dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 84
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 1680
  1. #981
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    benekr103

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. Interesuje mnie ten zmiękczacz (jest nas 5 osób) https://filtry.co/pl/p/wodaRO-CLACK-...osferyczna/726.
    Proszę o opinie.

  2. #982
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał benekr103 Zobacz post
    Witam. Interesuje mnie ten zmiękczacz (jest nas 5 osób)
    Proszę o opinie.
    Wygląda dobrze. Ale żeby potwierdzić, że to dobry wybór (rozmiar) potrzeba informacji o twardości wody i ewentualnym zużyciu...

  3. #983
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    benekr103

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Wygląda dobrze. Ale żeby potwierdzić, że to dobry wybór (rozmiar) potrzeba informacji o twardości wody i ewentualnym zużyciu...
    Twardość wody 11 kropel, a zużycie wody przeciętnie 12m miesięcznie.
    Pozdrawiam!

  4. #984
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał benekr103 Zobacz post
    Twardość wody 11 kropel, a zużycie wody przeciętnie 12m miesięcznie.
    To za duży ten zmiękczacz... Nie podałeś w jakiej skali te krople, ale jeśli w niemieckiej to wystarczy Ci 20 litrów złoża (jeśli we francuskiej to nawet 12 litrów będzie wystarczające).

  5. #985
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    benekr103

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    qbek17 - Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo. Kupiłem zmiękczacz 20 litrowy z głowicą Clack i złożem Bayer Lewatit S1567. Odebrałem osobiście, by upewnić się co do złoża, gdyż w informacji na stronie nie wymienili nazwy złoża - jedynie w informacji telefonicznej, ale w karcie urządzenia, która otrzymałem przy zakupie jest ono wymienione. To jest ten zmiękczacz; https://aqua-soft.com.pl/uzdatnianie...zeplyw-1m.html. Pozdrawiam! I jeszcze raz bardzo dziękuję!

  6. #986

    Domyślnie

    Panowie, szukam zmiekczacza ; dom jednorodzinny , zuzucie wody ok 9 m3 / miesiac (3 osoby). woda wg wskazan z wodociagow sredniotwarda 15.9 w stopniu niemieckim (2.84 mmol/dm3) SZAMBO 10m3. Mial ktos podobne parametry, cos sie sprawdzilo? im wiecej czytam tym mniej wiem Nie interesuja mnie badziewne sprzety ale tez zeby nie wyczyscilo kieszzeni do dna Z gory dziekuje z a pomoc!

  7. #987
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał bart12345 Zobacz post
    Panowie, szukam zmiekczacza ; dom jednorodzinny , zuzucie wody ok 9 m3 / miesiac (3 osoby). woda wg wskazan z wodociagow sredniotwarda 15.9 w stopniu niemieckim (2.84 mmol/dm3) SZAMBO 10m3. Mial ktos podobne parametry, cos sie sprawdzilo? im wiecej czytam tym mniej wiem Nie interesuja mnie badziewne sprzety ale tez zeby nie wyczyscilo kieszzeni do dna Z gory dziekuje z a pomoc!
    Wystarczy Ci standardowy model - 20 litrów.
    Solidny sprzęt to koszt ok 2500-3000 zależnie od opcji i typu.

  8. #988
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał bart12345 Zobacz post
    Panowie, szukam zmiekczacza ; dom jednorodzinny , zuzucie wody ok 9 m3 / miesiac (3 osoby). woda wg wskazan z wodociagow sredniotwarda 15.9 w stopniu niemieckim (2.84 mmol/dm3) SZAMBO 10m3. Mial ktos podobne parametry, cos sie sprawdzilo? im wiecej czytam tym mniej wiem Nie interesuja mnie badziewne sprzety ale tez zeby nie wyczyscilo kieszzeni do dna Z gory dziekuje z a pomoc!
    Proponujemy jednoczęściowy model Ecoperla Toro 20

    Więcej informacji na jego temat znajdziesz na YouTube oraz naszej stronie internetowej. W wątku o uzdatnianiu wody również znajdziesz ostatnią opinię na jego temat.

    https://youtu.be/kezSgasM8Bw

    https://youtu.be/qTo239BmY8U
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  9. #989
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Goorek85

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Sanka
    Kod pocztowy
    32-067
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. Jaka wielkość zmiękczacza polecacie dla rodziny 2 + 1. Zużycie wody od 7 do 10 m3. Woda bardzo twarda. Zastanawiałem się nad water technic 26. Co jeśli złożę będzie większe? Pozdrawiam

  10. #990
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goorek85 Zobacz post
    Woda bardzo twarda.
    Podaj konkretną wartość... sprawdź w wodociągach lub zrób test akwarystyczny...

  11. #991

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    piszę ponieważ potrzebuje pomocy w doborze urządzenia do zmiękczania wody.
    Parametry :
    Woda z wodociągów,
    Twardość 13-14 stopni niemieckich.
    Rodzina 2+2, zużycie wody 8m³ / miesiąc.

    Zalezy mi na dobrej jakości w stosunku do ceny.
    Czytałem o:
    Viessmann Aquahome lub Aquastilla
    Hydro Plus
    Water Technic
    +
    kilka innych produktów jak Ecoperla czy Erie.

    Bardzo proszę znawcow o doradzenie w wyborze, jestem otwarty na inne lepsze propozycje co do zmiękczacza.
    Jaka powinna być objętość żywicy ?
    Budżet to 3000zl ( fajnie jakby zostało na akcesoria typu filtr wstepny itd)

    Pozdrawiam.

  12. #992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarantj Zobacz post
    Witam serdecznie,
    piszę ponieważ potrzebuje pomocy w doborze urządzenia do zmiękczania wody.
    Parametry :
    Woda z wodociągów,
    Twardość 13-14 stopni niemieckich.
    Rodzina 2+2, zużycie wody 8m³ / miesiąc.

    Zalezy mi na dobrej jakości w stosunku do ceny.
    Czytałem o:
    Viessmann Aquahome lub Aquastilla
    Hydro Plus
    Water Technic
    +
    kilka innych produktów jak Ecoperla czy Erie.

    Bardzo proszę znawcow o doradzenie w wyborze, jestem otwarty na inne lepsze propozycje co do zmiękczacza.
    Jaka powinna być objętość żywicy ?
    Budżet to 3000zl ( fajnie jakby zostało na akcesoria typu filtr wstepny itd)

    Pozdrawiam.
    Wystarczy (z zapasem) 20 litrów złoża. Budżet powinien też objąć już wszelkie akcesoria

  13. #993

    Domyślnie

    Doradzi ktoś....
    Zalezy mi na czasie....
    Pozdrawiam.

  14. #994

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuję zmiękczacza do wody.
    Dom jednorodzinny, dwie łazienki z prysznicami i jedna wanna, 4 osoby 2 dorosłych i 2 dzieci.
    Pod uwagę biorę wstępnie 3 zmiękczacze:
    • Viessmann Aquahome 20-N
    • Trinnity Home
    • Ecoperla Toro 20

    Pierwsze dwa z tego co się orientuje to te same urządzenia, w bardzo podobnych obudowach z tym że trinnity jest tańszy bo bez znanego logo. Natomiast ten trzeci zaciekawił mnie po przeczytaniu na necie kilku opinii. trochę się obawiam że te opinie mogą być w ramach artykułów sponsorowanych.
    Pomoże ktoś?

  15. #995
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarantj Zobacz post
    Doradzi ktoś....
    Zalezy mi na czasie....
    Pozdrawiam.
    Tak jak odpisał kolega qbek17, może Pan wybrać model z 20 litrami złoża. Możemy polecić Ecoperla Toro 20 - wraz z urządzeniem dołączamy filtr wstępny włoskiej firmy Atlas Filtri z powłoką bakteriostatyczną Sanic, tester twardości i worek soli tabletkowanej. Koszt zmiękczacza 2790 zł.
    Zapraszamy do obejrzenia recenzji zmiękczacza na YouTube - https://youtu.be/qTo239BmY8U
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  16. #996
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kwaska Zobacz post
    Witam

    Poszukuję zmiękczacza do wody.
    Dom jednorodzinny, dwie łazienki z prysznicami i jedna wanna, 4 osoby 2 dorosłych i 2 dzieci.
    Pod uwagę biorę wstępnie 3 zmiękczacze:
    • Viessmann Aquahome 20-N
    • Trinnity Home
    • Ecoperla Toro 20

    Pierwsze dwa z tego co się orientuje to te same urządzenia, w bardzo podobnych obudowach z tym że trinnity jest tańszy bo bez znanego logo. Natomiast ten trzeci zaciekawił mnie po przeczytaniu na necie kilku opinii. trochę się obawiam że te opinie mogą być w ramach artykułów sponsorowanych.
    Pomoże ktoś?
    Jeśli ma Pan wątpliwości co do wiarygodności opinii na temat zmiękczacza wody Ecoperla Toro 20, zachęcamy do sprawdzenia opinii na Googlu:

    https://g.page/klarsan

    .. a także w wątku o uzdatnianiu wody tutaj na Muratorze - https://forum.muratordom.pl/showthre...57#post7995857

    My serdecznie zachęcamy. W komentarzu wyżej znajdzie Pan link do recenzji na kanale Youtube.
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

  17. #997

    Domyślnie

    Cytat Napisał KLARSAN Zobacz post
    Jeśli ma Pan wątpliwości co do wiarygodności opinii na temat zmiękczacza wody Ecoperla Toro 20, zachęcamy do sprawdzenia opinii na Googlu:

    https://g.page/klarsan

    .. a także w wątku o uzdatnianiu wody tutaj na Muratorze - https://forum.muratordom.pl/showthre...57#post7995857

    My serdecznie zachęcamy. W komentarzu wyżej znajdzie Pan link do recenzji na kanale Youtube.
    Sam pracuję w sklepie i wiem jak się tworzy opinie Google. Wiem że część z nich jest oryginalna, pisana przez osoby z potwierdzonym zakupem, ale niestety jest też część sponsorowana. Przykładowo ten wpis na taki wygląda https://g.co/kgs/tDJwoD
    Osobiście skłaniam się ku Ecoperla Toro, ale przed zakupem chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto się zna na tym bardziej niż ja. Niekoniecznie sprzedawcy tej konkretnej marki.

  18. #998
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kwaska Zobacz post
    Witam

    Poszukuję zmiękczacza do wody.
    Dom jednorodzinny, dwie łazienki z prysznicami i jedna wanna, 4 osoby 2 dorosłych i 2 dzieci.
    Pod uwagę biorę wstępnie 3 zmiękczacze:
    • Viessmann Aquahome 20-N
    • Trinnity Home
    • Ecoperla Toro 20

    Pierwsze dwa z tego co się orientuje to te same urządzenia, w bardzo podobnych obudowach z tym że trinnity jest tańszy bo bez znanego logo. Natomiast ten trzeci zaciekawił mnie po przeczytaniu na necie kilku opinii. trochę się obawiam że te opinie mogą być w ramach artykułów sponsorowanych.
    Pomoże ktoś?
    Ciężko stwierdzić czy dobór wielkości urządzenia jest prawidłowy jeśli nie podaje Pan żadnych konkretnych informacji (twardość wody, zużycie).
    Co do jakości urządzeń to myślę, że wszystkie będą działały, ale nie są to wrażenia ich użytkownika

  19. #999

    Domyślnie

    Dzień dobry, poproszę o pomoc w wyborze zmiękczacza wody. O głowicy i złożu już wiem prześledziwszy wątek W obecnym mieszkaniu (54m²) średnie miesięczne zużycie przez ostatnie lata kształowało się tak: 2017r-5,8; 2018-7,1; 2019-8,3 i 2020-9,75 (miałam w 2020 takie 1,5tyg. gdzie pranie robiłam 2xdz z 5 cyklami płukań, być może to tak podbiło, albo poprostu zużywamy coraz więcej). Generalnie tendencja wzrostowa. Rodzina 4-osobowa. Nie wiem, na jakim poziomie oszacować zużycie w nowym domu. Będzie to 130m², dwie łazienki, dojdzie wanna (ale nie sądzę, byśmy codziennie brali kąpiel ) Twardość wody w przedziale 210-231mg/l.

  20. #1000
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KLARSAN
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    4.065
    UZDATNIANIE WODY - FILTRACJA WODY W DOMU I W PRZEMYŚLE Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem, serwisem. Oferujemy produkty oraz usługi dla odbiorców indywidualnych i firm. www.klarsan.pl LOKALIZACJA: Cała Polska TELEFON: 42 279 64 00 E-MAIL: [email protected]

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggi1 Zobacz post
    Dzień dobry, poproszę o pomoc w wyborze zmiękczacza wody. O głowicy i złożu już wiem prześledziwszy wątek W obecnym mieszkaniu (54m²) średnie miesięczne zużycie przez ostatnie lata kształowało się tak: 2017r-5,8; 2018-7,1; 2019-8,3 i 2020-9,75 (miałam w 2020 takie 1,5tyg. gdzie pranie robiłam 2xdz z 5 cyklami płukań, być może to tak podbiło, albo poprostu zużywamy coraz więcej). Generalnie tendencja wzrostowa. Rodzina 4-osobowa. Nie wiem, na jakim poziomie oszacować zużycie w nowym domu. Będzie to 130m², dwie łazienki, dojdzie wanna (ale nie sądzę, byśmy codziennie brali kąpiel ) Twardość wody w przedziale 210-231mg/l.
    Dzień dobry Dla takiego zużycia oraz twardości możemy zaproponować Pani zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 24 24 litry złoża to wydajne rozwiązanie. Zmiękczacz dodatkowo jest oszczędny w eksploatacji.

    https://www.ecoperla.pl/filtry-na-caly-dom/slimline-cs/

    https://youtu.be/K-xyJAlWTu8
    Analiza fizykochemiczna wody dla użytkowników forum Muratordom w cenie 99 zł.
    Wyślemy kuriera, który odbierze butelkę wody z Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

    Zobacz kanał o filtracji wody na YouTube i grupę filtry do wody na Facebooku

Strona 50 z 84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony