dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    polecam Bebecar Stilo AT.Na wiejskie drogi idealny
    Jako lekka spacerówkę na miejskie drogi kupuje Perperego Pliko P3.
    z tym, ze jak kupuje uzywane.I jak na razie bardzo mi się to sprawdza
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  2. #22

    Domyślnie

    X-Lander w wersji 4 kołowej (przednie koła skrętne - żona tego nie lubi ale zawsze mam odblokowane) - posiadam ten wózek od 3 lat i własnie "załapuje" się na niego mój drugi syn. Wózek jest lekki, ładnie się składa, przerobiłem nim leśne wycieczki, nasze polskie plaże (spacery brzegiem morza), chorwacje - kładki na plitvickich jeziorach (wzbudzaliśmy tzw. wzrok uznania) i jest dobrze - polecam!

  3. #23

    Domyślnie

    Ja wraz z rodzicami mojego chrześniaka długo szukaliśmy odpowiedniego wózka dla Młodego. Ostatecznie znalazłyśmy model wózka, który nam odpowiadał, a po sam wózek pojechałyśmy do drugiego województwa, gdyż u nas nie mieli takiego modelu i to jeszcze w takiej cenie. Wózek to Kaps3 model Irys. Jest to wózek gondola i spacerówka w jednym.

    Do zalet zaliczyć należy:
    - pompowane i łatwo ściągalne kółka,
    - bardzo dobre resorowanie i prowadzenie wózka,
    - pasy biezpieczeństwa,
    - przekładaną rączkę (wybór kierunku jazdy),
    - regulację wysokości rączki,
    - niezwykle lekką torbę-gondolę (rewelacja przy transporcie dziecka, zwłaszcza w późniejszym okresie gdy bobas już swoje waży),
    - mnogość opcji dostosowujących wózek do danej pogody (okienko, moskitiera),
    - możliwość uzyskania płaskiego dna (niektóre wózki w wersji gondola miały na stałe tak ukształtowane dno, że dziecko pupę miało sporo niżej niż resztę ciała, a to drowe podobno nie jest),
    - większość elementów można zdjąć i wyprać,
    - wózek posiada dużo różnych kieszeni, w które możemy włożyć podstawowy zestaw obsługowy malucha,
    - wózek składa się i rozkłada w prosty sposób,
    - posiada hamulec z przodu i z tyłu,
    - wózek jest ładny (my mamy kolor beżowy),
    - cena nowego wózka to 550PLN

    Wady:
    - wózek nie należy do najlżejszych i to co jest zaletą podczas spaceru (stabilność i dobre resorowanie), staje się wadą przy transporcie wózka po schodach,
    - wózek składa się na płask, jednak aby włożyć go do mniejszych bądź bardziej płaskich bagażników, należy zdjąć kółka, a potem te kółka znowu założyć - przy odrobinie wprawy idzie to bardzo sprawnie, jednak do zalet zaliczyć tego nie można

    My używamy wózek Kaps3 już 4 miesiąc i za tę kwotę jest on rewelacyjny.
    W życiu tylko dwie rzeczy mogą uratować człowieka - poczucie humoru i filozoficzne podejście do własnego losu.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Sami myślimy o X-Landerze XA właśnie, ale spacerówka i fotelik (do spacerówki wkładka gondolowa), a za roczek jakoś do biegania i rolek - Instep Jogger.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  5. #25

    Domyślnie

    a ja mam Mutsy z ktorego korzysta juz moje drugie dziecko i jestem mega zadowolona , skretne duze pompowane kola swietnie sie sprawdzaja zarowno w zimie po sniegu, w lecie po wertepach wybojach , lekko super sie prowadzi , jedyny minus tego wozka ze jest troche ciezki ale tak to polecam bardzo

  6. #26

    Domyślnie

    A ja w rezultacie jako drugi wózek mam chicco ct04
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ct04_ECLIPSE2..jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	15399



    powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Składa się migiem, waży niewiele, fajnie jeździ.....
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  7. #27

    Domyślnie

    Ja, odkąd kupiłam wózek dla naszej małej, ten temat mam już nieźle obcykany.

    Poza tym, że podczas zakupu musisz zwrócić uwagę na użyte materiały, to jeszcze warto wziąć pod uwagę same kółka do wózka [ moderowano - reklama ] . Generalnie wyróżniamy dwa rodzaje kółek: z pianki oraz z plastiku.

    Co mogę z całą pewnością na wstępie powiedzieć to tyle, że w kółka plastykowe plastikowe raczej nie warto zainwestować. Jazda w na kółkach plastikowych [ moderowano - reklama ] jest dla dziecka przede wszystkim niekomfortowa bo plastik przenosi drgania. Godne polecenia są więc wózki z [ moderowano - reklama ] .

    Ale na tym się oczywiście wybór nie kończy Pod uwagę wziąć należy jeszcze samą wielkość kółek. Do wyboru pozostają kółka małe, średni oraz duże. W przypadku kółek małych problem występuje z jazdą po nawierzchni "trudnej", a więc np. takiej jak żwir. Kółka średnie i duże nie mają natomiast praktycznie żadnego problemu z pokonywaniem tego typu nawierzchni.
    Jeśli więc mogę doradzić, to ja proponowałabym wybór wózka na kółkach dużych bądź średnich, do których wykonania użyta została pianka.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Są jeszcze koła pompowane (dętka i opona) i takie są, moim zdaniem, najlepsze. Testowałam piankowe przy poprzednim dziecku, teraz przy bliźniakach miałam pompowane. Różnica ogromna.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja miałam jako pierwszy wózek Nestor - brzydactwo ale przez pierwsze miesiące bujał maluszka aż miło, koła super na zimę, fajna duża gondola ale spacerówka możliwa do prowadzenia tylko przodem do mamy, po obróceniu rączki wózek praktycznie niesterowny. Miło wspominam Teutonię Mistral S - bardzo fajny wózek. Spacerówka przodem i tyłem do tego przekładana rączka - rewelacja, świetna budka naciągana do pałąka, na lato odpinana część budki i robił się przewiewny daszek z siatki. Jeżeli jednak komuś zależy na dobrej amortyzacji, to niestety jest dość twardy. X lander xa jeździł jak limuzyna - bardzo fajnie wyważony ale wkurzająca jest regulacja oparcia w spacerówce i to, że nie da się oparcia postawić do pionu, no i brak możliwości obrócenia spacerówki przodem do mamy - co do tego wózka miałam mieszane uczucia. Potem miałam spacerówkę Coneco Traper - tego wózka nie lubiłam i szybko się go pozbyłam a teraz kończę "wózkowanie" z Inglesiną Trip i tę polecam jako leciutką parasolkę.

  10. #30

    Domyślnie

    W końcu .... zakupiłam wózek maxi cosi Mury 3. Wózeczek jest bardzo ładny i zgrabny. Składa się go praktycznie na płasko i mieści się do bagażnika Opla Corsy. Kupiliśmy pełny zestaw gondolę, spacerówkę i fotelik. W cenie dostałam kocyk, pąpke do kół, folie p/deszczową, koszyczek na zakupy, adaptery do mocowania gondoli i fotelika.To wszystko jest w zestawie free i nie powinno sie za to płacić chyba ze sklep chce dodatkowo zarobić.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    A u nas zagościł X-lander X-run z gondolą .
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar papuch
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    908
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    80

    Domyślnie

    Gdybym miała kasę to na 100 procent byłby to Mutsy- myślę że jako jedyna firma przemyślała kwestię fotelika samochodowego dla noworodków- jest po prostu płaski.
    Ale nie mam kasy więc będzie to Bebe confort Trophy Air - mają cały zestaw: fotelik Creatis (zwróć uwagę na miejsce dzidzi na nóżki- większość fotelików samochodowych zaokrągla foteliki i dzidzia ma przyciśnięte stópki pasem a sama topi się w foteliku. Spacerówka to tylko inwestycja w siedzisko bo nakłada się je na stelaż (wpinasz w niego fotelik samochodowy, gondolę i spacerówkę)
    Budujemy się na wsi więc duże koła to podstawa.
    POzdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    A ja nie polecam wózka spacerowego CHICCO SIMPLICITY, wózek ma zalety jest lekki, ale to tylko jedyna zaleta, podstawową wadą jest to że wózek nie jest wygodny dla dziecka, siedzisko jest źle wyprofilowane i dziecko zjeżdża przez co pasy uciskają maluszka w kroczu. Podnóżek pod nóżki jest za nisko i nawet roczne dziecko do niego nie dosięga. Piszą że wózek jest od dla dzieci od 6 miesięcy ja bym powiedział że prędzej od półtorej roku. Masakra przestrzegam przed tym dziadostwem.

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kejti80

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    My mamy wózek Delti Cat - wózek wielofunkcyjny z możliwością podpięcia fotelika. Jeździmy tym wózkiem juz prawie 11 miesięcy. Wózeczek jest wg mnie super. Właśnie uzywamy spacerówki, a przez 6 miesięcy uzywaliśmy gondoli. Gondola jest super, duża i bardzo zgrabna. regulowana wysokość rączki, bardzo pojemy kosz na zakupy. Świetna sprawą jest możliwośc montowania spacerówk i w obu kierunkach jazdy. Opcja ta prawdza sie zwłaszcza przy małych dzieciach. Spacerówka ma też zamontowaną na stałe folię przeciedeszczową w podnóżku, przez co nie ma obaw ze dziecko zmoknie podczas deszczu. Oj, nie raz mieliśmy takie sytuacje w starym wózku, gdzie folia zostawała w domu a my bylismy na spacerze i zaczynał padac deszcz.
    Stelaz wózka składa sie do niewielkich rozmiarów przez co mieści się nawet w niewielkich samochodach, Skrętne przednie koła doskonale sprawdzaja sie na miejskich drogach. Co prawda wózek swoje wazy, ale dzieki temu jest bardzo stabilny. Schody w bloku pokonujemy poprzez toczenie wózka na tylnych kołach. Dziecko nawet tego nie odczuwa. Super sprawa.

  15. #35

    Domyślnie Wózek orbit baby g2

    My mamy ORBITKA jesteśmy z niego bardzo zadowoleni nie jest duży, lekki, super sie sprawdza w ekstramalnych sytuacjach bo ma obracane o 360 stopni siedzisko. Jego tapicerka jest wykonana ze zdrowych eko tkanin, ma wyjmowany kosz spod wózka który można zmienić w torebkę na ramie z kilkoma kieszonkami. wyprzedza mode na polskim rynku wózków dziecięcych. Nareszcie ten model pojawił się w Polsce bo w Stanach jest bardzo modny. Nawet wyczytałam że Anna Mucha taki ma Ale ja byłam pierwsza

  16. #36

    Domyślnie

    ja mam x landera xa na moje dziury jak znalazl, jestem bardzo zadowolona
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #37

    Domyślnie

    my mamy maxi cosi, bardzo jest wygodny i co najwazniejsze szybko i łatwo się go składa, swoja droga kupiony w http://www.chiccomio.com.pl/215-wozki-maxi-cosi

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaja111

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Białobrzegi
    Kod pocztowy
    26-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja mam wózek Osann Beebop i jestem zadowolona - jest bardzo poręczny i ma skręcane koła, co bardzo ułatwia prowadzenie, no i kupiłam go po okazyjnej cenie na mapetszop, jeżeli jeszcze jest w ofercie to polecam, bo warto

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    barbara696

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    33-444
    Posty
    1

    Domyślnie

    Widziałam fajne sprawozdanie z użytkowania wózka Quinny Zapp Xtra 2 na stronie bloga Bakusiowo:
    http://www.bakusiowo.pl/zestaw(...)cerowicza-2014/
    wygląda nieźle
    Tak w ogóle to polecam też cały ten blog, jest bardzo merytoryczny, profesjonalna oprawa graficzna i dopracowane teksty.

  20. #40

    Domyślnie

    Dobry wózek to polski wózek, od polskich producentów. Dobra spacerówka to Enjoy - łatwo skrętny, pompowane koła, pełny asortyment do wózka Maluszek zadowolony i mama też Baby design wie jak zadowolić rodzica

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony