dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 47
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 932
  1. #21

    Domyślnie

    podnosze temat by nikt nie zapomniał

    w oczekiwaniu na fotki
    pozdrawiam!

  2. #22

    Domyślnie Nowy chętny na M 70

    Witam Wszystkich,

    mam prośbę do wodzika, czy można zobaczyć Twój dom. Ja mieszkam w W-wie, więc to rzut beretem, budował będę pod Serockiem.
    Mój e-mail. [email protected]

    Pozdrawiam

    Gienek
    ggienek1

  3. #23

    Domyślnie

    Przepraszam ,ale byłem trochę styrany pracą,dzisiaj zrobiliśmy sobie wolne , więc piszę co jest grane - otóż dom jest już wymurowany, pozostało skończyć ścianki działowe i postawić kominy.Gdy dopisze pogoda , prawdopodobnie skończymy we czwartek w przyszłym tygodniu.
    Zdjęcia posegreguję i prześlę - pewnie pomoże mi syn, bo ja nie mam za bardzo czasu. Zapraszam serdecznie Gienka .

  4. #24

    Domyślnie Wiyzta

    Wielkie dzięki Wodzik za pokazanie budowy, szybkość z jaką postępują prace jest imponująca, serdeczne gratulacje. Dzięki też za cenne podpowiedzi.
    Dzisiejsza wizyta potwiedziła słuszność decyzji o wyborze tego projektu.

    Pozdrawiam Wszystkich.
    ggienek1

  5. #25

    Domyślnie Prośba do wodzika!!!!

    Mam prośbę do pana Wodzika ja równiez będe realizował w najbliższym czasie projekt M70 , tylko że w Kujawsko Pomorskim pod Toruniem, aktualnie mieszkamy w Mińsku Mazowieckim. Czy mozna by było obejżeć budowę??
    Nasz email [email protected]. Proszę o kontakt pana wodzika.
    Pozdrawiam!!!!

  6. #26

    Domyślnie

    Wodzik jak każdy będzie prosił o fotki to czasu będziesz miał za mało na wysyłanie emaili , na pewno wszyscy się ucieszą jak wrzucisz kilka tutaj ,zresztą jesteś pierwszy który wystartował z Wiosną pozdrawiamy

  7. #27

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Widzę ze grono miłośników Wiosny się powiększa. U nas dziś geodeta wyznaczył domek , a od jutra murarz kopie fundamenty. Wiosna będzie w kujawsko-pomorskim. Wodzik nie chce Ci marudzić ale CZEKAMY NA ZDJĘCIA pozdrawiam.
    slawikrrg

  8. #28

    Domyślnie

    Wczoraj skończyliśmy murować-gdy są ściany wszystkich pomieszczeń dopiero jest widać piękno całego domu - jest miodzio.Teraz sobie robie przerwę dwutygodniową-potem biorę się za strop. Pozdrawiam wszystkich budujących -naprawdę warto.

  9. #29

    Domyślnie zdjęcia

    klikamy w link poniżej
    http://www.filefactory.com/file/ahf4h48/n/budowa_rar
    następnie free download, czekamy pare sekund, pobieramy plik. rozpakować plik ze zdjęciami, oglądać . jeśli jednak ktoś będzie miał problemy to proszę dać znać to wyśle inaczej.
    Pozdrawiam.

  10. #30

    Domyślnie

    Dzieki Wodzik!!!

    juz sciągam i biore sie za ogladanie

    PS miłego urlopu!

    EDIT-------------

    poogladałem
    perspektywa robienia fotek sprawia, ze straszne maleństwo sie wydaje ta nasza wiosna

    PS wychodzi mi że mury stawialiscie jakies 12 dni (od 9 do 24 lipca i dwie niedziele po drodze + jakis dzionek bez pogody)
    bardzo dobre tempo jak na dwie osoby

    a ile trwało robienie fundamentów?

  11. #31

    Domyślnie

    Faktycznie murowaliśmy 12 dni robocze.
    Zapewniam ,nie jest to wcale maleństwo.
    Fundamenty kopane były małą koparką ok. 3 godzin. Zbrojenie pod fundamenty 4 pręty fi 12 plus strzemiona kręcone po pracy - 5-6 popołudniówek, ułożenie belek w wykopie plus wylanie betonu z gruszki - jeden dzień.
    Po trzech dniach wymurowanie bloczków betonowych - ok. 800 sztuk - dwa dni - podstawa - bloczki wcześniej poustawiane w środku.

  12. #32

    Domyślnie

    zdjęcia super ,nawet piękna tęcza się pojawiła na jednym prawdziwa wiosna latem super !!!!

  13. #33

    Domyślnie

    Dzięki, airkadio_k.
    Marcinbysio - odpisałem na e-maila dawno - zapraszam.

  14. #34

    Domyślnie

    Co tam słychać u slawikrrg - wystartowałeś z wiosną ?
    U mnie chwilowa przerwa - strop przyjechał wczoraj, trochę wyszło drożej,niż przewidywałem - po dokładnych pomiarach okazało się ,że brakuje trochę garów i trzy belki.Zastanawiam się też nad kupnem gotowych kształtek wieńcowych - na wiosnę wychodzi ok.105 sztuk, oraz gotowych kształtek wewnętrznych - ok.60 szt - trzeba wydać ok. 1300 zł,ale rezygnujemy z obijania murów deskami.Zaczynam w drugiej połowie sierpnia.
    Pozdrawiam wszystkich barujących się z papierkami i budową.

  15. #35

    Domyślnie

    katastrofa urzędowa inaczej mówiąc , kiedy nasze urzędy będą pracowały na poziomie EUROPEJSKIM ...........wodzik masz racje tylko barek nam pozostał i czekanie ...

  16. #36

    Domyślnie Papirologia

    Witam Wszystkich Wiosennych,

    projekt po adaptacji, złożyliśmy papiery na pozwolenie. Urzędnicy twierdzą, że może to trawć nawet półtora miesiąca, tacy zarobieni, że szok. Zmiany wprowadzone to: okno narożne w kuchni, rezygnacja z klinkierów na zewnątrz (wyprostowanie fundamentu), filary okrągłe, okno w garażu takie jak w pomieszczeniu gospodarczym, powiększenie drzwi na taras. O postępach w sprawie będę informował forum.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  17. #37

    Domyślnie

    W końcu po 8 miesiącach załatwiania, jest pozwolenie na budowę m70. Pozdrawiam wszystkich budujacych.

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do wodzika wkleisz jeszcze pare fotek dziekuje

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak wogole witam wszystkich budujacuch wiosne my mamy zamiar zaczac budowe na wiosne i chcielibysmy zobaczc zdjecia domku na zdjeciu niz na papierze to nie to samo zgory dziekuje za zdjecia i podpowiedzi co do budowy

  20. #40

    Domyślnie

    Wyslalem do niektórych prośbę na PW
    pierwszy odpowiedział ggienek1 i pomógł mi baaaardzo
    jeszcze raz dziękuję ggienkowi1

    PS w zwiazku z powyzszym moja prośba do reszty jest nieaktualna

    pozdrawiam!

Strona 2 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony