dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Gdybyście zadawali pytania we właściwych działach - czyli na temat okien w dziale "Okna, drzwi" to byście dostali odpowiedzi od specjalistów z branży stolarskiej. A tutaj nie zaglądają.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czarny42

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    kochani mam okna awante za 20000zl krotko szmelc walcze z nimi od samego poczatku 4 razy wymieniane skrzydla , krzywia sie az pekaja szyby wszystkie inne tylko nie te !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    Czarny42

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czarny42

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    AVANTE wielka porazka ODRADZAM !!!!!!!!!!!!! profile do d.... okucia do d......... jak reklamowalem wielkie oczy pierwszy raz to im sie zdarzyło a jak dalem temat na int.
    setki tel. naprawde wszystkie tylko nie teeeeeeeeeeeeeeeee
    Czarny42

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    smo9999

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    sulechów
    Kod pocztowy
    66-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Okna Avante totalny szajs! Miały być kiedy je kupowałem najcieplejsze na rynku ( U=0,74 Wk/m) a okazuje się że przy każydm oknie wieje okrutnie. Są bardzo nieszczelne i nie można ich wyregulować. Do producenta nie można się w żaden sposób dodzwonić a firma sprzedająca zniknęła z rynku. Największa porażka budowlana!

  5. #25

    Domyślnie

    Szczerze nie polecam okien firmy Avante Forte.
    Po kilku dniach od montażu do wymiany była większość uszczelek, które niewłaściwie przylegały do profilu.
    Podczas pierwszej zimy nastąpiło ugięcie profili w strefach środkowych przyściennych drzwi tarasowych co spowodowało duże przewiewy.
    Druga zima ugięcia profili występują w kolejnych oknach, powodując przewiewy i wychłodzenia pomieszczeń.
    Drugi rok użytkowania i trzecia naprawa gwarancyjna. Firma która dokonała montażu zrezygnowała ze współpracy z producentem. Tak to się kończy jeżeli producent zaczyna oszczędzać na materiałach. Obawiam się, że niebawem producent może zniknąć z rynku - na cóż mi wtedy ta 7-letnia gwarancja.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dmka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    ja również po 3 latach uzytkowania stwierdzam, jak poprzednicy, że okna są do niczego! wieczny problem i co 3 miesiące regulacja. nieszczelne strasznie. do tej pory wzywalismy tylko serwis sprzedawcy, ale widząc ich bezradnośc poprosilismy o serwis fabryczny, czekamy do 11.02 mają się zjawić. najgorsze jest to, ze w naszym mieście byliśmy "pionierami" jako pierwsi je montowalismy i jak sie okazuje wiele osób zasugerowało sie naszym wyborem, a teraz tylko słyszymy, ze również są bardzo niezadowoleni z okien avante.

  7. #27

    Domyślnie

    Dołączam do grupy niezadowolonych z okien Avante zakupionych od przereklamowanej firmy Megabud z Rumii. Wiatr gwiżdże przez zawiasy, wieje tak, że trudno to nawet porównać do chłodu jaki mieliśmy w mieszkaniu w bloku, gdy deweloper poprzycinał uszczelki, aby szybciej wszystko wysychało, a okna to były najzwyklejsze plastiki. Regulowane przez serwis sprzedawcy, poprawiane przez serwis z Elbląga, bezskutecznie i tak ocierają. Rachunki za ogrzewanie ogromne. PORAŻKA! A miało być ta cieplutko przy trzyszybowych oknach!

  8. #28

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DarekMK

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    [Sprzedają wadliwe okna AVANTE, nie uwzględniają reklamacji . Ja swoje prawa do reklamacji dochodziłem 3 lata w sądzie. Po miażdżącej opinii biegłego sądowego wygrałem proces. Kto ma okna z tak zwanym niskim progiem niech sprawdzi ich szczelność przy zawiasach progowych . Tam nic nie jest szczelne . Oczywiście gwarancja tego nie obejmuje pozostaje droga sądowa .Ja kupowałem w Kaliszu w firmie Alando. Właściciel bezwzględny najwpierw częstuje czekoladkami a potem podstepami wysysa z klienta krew .

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DarekMK

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    [Sprzedają wadliwe okna AVANTE, nie uwzględniają reklamacji . Ja swoje prawa do reklamacji dochodziłem 3 lata w sądzie. Po miażdżącej opinii biegłego sądowego wygrałem proces. Kto ma okna z tak zwanym niskim progiem niech sprawdzi ich szczelność przy zawiasach progowych . Tam nic nie jest szczelne . Oczywiście gwarancja tego nie obejmuje pozostaje droga sądowa .Ja kupowałem w Kaliszu w firmie Alando. Właściciel bezwzględny najwpierw częstuje czekoladkami a potem podstepami wysysa z klienta krew . sadzicie o oknach firmy AVANTE ?[/QUOTE]

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DarekMK

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    [Sprzedają wadliwe okna AVANTE, nie uwzględniają reklamacji . Ja swoje prawa do reklamacji dochodziłem 3 lata w sądzie. Po miażdżącej opinii biegłego sądowego wygrałem proces. Kto ma okna z tak zwanym niskim progiem niech sprawdzi ich szczelność przy zawiasach progowych . Tam nic nie jest szczelne . Oczywiście gwarancja tego nie obejmuje pozostaje droga sądowa .Ja kupowałem w Kaliszu w firmie Alando. Właściciel bezwzględny najwpierw częstuje czekoladkami a potem podstepami wysysa z klienta krew . .
    Ja w swoim domku mam AVANTE zamawiane w Powśinie
    i teraz sam nie wiem czy Ci polecać czy nie , bo kilka sztuk nie dało się wyregulować tzn, po zamknięciu klamki nieda się ustawić w pionie nawet przy użyciu dużej siły .
    Cały czas mam problem z oknem tarasowym wygląda jakby opadało i podnosiło się samo chyba przez zmianę temperatury(słońce) był nawet szpec z samej fabryki i kazał poprawiać futryny co firma monterska zrobiła bez szemrania jednak nie jest do końca tak jak ja bym chciał , a napytanie odnośnie nieszczęsnych klamek powiedziano że się wyrobią
    Być może moje problemy biorą się z nie właściwego montażu ale coś jednak z nimi jest nie tak

    Pozdrawiam.[/QUOTE]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony