dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 82
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.623 z 1623

Temat: OKNOPLAST - okna: opinie, doświadczenia, modele, obsługa

  1. #1621
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał ukasznislaw Zobacz post
    .. otoz nie, okno ma byc proste...
    A niby dlaczego? Każdy materiał ma swoje tolerancje.
    Z drugiej strony też bym chciał by wszystko było proste..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #1622
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    LukasOLB

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    68-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, odradzam OKNOPLAST. Okna po uplywie 10 lat do wymiany. Wszystkie uszczelki wewnątrz jak i te zewnętrzne do wymiany. Serwis nie chce uznać wady, co było poruszane jakiś czas temu na forach. Uszczelki były wadliwe, producent wymienial uszczelki. Niestety w moim przypadku zapierają się , że termin gwarancji minął. Rekojmia tez nie obowiązuje. 25 okien mam do wymiany. Pakiet z 3 szybami, ciepłą ramką. Ostrzegam przed oknami OKNOPLAST.

  3. #1623

    Domyślnie

    Tak jak wyżej napisane po 10 latach użytkowania okien wszystkie uszczelki mamy do wymiany. Najgorsze jest to że są to uszczelki przyszybowe. Serwis okno plast wypiera się że jakakolwiek akcja serwisowa miała miejsce. Jak wiedzą zainteresowani na wielu forach były opisane sytuacje i była to wielka akcja gdyż ponoć fabryka produkująca uszczelki zrobiła je wadliwe. Jednak w naszym przypadku nikt się z nami nie kontaktował choć nie byłoby to takie trudne ( ciężko zmienić adres montażu okien . Ale do sedna. Dostałam odpowiedż firmy okno plast . proponują mi wymianę uszczelek przyszybowych ( nie rekomendują wymiany samemu) w kwocie prawie 5000 zł proszę o odpowiedż czy wymiana uszczelek w wartości 10% ceny okien to nie przesada? chyba lepiej kupić tanie okna i wymieniac co parę lat. Ale generalnie nie polecam okien firmy oknoplast nigdy nie przyszłoby mi do głowy ze okna warte 50 tyś zł po 10 latach strach ich dotykać nie wiadomo czy szyby nie wylecą. Dodam że dwa inne domki mają tak samo okna od 10 lat tak samo z firmy okno plast i ten sam problem.

Strona 82 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony