dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 81 z 81
Pokaż wyniki od 1.601 do 1.603 z 1603

Temat: OKNOPLAST - okna: opinie, doświadczenia, modele, obsługa

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Józef Kaczmarczyk

Kod pocztowy
    44-100

Domyślnie

Mam podobne doświadczenia z wyrobami OKNOPLAST, które sprzedaje i montuje MAXBUD Gliwice jako partner OKNOPLAST. W zakupionych i zamontowanych oknach w 2007 roku uległy uszkodzeniu i rozwarstwieniu wszystkie zewnętrzne uszczelki . Na pytanie o gwarantowaną trwałość tych uszczelek zadane u partnera OKNOPLAST-u zostałem potraktowany niegrzecznie. Uciąłem ten temat i chciałem zapłacić za wymianę tych uszczelek. Procedury zamówienia były długie i kłopotliwe i stale słyszałem, że to OKNOPLAST ma takie wymagania. W końcu zrezygnowałem z ich usług i zleciłem te prace w konkurencji. Powiadomiłem o tym MAXBUD Gliwice jako partnera OKNOPLAST-u i wtedy otrzymałem e-meila, który nas obrażał mimo, że nie prosiłem o nic. Dlatego kupując okna OKNOPLAST-u u partnerów tej firmy trzeba być ostrożnym. Krótka trwałość uszczelek jest bublem. OKNOPLAST nie bierze odpowiedzialności żadnej za firmy, którym udziela partnerstwa.

Domyślnie

Uważam że trzeba uważać na partnerów OKNOPLAST bo niektórzy znaleźli niezły sposób na znikanie z pieniędzmi klientów... Było kilka takich historii. Sam trafiłem na oddział w [moderowano] i przed realizacją dokładnie się upewniłem, że firma jest sprawdzona i wiarygodna.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 20-12-2018 o 12:33 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

Domyślnie

Chciałbym zamontować sobie rolety zewnętrzne ale żeby były ciepłe to wolałbym podtynkowe z ewentualnym cofnięciem nadprożem (o jakieś 5 cm i w to miejsce dać XPS) albo montaż rolety na poszerzanych ościeżnicach. W oknoplaście powiedzieli mi że takie poszerzane ościeżnice mogą być drogie bo są specjalnie wzmacniane i że w sumie to zamiast bocznych poszerzeń (o które też pytałem) stosują taśmy paroszczelne. A zamiast XPS zaproponowali folię aluthermo, która rzekomo zastępuje 20 cm styro. Ale jak ją zobaczyłem to wątpliwe dla mnie jest żeby kawałek bąbelków i folii alu mógł zastąpić xpsa. Chociaż sugerowali się jakimiś badaniami. Czy ktoś stosował taką folię albo może coś powiedzieć na temat poszerzeń pod rolety i ewentualnego poszerzenia bocznego? Myślę też nad wyborem typy okien, póki co rozeznaje się a w okolicy mam przedstawiciela oknoplastu

Strona 81 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia