dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 95 z 95
Pokaż wyniki od 1.881 do 1.892 z 1892
  1. #1881

    Domyślnie

    No no, lekki akcent francuski w postaci zasłonki pod zlewem dopełniłby całości, ale koniecznie z tkaniny takiej, jak obrusiki .

  2. #1882
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Nitka, kopę lat

    Pendraku, to faktycznie jest myśl. Takie ładne połączenie zgrzebności prl i francuskiej lekkości, przy odrobinie dobrego humoru i medialnej aktywności można by wylansować nowy styl

  3. #1883

    Domyślnie

    Cześć DorkaS Pięknie u Ciebie! Już jakiś czas podglądam, ale nie miałam okazji się przywitać Zachwycam się Twoimi oknami!!! Zaczynam teraz rozgladać się za podłogą (drewniana + płytki) i te u Ciebie bardzo mi się podobają! Jak w użytkowaniu? Zwłaszcza ta drewniania? No i co z robalami?

    Przepraszam, że pytam, pewnie już nie pierwszy raz, ale ilość stron Twojego wątku jest ogromna

  4. #1884
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dorotko wklejam sie u Ciebie
    Zapraszam do konkursu ktory organizuje moja Firma .
    Temat zupelnie " odciety " od budowlanki , ale moze kogos zainteresuje .
    https://www.facebook.com/emnutrino?fref=photo
    Pozdrawiam

    Konkurs trwa do 15 czerwca 2015 do godziny 15

  5. #1885
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał April40 Zobacz post
    Cześć DorkaS Pięknie u Ciebie! Już jakiś czas podglądam, ale nie miałam okazji się przywitać Zachwycam się Twoimi oknami!!! Zaczynam teraz rozgladać się za podłogą (drewniana + płytki) i te u Ciebie bardzo mi się podobają! Jak w użytkowaniu? Zwłaszcza ta drewniania? No i co z robalami?

    Przepraszam, że pytam, pewnie już nie pierwszy raz, ale ilość stron Twojego wątku jest ogromna
    Witam Cię April w czerwcu bo w maju nie zauważyłam Twojego wpisu.

    Podłoga sprawuje się dobrze, choć trochę się rysuje. Trzeba uważać z drobnymi kamyczkami i innymi twardymi "śmieciowymi" rzeczami. W tej kwestii jestem trochę mało miarodajna, bo nie mieszkamy w domu na stałe, lecz spędzamy tam jedynie w ciągu roku trochę czasu, a poza tym jestem przeczulona, więc każda mikroryska na podłodze to rysa na moim sercu Za to wygląda jak dla mnie fantastycznie i jest niesamowicie przyjemna w dotyku. Robale, poza tą jedną deską, na razie nigdzie nie były widziane i oby tak zostało.

    Za to płytki to absolutna rewelacja - nic ich nie rusza, dobrze się myją - prócz tego, że mają głębinowe fugi, więc potrzebny dobry odkurzacz, by wszystko ładnie sprzątał.

  6. #1886
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Dorotko wklejam sie u Ciebie
    Zapraszam do konkursu ktory organizuje moja Firma .
    Temat zupelnie " odciety " od budowlanki , ale moze kogos zainteresuje .
    https://www.facebook.com/emnutrino?fref=photo
    Pozdrawiam

    Konkurs trwa do 15 czerwca 2015 do godziny 15
    Zajrzę koniecznie!

  7. #1887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Zajrzę koniecznie!

  8. #1888

    Domyślnie

    DorkaS, dziękuję za odpowiedź!! Wygląda na to, że zrobię u siebie tak samo Muszę kiedyś na spokojnie przejrzeć Twój cały wątek

  9. #1889
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Daleko do mnie nie masz W wakacje możemy się umówić na kawę i obejrzysz sobie dziennik na żywo

  10. #1890
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    przybiegłam się przywitać

    czytałam Twój wątek wczoraj obmyślając plan, co u mnie zmienić, aby było dobrze, pewnie nie będę oryginalna, jak powiem, że wszystko mi się podoba (no prawie ten motyw kwiatowy na szybie to już nie moja bajka ) komentarzy nie czytałam, postaram się nadrobić w najbliższym czasie i wybacz jeśli się powtórzę

    masz bardzo przemyślaną architekturę budynku, jego elewację, jego technologię docieplenia- nie spotkałam się z taką na "żywo" na forum, choć wiedziałam, że jest, sprawdziłam sobie już firmę produkującą okna, sama przyjemność przebywać w Twoich progach, choćby tylko wirtualnie

    podziwiam prezent urodzinowy oraz Twój niebanalny język i poczucie humoru

    obejrzałam sobie wzdłuż i wszerz drzwi i linie okien, drzwi nie rzucają się w ogóle że są wyższe, zdjęcia balkonu z barierką nie widzę, albo mi umknęło albo nie wstawiłaś do dziennika tylko tu do komentarzy, to zaraz sobie przewertuję

    będę zaglądać!

    buziaki!

  11. #1891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dorotko jakies dzialania w Twoim ( polskim ) domku ..... ????

  12. #1892

    Domyślnie

    Witam, czy jest szansa na aktualizację zdjęć z wykonywania elewacji z cegieł klinkierowych? Niestety nie otwierają się

Strona 95 z 95

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony