dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 99
  1. #41

    Domyślnie

    Moja żona stosuje dietę proteinową i ćwiczy jakieś serie od chodakowskiej. Trochę mnie to śmieszy, ale niby działa....

  2. #42

    Domyślnie

    basen i sauna wyciągają niesamowicie kilogramy

  3. #43
    Banned
    lordi

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    12

    Domyślnie

    Nie ma metod cud-trzeba dużo ćwiczyć i tyle.

  4. #44
    Banned
    globtroter92

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    32-434
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja chudnę wtedy, kiedy się stresuję, ale nie polecam tego sposobu Mój dziadek zawsze powtarzał, że najlepsza dieta to MŻ, czyli mniej żreć. Ogólnie wolę jeść normalnie, ale pamiętam o częstszych ćwiczeniach. Jakoś do tej pory nie narzekałem na swoją wagę. Pozdrawiam

  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rusztowania

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Królestwo Cieszyńskie
    Kod pocztowy
    43-523
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ćwiczenia, dieta, bieganie
    reklama na forum jest płatna

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Mniej węglowodanów w diecie i cardio ( jakiekolwiek ) cudów nie ma

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Ostrożnie się wypowiem, co by nie było że specjalizuje się od każdej dziedziny Trochę w sporcie osiągnięć miałem ale mniejsza o większość.
    Pierwsze organizm musi zwiększyć metabolizm, aby to osiągnąć potrzeba jeść produkty, które w tym pomagają, najlepsze truskawki.
    Owoce, węglowodany, makarony itp. gorzką czekoladę, budyń (cukier, mąka ziemniaczana, mleko, kakao) to teraz moje śniadanie, lepsze niż kawa,
    jajecznica. Przy ograniczeniu jedzenia, nasz kochany organizm, ma mechanizmy obronne, można 2 tygodnie stać przy jednej wadze.
    Pierwszy efekt ? 4-5 kg w ciągu 1,5 godziny, tyle że to sama woda z organizmu. Przy ćwiczeniach ważne jest używanie izotowników, typu isostar, itp ..
    sama woda może i jest zabójcza dla organizmu! rozmienia na drobne elektrolity, uratować może syrop przeciw histaminowy, dipfergan czy jakoś tak na receptę, inaczej człowiek nie jest w stanie zupełnie nic zjeść, wypić a już nie daj Boże wody.

    Bieganie ? raczej rower bym polecał, mniej obciąża stawy, https://www.youtube.com/watch?v=FnwIKZhrdt4 gdzieś było po Polskiemu.

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    na zrzucenie paru kilo dobra jest budowa "tymi ręcami"

  9. #49
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    To jest fakt + darmowe solarium

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    solarium z jednej strony i białe pachy

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    W przerwach można leżeć na plecach z rękoma do góry

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    przerwa i leżenie? takie rzeczy na budowie ?

  13. #53
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    na zrzucenie paru kilo dobra jest budowa "tymi ręcami"
    Tylko bez podjadania... i piwka
    Darek B

  14. #54
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Z piwkiem gorzej

  15. #55

    Domyślnie

    A co myślicie o aplikacjach fitness? Pomagają, motywują czy są może zbędne?

  16. #56

    Domyślnie

    Polecam zumbę. Sama chodzę trzy razy w tygodniu już od półtora roku i naprawdę są efekty

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    podstawowa sprawa to jesc mniej i lepiej oraz ruszac sie - minimum 2x w tygodniu po 40-60 min - dla osob starszych lub otylych to moze byc nawet spacer , na poczatku powolny , z czasem intensywniejszy - chodzi o zwiekszenie swojej aktywnosci ruchowej

    czym wiecej miesni tym wiecej "organizm" jest w stanie spalic - nawet spiac oranizm na "zycie" zuzywa kcal

    jesli organizm przecietenego czlowieka potrzebuje 2200 kcal na 24h to dieta powinna byc np 1500-1800 kcal -
    ja np jestem na diecie 1500 ale to dla mnie za malo wiec podiadam - sumarycznie wychodzi mi 1800-200 - ale to nadal mniej niz moj organizm potrzebuje - do tego aktywnosc fizyczna i moje dobowe zapotrzebowanie potrafi osiagac nawet ponad 3 tys

    jem co chce - tylko w zracjonalizowanych porcjach - jak zona stawia na stol rozne potrawy - to ja prosze ja by ona mi nalozyla tyle ile w diecie mam
    nie 4 lyzki ziemiakow tylko 2 , nie 2 kotlety schabowe tylko 1 etc ...

    silna wola i odrobina checi

    nic wiecej

    aha ... i na czas diety odstawilem alkohol

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Jak się trzyma tętno progowe koło 170 uderzeń na minutę przez 2 -3 godziny to ilość kcal jest oszałamiająca ..
    w ciągu doby ? 3mln kalorii (3000 x k cal) spokojnie organizm jest w stanie przez godzinę dobić do 4 mln kalorii.
    Liczby wręcz trudne do uwierzenia, tak samo fakt że woda może po taki wysiłku zabić.

    Rolą jedzenia w zrzucaniu wagi jest podniesienie poziomu przemiany materii, co razem z wysiłkiem fizycznym daje efekt spadku wagi, oraz poprawy ogólnego stanu, fenomen ludzkiego ciała polega na tym, że ciało ma możliwości adaptacji... serce .. przeciętniak może wydusić z niego przepływ 30L/min
    sportowa maszyna ? 60L/min tętno spoczynkowe.

    Spory problem, to wyręczania się samochodem, nawet po bułki do sklepu.. przyzwoity poziom to zmieścić się na terenowych oponach (2,1 rozmiar)
    poniżej 3 godzin na dystansie 100 km).

    Cóż na budowie najlepsza jest kawa, przecież jakoś trzeba oszukać organizm czasami gad udaje że zmęczony, a brzuszek pełen tłuszczu ..
    wniosek sprawdzony, trzeba go tylko łechtać odpowiednimi płynami, brzuszek po paru dniach zejdzie, a robota za 5 zrobiona.
    Każdemu życzę tego uczucia, kiedy ładuje taczkę pierwszą .. to mu się nie chce bo dętka .. a 50 .. chce połamać łopatę ..
    gorzej jak jest odwrotnie, w tedy roboty trzeba zaniechać.
    Tak samo trzeba wiedzieć kiedy jest "zakwas" a kiedy ruina w mięśniach ..
    akurat mam ruinę w mięśniach klaty, no boli . trzeba parę dni odczekać na reperację, będzie więcej mięśni i silniejszych, tak to prosto działa..
    jak by mnie ktoś wczoraj zobaczył ja podciągałem się na drążku, to padł by ze śmiechu .. może 4 razy te moje 0,95 kwintala dźwignąłem.
    Walczyłem z drążkiem do momentu, aż nie poczuje bólu.. jeśli dobę po boli ćwiczony obszar to znaczy że coś z tego będzie.
    Zakwasy ? zakwasy to jest inna para kaloszy, do paru godzin po wysiłku nogi są dość ciężkie i czuć jakby pieczenie.
    Ale na drugi dzień, niema mowy o "zakwasach" jeśli boli coś, to znaczy przyczyna inna, zniszczone mięśnie ..
    trzeba regenerować ..

    Jednego tylko nie mogę zrozumieć, jak niektórzy podchodzą do wysiłku jako kary .. widać pewnie nie znacie możliwości organizmu.
    Jeśli po robocie, na drugi dzień bolą mięśnie, trzeba szukać innego zajęcia, organizm musi mieć czas na naprawę.
    A robota nie składa się z 2 dni.

    Czemu o tym piszę ? ponieważ słyszałem głosy narzekań o np ciężar pustaków.. ta dla palacza i piwo pija to może jest ciężar
    ale nie dla chłopa wyżartego ..

  19. #59
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michalak

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Z doświadczenia wiem że zrzucenie kilogramów nigdy nie jest łatwe, nawet gdy chodzi o powiedzmy 3 kilogramy albo kilogram. Potrzebna jest bardzo silna motywacja, samozaparcie i przydałaby się pomoc rodziny. Raczej nie ufam żadnym suplementom diety, a jedynie staram się ograniczyć posiłki i zwiększyć aktywność i rzeczywiście przynosi to efekty.

  20. #60

    Domyślnie

    Ruch, regularne posiłki, nie jeść na noc. Powinno zadziałać. Acha no i porzucić słodycze.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony