dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86
  1. #41

    Domyślnie

    Ja też zdecydowanie odradzam kanciaste klamki - dla mnie bardzo niewygodne.
    My wybraliśmy toruński produkt:
    http://nomet.pl/produkty?grupy_produ...&b_start:int=9
    i bardzo sobie chwalimy. Pięknie wyglądają i idealnie przylegają do dłoni. Cena - ok 50-60 zł

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo
    U mnie klamki z Nometu, model Tom. Swietne, oryginalne i tanie
    http://www.handles.pl/index.php?p971...szyld-promocja

    też mam te klamki (po prawej) i jestem bardzo zadowolona

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos
    A co sądzicie o takiej klamce: http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta...em-patyna.html Cena ok 40 zł. Może ktoś ma i podzieli się opinią.

    Zastanawiamy się własnie nad takimi samymi klamkami tylko w "srebrze"...Ktoś może posiada i może sie wypowiedzieć na ich temat?
    Szukałam w sklepach, zeby dotknąc i zobaczyc jak "lezy w rece", ale te klamki dostepne sa chyba tylko w necie
    A co do samych kanciastych klamek - nam kompletnie nie przeszkadza kwadratowy kształt w ręku i nie czujemy dyskomfortu. To juz chyba rzecz gustu
    tworzę i urządzam, zmieniam i podmieniam - czyli kuch kuch hota hai

    *********************************
    ...co mi w duszy gra...
    http://ishqownia.blogspot.com/

  4. #44

    Domyślnie

    Witajcie,

    od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą klamek w domu, te stare już swoje przeszły, wygląd też mają nieciekawy.
    W związku z tym rozglądam się trochę po necie. Bardzo podoba mi się klamka JARO- czy ktoś z Was takowe użytkuje? Co o nich sądzicie? Wygodne są? Nie ma z nimi problemów?

  5. #45

    Domyślnie

    Podpinam się, też o takiej myślałam

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał izabelisina
    Cytat Napisał zenewos
    A co sądzicie o takiej klamce: http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta...em-patyna.html Cena ok 40 zł. Może ktoś ma i podzieli się opinią.
    Zastanawiamy się własnie nad takimi samymi klamkami tylko w "srebrze"...Ktoś może posiada i może sie wypowiedzieć na ich temat?
    Szukałam w sklepach, zeby dotknąc i zobaczyc jak "lezy w rece", ale te klamki dostepne sa chyba tylko w necie
    A co do samych kanciastych klamek - nam kompletnie nie przeszkadza kwadratowy kształt w ręku i nie czujemy dyskomfortu. To juz chyba rzecz gustu
    My mamy dość podobne klamki. Długo ich szukaliśmy bo nie dość, że musiały być kwadratowe (w domu styl kanciasty ), pasujące do drzwi i ogólnie do stylu mieszkania, to jeszcze właśnie musiały dobrze leżeć w ręce i musiały być w kolorze srebrnym satynowanym (w domu nie ma chromu ). Udało się znaleźć
    Zaraz zrobię fotkę i pokażę jakie dokładnie mamy.

  7. #47

    Domyślnie

    Na żywo są jeszcze ładniejsze.



    A, klamka ma całej długości ma taką samą "grubość", bo na zdjęciu chyba tego nie widać.

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    A ja kupiłam taką na próbę


    Tora za 39zł

  9. #49

    Domyślnie

    Ale ja jestem leniwa ... oczyma wyobraźni widzę siebie ze ściereczką do kurzu i pucującą te płaskie powierzchnie na których uwielbia zalegać kurz.

    A tak serio to u mnie klamki będą podobne do tych od okien i drzwi wejściowych (mam owalne).

  10. #50

    Domyślnie

    Mynia_pynia - popracuj nad wyobraźnią
    Ja swoich klamek ani razu nie pucowałam, zwyczajnie raz na jakiś czas przecieram je wilgotną ścierką. Czy kwadratowe czy owalne to i tak trzeba o nie dbać (w sensie - raz na czas je przetrzeć). Ja mam satynowe więc może dlatego nie widać żeby osiadał na nich kurz.

  11. #51

    Domyślnie

    My zamontowaliśmy takie właśnie klamki


    ,


    Wygladają OK i nikt nie narzekał, że niewygodne My nie odczuwamy dyskomfortu
    Zakupiliśmy w sklepie internetowym Metal-budu wraz z kwadratowymi szyldami

  12. #52

    Domyślnie

    my mamy takie. nomet alex. bardzo wygodne i dobrze wyprofilowane

  13. #53

    Domyślnie

    Może ktoś mi powie jak dobiera się kolor klamki? Gdzieś wyczytałam, że powinny mieć taki kolor jak zawiasy. Nigdy bym na to nie wpadła. Prawda to? Teraz w mieszkaniu mam białe drzwi, jak kupowałam.zwracałam uwagę tylko na kształt a nie kolor. A teraz mam problem. w nowym domu będę miała w okleinie złoty dąb ryfla, to jaki kolor klamki powinnam wybrać?
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Co do koloru klamek - de gustibus... itp.

    Wygląda na to, że mój wybór kolorystyczny będzie dość kontrowersyjny, patrząc na popularne standardy, bo ciągnie mnie do miedzi. Tymczasem miedź miedzi nierówna - mam część ścian "miedzianych" w holu i jest to, praktycznie mówiąc, metalizowany pomarańczowy. Tymczasem klamki nazywane "miedzianymi" są różowawe. Ale też mi się podobają.
    Jeśli się na nie zdecyduję, to obok siebie będę mieć "miedź różową" i "miedź pomarańczową"....

  15. #55

    Domyślnie

    Jestem posiadaczką klamek JARO z kwadratowym szyldem i jestem bardzo zadowolona! Są wygodne, ładnie wyglądają i cena jest dość przystępna. Sama kupowalam w sieci marketów DDD. Był mały problem z zamowieniem, bo klamki miały być w 3 dni a dojechały po 3 tygodniach, ale warto było czekać.

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    A ja zapytam jeszcze: czy macie porównanie w kwestii użytkowania klamek z różnych materiałów?
    Na rynku są w większości z aluminium, ze stali nierdzewnej lub ze stopu Znal.
    Jakie są różnice pomiędzy nimi?

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos
    Może ktoś mi powie jak dobiera się kolor klamki? Gdzieś wyczytałam, że powinny mieć taki kolor jak zawiasy. Nigdy bym na to nie wpadła. Prawda to? Teraz w mieszkaniu mam białe drzwi, jak kupowałam.zwracałam uwagę tylko na kształt a nie kolor. A teraz mam problem. w nowym domu będę miała w okleinie złoty dąb ryfla, to jaki kolor klamki powinnam wybrać?
    Jeśli chcesz zmienić kolor zawiasów, to kupujesz takie nakładki (są w różnych kolorach) w Castoramie lub w w firmie sprzedającej drzwi

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka

    Jeśli chcesz zmienić kolor zawiasów, to kupujesz takie nakładki (są w różnych kolorach) w Castoramie lub w w firmie sprzedającej drzwi
    Ciekawe czy są miedziane ...

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ella
    Cytat Napisał cieszynianka

    Jeśli chcesz zmienić kolor zawiasów, to kupujesz takie nakładki (są w różnych kolorach) w Castoramie lub w w firmie sprzedającej drzwi
    Ciekawe czy są miedziane ...
    Moja Większa Połowa, która je kupaowła, mówi, że miedziane też były

    Tylko są 2 rozmiary tych nakładek (stosownie do rozmiarów zawiasów)

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Dzięki! Poszukam. Wprawdzie Castoramy koło mnie nie ma, ale może w innych tego typu marketach.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony