dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 47
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 932
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc wodzik mozesz pokazac jeszcze pare zdjec z budowy bo jestem ciekaw jak wyglada dach i tak wogole cale mury dzieki

  2. #42

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Właśnie zakończyliśmy stan zero i to na ten rok koniec. Fundamenty ocieplone będą czekać do przyszłego roku. Przekonałem się na własnej skórze ze budowa domu to bardzo czasochłonne zajęcie .Pozdrawiam
    slawikrrg

  3. #43

    Domyślnie

    Nowe fotki zamieszczę, jak będzie strop i dach - dopiero za tydzień będziemy
    układać Terivę.

  4. #44

    Domyślnie

    @slawikrrg
    gratulacje zakończonego etapu
    i czekamy na fotki

    PS czy ktos buduje odbicie lustrzane naszej wiosny?

  5. #45

    Domyślnie Odbicie lustrzane

    My będziemy budowali w odbiciu lustrzanym, ale jeszcze czekamy na pozwolenie.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ok wodzik

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    my tez bedziemy budowac lustrzane odbicie ale dopiero na wiosne mam pytanie do wodzika jakie sa i czy mogl bys mi podac wymiary wszystkich pomiesZczen i jaka szerokosc ma korytarz bo jeszcze nie mamy projektu a chcielismy sie zorientowac

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do slawikrrg mam male pytanie mozesz wkleic pare fotek z budowy bo jestem ciekaw jak wyglada w odbiciu dzieki

  9. #49

    Domyślnie

    rafał_roki - podaj numer faxu ,to Ci prześlę rozkład i wymiary pomieszczeń.

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc wodzik sorry ale nie mam faxu a mozesz mi to przesłać na email [email protected]

  11. #51

    Domyślnie

    Postaram się wkleić kilka fotek w weekend ale wygląda to bardzo podobnie jak u Wodzika. rafal roki ja nie mam odbicia chociaż na początku zakładaliśmy taka wersje i nawet kupiliśmy ten projekt ale architekt jak zobaczył ze garaz jest od południa to kazał go wymienić no i tak tez zrobiliśmy. pozdr
    slawikrrg

  12. #52

    Domyślnie

    a prosze mnie oświecic w czym przeszkadza garaz od południa?

    no i skoro zmieniliscie to macie teraz salon od południa... szczerze współczuję, bo w lecie sie nie bedzie dało wytrzymac... no chyba, że klime planujecie w salonie

  13. #53

    Domyślnie

    Zależy co kto lubi ja wole ciepły salon a chłodne sypialnie
    slawikrrg

  14. #54

    Domyślnie

    jasna sprawa, że to kwestia gustu, ale nie rozumiem dlaczego architekt powiedział, że garaż nie może być od południa i KAZAŁ go wymienić?

    PS sypialnia nawet jesli od połudnbia to okna jednak nie ma na tamtą strone, a to juz bardzo dużo

  15. #55

    Domyślnie Odbicie lustrzane

    Witam,

    chcę zabrać głos na temat odbicia lustrzanego. Zauwżcie róznicę w ustawieniu domu względem stron świata, a odbiciem lustrzanym. Aby zobaczyć odbicie lustrzane można wejść na stronę muratordom.pl otworzyć projekt M 70 i na rysunku (rysunek domu prawy dolny) kliknąć na napis "odbicie lustrzane", jest to obrót domu według dłuższej osi. Rafal_roki pisze chyba o ustawieniu domu względem stron świat, bo optymalne ustawienie to gdy salon jest od południa a garaż od północy. My palnujemy właśnie odbicie lustrzane, ustawienie w osi północ - południe, gdzie taras będzie od południa (nasłonecznienie do póżnych godzin popołudniowych). Jeżeli dostanę pozwolenie na początku września, planuję stan surowy zamkniety w tym roku. Mam nadzieję, że uda się.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  16. #56
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do ggienek1 co do odbicia lustrzanego to wlasnie my bedziemy mieli garaz i kuchnie od polnocy a salon dwa pokoje i taras beda od polunia a okno w salonie bedzie wychodzic na zachod moim zdaniem to dobrze ze salon bedzie doswietlony w dzien . mam prosbe jak zaczniesz budowe to wkleisz pare fotek z gory dziekuje

  17. #57

    Domyślnie

    do rafal_roki fotki masz załatwione jak uda się zrealizować plany.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ggienek1 jaszcze raz wielkie dzieki bede zobowiazany

  19. #59

    Domyślnie Pozwolnie

    Witam Wszystkich,

    mam już pozwolenie na budowę, czekam na decyzję kredytową i do roboty.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc wszystkim! wodzik jak idzie ukladanie stropu i dachu kiedy wkleisz fotki bo jestem ciekaw jak to wyglada i ile pojdzie ci blachy, gontów i blachy na wykoczenie i wogole drzewa dzieki do uslyszenia.

Strona 3 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony