dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Noxili

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    208
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Przeprowadzałem sie w życiu kilka razy .
    I tak powiem: albo mieszkanie ( to bez "budowli" lepionych w latach 70 ,80 i wczesnych 90) w mieście .I to koniecznie w centrum miasta . Mieszkanie takie by wychodzac było sie zaraz w centrum blisko sklepów , kin klubów itp Czyli duza anonimowość i mieszkanie w mieście Albo dom pod miastem w okolicy z dobrymi boczymi drogami z omijaniem wezłów komunikacyjnych, spory ogród .W poblizu koniecznie wioska / miejscowośc z podstawową infrastruktura(spożywczaki , przychodnia, szkoła)
    I dla świetego spokoju w ogrodzie z 2 -3 wilki i jeden oswojony terytorialny kocurek . To zapewnia całkowite poczucie nienaruszalności terytorialnej od sasiadów , ich kotów , debilnych podkopujących sie pod siatka jamników itp

    Szeregówka zaś to taki ni pies ni wydra .
    No ewentualnie mogę zrozumieć ludzi mieszkajacych w szeregówkach w centrum miasta , coś takiego jak widuje sie w filmach dziejacych sie w Nowym Jorku - niewiem czy coś takiego buduje sie w Polsce.

  2. #42

    Domyślnie

    z tymi wilkami to bym nie przesadzał pod każdy płot robi się podmurówkę i nic się nie podkopuje a obce psy uciekają same jak nie sa na swoim terenie. Kolejna sprawa to nie zamieniłbym tej ciszy i spokoju na nic innego.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marlensa22@wp.pl

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Opoczno
    Kod pocztowy
    26-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja mam segment 200m kw i działke 560 mkw i nie narzekam ładne osiedle wszędzie kosteczka trawniczki wszędzie blisko jest tańszy w utrzymaniu niż dom stojący i idealny dla tych , którzy często wyjeżdżają

  4. #44

    Domyślnie

    My z mężem i dwójką dzieci kupiliśmy segment z dużą działką w inwestycjo osiedle polana od firmy a2deweloper.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony