #24

    Domyślnie

    Kupiłem Tupai. Jestem kontent. W sklepie internetowym ceny bardziej przyjazne...
    Nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać.

  5. #25

    Domyślnie

    Ja z kolei mam kiepskie doświadczenia z klamkami Tupai. Ciągle się luzowały i trzeba był dokręcać, kiepsko "odbijały" i ten ścierający się napis- nigdy więcej. Teraz zakupiłam klamki polskiego producenta - zobaczymy

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Śledzę z ciekawością, bo na razie mam dom bez klamek

  7. #27

    Domyślnie

    To odwrotnie jak ja. Mam klamki a nie mam drzwi

  8. #28

    Domyślnie

    My zamówiliśmy takie - długo się nad nimi nie zastanawiałam - nie chciało mi się


    VDS Spy Q

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ja też mam Tupai, cena znośna i również przez internet najtaniej.
    handles.pl
    Zdjęcia swoich klameczek podeślę, jak zrobię.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie Klamki do drzwi wewnętrznych

    Proszę o opinie i podzielenie się doświadczeniami odnośnie klamek do drzwi wewnętrznych - jakie fimy są godne polecenia, jakich należy unikać.
    Nie znalazłam takiego tematu w wyszukiwarce, a myślę, że jest potrzebny.
    Klamka jaka jest, każdy widzi - ale działać w praktyce może różnie.
    Podzielcie się doświadczeniami!

  11. #31

    Domyślnie

    My mamy klamki z Leroy'a - jedne z tańszych, bo uznaliśmy, że poza ogólnym wyglądem to nie jest aż tak strasznie istotna sprawa.. I dobrze zrobiliśmy, bo po miesiącu już nie zwracamy uwagi na to jak wyglądają.
    Nasze są firmy Kuchinox.. działają bez zastrzeżeń

    Pozdrawiam - M

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    To ciekawe, Marfa - jedyną dotychczas opinię o klamkach Kuchinox czytałam na ceneo i nie była zachęcająca... : http://www.ceneo.pl/;0152469048-10.htm .

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ciotka klotka

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała, okolice
    Posty
    92

    Domyślnie

    My również mamy klamki przy drzwiach wewnętrznych z Kuchinoxu seria Bingo z kwadratowym szyldem, również kupowane w LM. Klamki są ładne, sprawują się dobrze, był niedrogie, polecam.
    Pozdrawiam

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Mamy od 7 lat klamki firmy Hoppe - seria Bergen i Amsterdam.
    Sprawuja sie bez zarzutu.

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    U mnie też jedne z najtańszym klamek - firmy Gamet kupione w Obi. Są świetne, nie widziałam i nie widzę potrzeby wydawania > 100 zł na klamkę, skoro te za 40 są ok.

  16. #36

    Domyślnie

    U mnie klamki z Nometu, model Tom. Swietne, oryginalne i tanie
    http://www.handles.pl/index.php?p971...szyld-promocja

    Tylko tu i teraz.

  17. #37

    Domyślnie

    A co sądzicie o takiej klamce: http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta...em-patyna.html Cena ok 40 zł. Może ktoś ma i podzieli się opinią.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    zenewos, klamka pokazana przez Ciebie ma atrakcyjny wyglad, ale nie bedzie tak wygodna w uzyciu jak klamka o przekroju okraglym/owalnym. Jesli bedziesz jej uzywac rzadko, nie bedzie to mialo wiekszego znaczenia, ale przy czestym poslugiwaniu sie preferowalbym inny przekroj.
    Pozdrawiam

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    my kupiliśmy właśnie kwadratową - na szczęście jedną na próbę. z ww. powodów wylądowała w koszu i zamieniliśmy ją na tupai image. ale jest też jakiś polski o połowe tańszy zamiennik wygladający niemal identycznie.

    kanciastym klamkom mówimy nie. boli dłoń przy otwieraniu.

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Wito2008

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kwadratow bardzo dobrze leży w dłoni

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony