dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 82
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.624 z 1624
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

Domyślnie

Cytat Napisał szyszyla Zobacz post
    Witam,
    Proszę o poradę jakie wkłady do 3 filtrów narurowych 10" wybrać.

Będą to filtry dedykowane do wody pitnej w kuchni.

Woda do domu z własnego ujęcia i za zmiękczaczem o parametrach:
    Twardość: 54 mg/l
    Żelazo: 0.04 mg/l
    Mangan: 0.034 mg/l
    Azotany: 16 mg/l
    Azotyny: 0.077 mg/l
    Amoniak: 0,113 mg/l

Pozdrawiam
    Możesz wybrać dwa wkłady sznurkowe (10 i 5 mikronów) oraz wkład węglowy na końcu.
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

Domyślnie

Witam. Założyłem w tym roku zmiękczacz centralny 25 l. Po 3 mc użytkowania sprawdziłem testerem twardość. Wygląda to tak. Zimna woda 3 stopnie niemieckie. Gorąca 8 stopni. Z czego wynika ta różnica. Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Zainstalowany zasobnik wody ciepłej chyba 100 litrów.
    Regeneracja o 2 w nocy.

Domyślnie

Witam,
    Poszukuję zmiękczacza do swojego domu, jednym z warunków który chciałbym wziąć pod uwagę to całkowita wysokość urządzenia lub zestawu która powinna być do ok. 85cm. Wynika to z tego, że miejsce do montażu to zabudowana już spiżarnia więc chciałbym się zmieścić pod blatem na wysokości 89 cm (szerokość i głębokość raczej nie powinny stanowić problemu).
    Miesięczne zużycie wody to ok. 7m3. Twardość wody to ponad 25 stopni w skali niemieckiej.
    Znalazłem urządzenie Supreme Soft 20 (urządzenie ma wysokość 80cm) jednak nie jestem pewien czy przy podanym zużyciu tak twardej wody złoże 20l by wystarczyło.

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

Domyślnie

Cytat Napisał dabro Zobacz post
    Witam,
    Poszukuję zmiękczacza do swojego domu, jednym z warunków który chciałbym wziąć pod uwagę to całkowita wysokość urządzenia lub zestawu która powinna być do ok. 85cm. Wynika to z tego, że miejsce do montażu to zabudowana już spiżarnia więc chciałbym się zmieścić pod blatem na wysokości 89 cm (szerokość i głębokość raczej nie powinny stanowić problemu).
    Miesięczne zużycie wody to ok. 7m3. Twardość wody to ponad 25 stopni w skali niemieckiej.
    Znalazłem urządzenie Supreme Soft 20 (urządzenie ma wysokość 80cm) jednak nie jestem pewien czy przy podanym zużyciu tak twardej wody złoże 20l by wystarczyło.
    Cześć,

do podanych potrzeb odpowiednio wydajny byłby nawet zmiękczacz wody z 30 litrami złoża, jednak jeżeli masz ograniczenia co do miejsca montażu, to mniejszy model będzie się regenerował po prostu częściej.

Zobacz również na model Ecoperla Toro 20 - https://youtu.be/qTo239BmY8U
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

Strona 82 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia