dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 99
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolove

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dużo wysiłku fizycznego. Zacznij ćwiczenia areobowe połączone z odpowiednią dietą.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    odpowiednia dieta - czyli jaka Twoim zdaniem? pod tymi słowami kryją sie cuda i cudeńka.

  3. #23

    Domyślnie

    Ej, no każdego dnia, ale nie dziś!
    W Tłusty Czwartek zapomina się o dietach

    Zjadłem już cztery...
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    dobrze - to ciiii

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bury_kocur
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    płn wlkp
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1.699
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolove Zobacz post
    Dużo wysiłku fizycznego. Zacznij ćwiczenia areobowe połączone z odpowiednią dietą.
    Hm, no nie wiem Od 4 lat chodzę regularnie na aerobik (2x1h, a ostatnio 3-4x1h) i jest to metoda na sprawność, nawet na mięśnie! ale nie na utratę kilogramów. Od kiedy ćwiczę, przybrałam na wadze 7-8 kg, choć w centymetrach nie ma to odzwierciedlenia. Jestem po prostu bardziej ubita
    Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że dobry gust i prostota idą razem ze zdrowym rozsądkiem.
    R.W. Edis, Decoration and Furnishing of Town Houses, 1881

    dom na miarę - dziennik budowy domu za 1500/m2 pod klucz

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Bo mięśnie są cięższe niż tkanka tłuszczowa waga przybiera a figura sie modeluje.
    Dlatego się nie ważymy tylko mierzymy

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krisu28-85

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    8

    Domyślnie

    biegać...

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    mi tam po bieganiu nie ubyło, a łatwo nie było

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Cheremis

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    A ktoś wykonywał ćwiczenia Ewy Chodakowskiej? Ostatnio wszędzie jej pełno, w telewizji, na yt, w babskich czasopismach. Jestem ciekawa czy te ćwiczenia naprawdę tak świetnie działają, bo przydałoby mi się zrzucić parę zbędnych kilogramów, a biegać nie lubię, na siłownię też nie bardzo mam możliwość chodzić. Z kolei ćwiczenia Chodakowskiej są łatwo dostępne w internecie, więc można by spróbować

  10. #30

    Domyślnie

    Same ćwiczenia nic nie dadzą!
    Najważniejsza jest dieta redukcyjna.
    Zjadamy mniej kcal niż spalamy.
    Należy zjadać minimum 6 posiłków dziennie w równych odstępach czasowych.
    Nie jedzenie po 18 to bzdura! Organizm nie dostając kcal przez pół doby zaczyna magazynować i zwalniać tempo spalania.
    Należy unikać pustych kalorii.
    Zwiększyć aktywność fizyczną.
    NIE STOSOWAĆ DIET Z INTERNETU!!!
    Najlepiej wybrać aktywność fizyczną, którą lubimy! Rower, taniec, bieganie, narty, pływanie, itd.
    Ważne jest, żeby chudnąć z głową i robiąc to jak się lubi.

  11. #31

    Domyślnie

    End_riu ale Twoje porady też są w internecie

    Zgadzam się z błędnym rozumieniem nie jedzenia po 18-tej. Nie należy jeść raczej na określony czas przed snem. Znam takich, którzy chodzą spać o 19-tej, więc u nich kolacja godzinę wcześniej oznacza dla metabolizmu coś innego niż np. u mnie, jeśli kończę ćwiczenia ok. 20 a spać chodzę nie wcześniej niż o północy.

  12. #32

    Domyślnie

    nie da się łatwo schudnąć, zawsze trzeba stosować się przynajmniej do podstawowych zasad zdrowego odżywiania i bez regularnego wysiłku fizycznego nic nie osiągniemy
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mathikus

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Garwolin
    Kod pocztowy
    08-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    tak jak zostalo juz napisane - dieta plus aktywnosc fizyczna

    jezeli chodzi o diete, to w duzym uproszczeniu, ograniczamy ilosc przyjmowanych weglowodanow (ponadto spozywamy jedynie weglowodany zlozone), diete staramy sie oprzec na bialku, jednak musimy pamietac, ze to weglowodany sa zrodlem energii, tak wiec powinny byc przyjmowane przed treningiem.

    jezeli chodzi o aktywnosc fizyczna to cwiczenia aerobowe, nalezy jednak pamietac ze spalanie tluszczu rozpoczyna sie po ok. 30 minutach treningu, wczesniej organizm do produkcji energii wykorzystuje przyjete wczesniej weglowodany. aby uniknac spalania miesni o ktorym pisal ktos wyzej warto zainwestowac w aminokwasy i przyjmowac je przed oraz po treningu.

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stopczas

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-133
    Posty
    6

    Domyślnie

    Kilka prostych zasad:
    - piwko, zagęszczane soki, makarony, pieczywo, słodkie owoce, wszystkie słodkie napoje, tłuste produkty mleczne,tłuste mięsa ryż - itd. spożywaj gdy planujesz wysiłek fizyczny - produkty te powodują znaczny wzrost stężenia glikozy, która musi zostać "zużyta" w przeciwnym wypadku "pójdzie w tyłek"

    - ryby, chude mleko, jaja, warzywa, chude mięso, chleb pełnoziarnisty w małych ilościach, owoce świeże, można trochę soku(polecam te ze słonecznej tłoczni

    Jeśli nie dasz rady powstrzymać sie od opychania produktami wysokoenergetycznymi to musisz ćwiczyć intensywnie, żeby spalić nadmiar energii

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kuczaka

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Piątek Mały-Kolonia
    Posty
    14

    Domyślnie

    Wszyscy piszecie o ćwiczeniach areobowych, ale moim zdaniem o wiele lepsze wyniki można osiągnąć stosując Interwały.

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amarych

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dokładnie - interwały pozwalają*szybko zrzucić zbędne kilogramy. Wystarczy odpowiednie połączenie biegu i szybkiego chodu.

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaprawawapienna

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-023
    Posty
    12

    Domyślnie

    W moim przypadku najlepiej z ćwiczeń typowo na "spalanie" zadziałał spinning - efekty po chodzeniu na zajęcia kilka razy w tygodniu były naprawdę imponujące.

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    generalnie na początek nie ma znaczenia czy będą to ćwiczenia o charakterze tlenowym czy beztlenowym.... chodzi głównie o "przyzwyczajenie" organizmu do jakichkolwiek ćwiczeń - REGULARNYCH.

    potem dopiero można rozmawiać o ułiożeniu treningu....
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  19. #39

    Domyślnie

    Przez kilka lat ( z niewielkimi przerwami) żyłam w ciągłym napięciu i stresie - mało jadłam,bo żołądek ściśnięty i z nerwów nie miałam apetytu.
    Ostatni rok -o wiele spokojniej i luźno; zaczęłam sobie dogadzać, zaczęło mi smakować i niestety dorobiłam się sporej nadwagi, a do tego jestem niska.

    Muszę coś z tym zrobić, bo źle się czuję, nie mówiąc o kłopotach z garderobą.

    Mam gynoidalny typ otyłości ( gruszka).

    Odstawiłam pieczywo, ziemniaki, kasze.
    Ograniczam cukier - ale mam z tym ogromny problem, bo organizm strasznie się go domaga i po prostu mnie ''nosi" jak na jakimś odwyku; poza tym dopadają mnie nagłe hipoglikemie ( nie jestem cukrzykiem), zaczynam się telepać i muszę wtedy wpakować w siebie kilka łyżeczek cukru,żeby to jakoś opanować ( a i tak resztę dnia chodzę osłabiona );
    ale ogólnie słodycze są moim głównym grzechem;

    nie jadam żadnych fast-foodów, frytek , słodzonych napoi.
    Staram się jeść zawsze śniadanie mimo,że nie mam rano ochoty na posiłek, ale największy apetyt mam wieczorem i wtedy mnie "nosi" i mam największe wpadki


    Z ruchu - tylko intensywne marsze z kijami.



    Czy ktoś z podobnymi problemami mógłby mi doradzić sposób odżywiania i rodzaj ćwiczeń -ruchu z uwzględnieniem brzucha i bioder - bo wydaje mi się nordic-walking niewiele pomoże na te partie ciała.

    Dietetyczka, do której się zwróciłam o pomoc zaleciła mi dietę z preparatami herbalife - zniechęciłam się i szukam teraz porad na własną rękę.

    Doradzi ktoś
    Ostatnio edytowane przez gahan ; 03-02-2014 o 11:27

  20. #40

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o brzuch i biodra to moim zdaniem najlepszy jest hula-hop, tylko nie można się zniechęcać jak na początku nie idzie. A co do słodyczy to polecam zdrowe ciasteczka otrębowe z orzechami, rodzynkami i innymi naszymi ulubionymi dodatkami (słodzone miodem) - słodko, zdrowo i w miarę nieszkodliwie

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony