dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar PPH KOSTAR
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Stare Kosiny 42
    Kod pocztowy
    06-521
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Jaką macie albo jaką byście dali klamkę do białych drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o to czy satynową czy chromową?
    Drzwi są w typie nowoczesnym (drewniane malowane z 5 wąskimi szybkami mlecznymi, bezprzylgowe) i wnętrze też takie będzie. Ja chciałam klamki chromowe (bo takie będą m.in. baterie, uchwyty itd.), ale dziś usłyszałam, że lepiej będą wyglądać satynowe. No i mam dylemat... Może pomożecie mi go rozstrzygnąć
    Witam,

    Może zdjęcia pomogą Pani w wyborze rodzaju powierzchni klamki . Jest to ten sam typ klamek i ten sam model drzwi , także myślę , że już można będzie coś wywnioskować czy ciekawsze są satynowe czy w powierzchni chrom .

    Pozdrawiam

    Grzegorz

    Doradca KOSTAR
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ArteS0P3 (Kopiowanie).jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	345651   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ArteDetal2_1.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	37,9 KB
ID:	345652   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ArteS0P2Szczeg ół,.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	56,9 KB
ID:	345653   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Arte.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	345654  

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    przecież nikt nie wie , jakie masz drzwi, bo zdjęć pomieszczenia z drzwiami nie wstawiłaś. Co najwyżej możesz pooglądać zdjęcia producenta drzwi - jakie klamki umieścił w materiałach reklamowych tego modelu.
    Ja u siebie mam satynę.
    Pomieszczenie jest na etapie gładzi, a drzwi się dopiero robią, więc nie mam jaki wstawić fotek. Producent drzwi pokazuje klamki takie z długim szyldem, to nie moja bajka.
    Może to coś pomoże, drzwi będę mieć w tym fasonie tylko białe http://misiniec.pl/index.php?l=pl&s=...ne&model_nr=46
    A klamki to myślałam, że może takie będą pasować (wersja stal chrom) https://www.google.pl/search?q=nowoc...PGAXi2Y4ZLU%3D
    A baterie też masz satynowe?

  3. #83

    Domyślnie

    PPH Kostar, dziękuję za fotki. Na tych fotkach bardziej podoba mi się wersja chrom.

  4. #84

    Domyślnie

    Znalazłam wyjście kompromisowe - kupiłam klamki dwukolorowe, jest trochę satyny i trochę chromu. Wreszcie dylemat mam z głowy

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Będzie, ale zapytaj sprzedawcę czy Ci ja zamontuje(i ew. za ile), bo dla mnie Metalbud to najtańsza chińszczyzna i nie dałbym na nią gwarancji.
    W moim mieście w sklepach z dobrymi drzwiami dość często pojawiają się klamki Aprile i Corona, gdzie Corona to (jeśli się nie mylę) brand name firmy Metalbud. Ponoć klamki April i Corona mają podobną jakość, wykonane są ze stopu Zinal i pochodzą z Chin (jak wiele innych rzeczy). Niektóre są ładnie zaprojektowane. Co sądzicie o tych klamkach? Jeśli zdecydowanie polecacie innych producentów klamek do drzwi wewnętrznych, to których?
    Ostatnio edytowane przez neko ; 02-07-2022 o 22:54

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Z Aprile korzystam. Nie mam uwag. Dystrybuuje je firma Enger od zawsze stawiająca na jakość (kiedyś mieli Hoppe, potem Tupai i własne marki) a teraz stawiają na Aprile. Nie mam uwag do klamek.
    Corony nie znam i nie myślę wprowadzać kolejnego katalogu. Nie wiem czyja to marka. Metal-budu nie lubię, bo serie które mi się zdarza montować dodawane do niektórych modeli drzwi Porta są całkiem warte swojej ceny (1zł)
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony