dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Anulka fajna, tylko gorsza sprawa z przejściem dom-garaż. Byłoby, gdyby garderobę adaptować na korytarzyk.

    Teraz zależy, co wyjdzie taniej w adaptacji - przerysowanie iluś ścian działowych w środku, czy poprawki wyglądu zewnętrznego. Emil z zewnątrz mnie również nie zachwyca - bardziej podoba mi się rozwiązanie dachu nad wejściem w Anulce, a elewacje typu takich, jak mają zaproponowane projekty AR-1 albo Mateusz. No ale tak naprawdę to już kwestie kosmetyczne.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  2. #22

    Domyślnie

    JEZELI CHODZI O GARAZ to myślę,żeby zrobić go po prawej stronie z przejsciem z kuchni,ale nie koniecznie,bo podoba mi sie fajnie doswietlona kuchnia i salon w orginale.garderoba jest swietna,nie zrezygnowałabym z niej za żadne skarby
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Anulka jest świetna ze względu na bardzo ekonomiczną bryłę budynku i dach. Jeżeli garaż miałby być przeniesiony na przeciwną ścianę budynku, to w salonie można powiększyć drzwi tarasowe na elewacji ogrodowej (ja mam 5 skrzydeł ), a przejście z kuchni do garażu wprawdzie ograniczy miejsce na stół, ale może dać nieco miejsca na szafki wiszące, bo w wersji podstawowej wejdzie ich bardzo mało - ze dwie wąskie i jedna szersza.

    No ale przerzucenie garażu to znowu duży koszt adaptacji. Szukamy dalej?
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BiG_G

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    5

    Domyślnie projekt Z41 pracownia Z500 - "tani domek"

    Witam,

    Przymierzamy się do projektu Z41:
    http://z500.pl/projekt/Z41,Projekt-d...w-budowie.html

    Jesteśmy jeszcze przed kupnem, jedziemy go oglądać w ten weekand bądź następny ponieważ namierzyłem już takiego w WLKP w fazie: 2 miesiące do wprowadzenia, także jedziemy porozmawiać z inwestorem obejrzeć projekt w realu.

    Czy ktoś z was miał styczność z tym projektem, ? wydają się to niezły projekt który można wybudować tania, kontaktowałem się z osobą po researchu którzy postawili ten dom, to z wykończeniem (pełne wyposażenie bez luksusów) na gotowo od 260 do 320 000 zł (solary). Według mnie jest to realna kwota, gdyż konstrukcja jest prosta.

    Jeżeli ktoś ma doświadczenie to proszę pisać!!!


  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KROPELKA2

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    186

    Domyślnie

    Czy ktoś z Państwa zdecydował się na ten projekt?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony