dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 98
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dawaj ceny na forum, ja rowniez z checia dowiem sie ich cennika...

  2. #22

    Domyślnie

    A ja polecę Unique-Performance ze Swarzędza. Z terminowością kiepsko, trzeba zamawiać duuużo wcześniej ale: solidnie, w przystępnej cenie. Ceny porównywalne do BRW ale o niebo lepiej wykonane meble...meble-up.pl.
    Pozdrawiam!

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Magdosia przyznam ze zatkało mnie jak zobaczylem galerie... Naprawde ciekawe koncepcje. Napisz jak wiesz ile sobie wyceniaja srednio. jakis przedzial cenowy...

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zapomnialem jeszcze
    Masz moze je? Lub znasz kogos z kim mozna by porozmawiac o wykonaniu i detalach? Chyba przejade sie do nich...

  5. #25

    Domyślnie

    ja bylem dzisiaj porownanc kuchnie z ikei oraz brw i te pierwsze sa znacznie lepiej, dokladniej zrobione, poza tym mechanizmy na + w mebelkach z ikei
    cena 5-8tys i gw 25lat... na upartego nie jest zle

    a jak z tymi prywaciarzami, bo wciaz nie wiem

  6. #26

    Domyślnie

    Ja zwiedziłam wiele firm, również IKEA i BRW, zależy co kogo interesuje... za ok.7m b. kuchni(góra i dół)i zapłaciłam 15000( w Unique- Performance) ale jest wyposażona we wszystko co chciałam: carga, ciche domykacze, siłowniki na wszystkich górnych szafkach, kosze narożne itp. W BRW cena była podobna ale za montaż sprzętu dodatkowo musiałam płacić, i dodatkowo za montaż kuchni. W BRW zaproponowano mi sprzęt z katalogu, który jak potem sprawdziłam opinie o nim to strach się bać. Jak masz dużo czasu to proponuję Unique-Performance, poza tym zamówiłam u nich cały sprzęt i dostałam naprawdę duuuuuży rabat! Nigdzie takiego rabatu nie zaproponowano i nie był to sprzęt z katalogu ale sprzęt który poszukałam sobie na ceneo i który mi odpowiadał. Radzę jednak, jeśli zdecydujecie się na współpracę z nimi ustalić w umowie jakieś odsetki karne za każdy dzień zwłoki. To ich motywuje! Nam zrobili kuchnię 3 miesiące po terminie ale warto było czekać. Poza tym mają największy wybór laminatów. Warto się do nich przejechać Poza tym mogę zaproponować jeszcze Meblobuk! Ceny podobne jak w Unique ale terminowi! Tak przynajmniej twierdzą moi znajomi. My nie wybraliśmy Meblobuka bo nie mieli takich kolorów laminatów jakie by nas interesowały
    Pozdrawiam!

  7. #27

    Domyślnie

    Acha, jeśli chodzi o wykonawstwo to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wszystko jest na styk, równe i nic nie odstaje, sprawnie działa! Radzę jednak tam pojechać, nie wyjdziecie stamtąd obojętni Na stronie mają swoją galerię i swoje realizacje, które mówią same za siebie

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Meblobuk,

    Meble Wrzosowa po moich doświadczeniach nie polecam
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Magdosia jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Decyzja zapadła i jedziemy tam. Czasu mamy sporo wiec mysle ze damy rade. Jesli rzeczywiscie zrobili Tobie 7mb za 15 tys to jest to cena do zniesienia... A galerie maja jedna z najlepszych jakie widzialem u polskich producentów i jesli potwierdzi sie to w realu mysle ze podziałamy.
    Powiedz jeszcze prosze jak z doradztwem, wizualizacjami etc. Mają fachowców od "doradzania" i ciekawych koncepcji? Przygotowują kilka wersji?

    pzdr

  10. #30

    Domyślnie

    Gniezniok ja sobie wstępny projekt zamówiłam na allegro ale mi bardziej chodziło o układ szafek, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało. Unique zrobili mi kuchnię pod ten układ, natomiast wszystko dokładnie wymierzyli, żeby się zgadzało. Oczywiście z doradztwem nie ma problemu, mają dużo świeżych pomysłów i na pewno coś ciekawego zaproponują, mają dobrych montażystów, mi kuchnię montowali 3 dni. Wizualizacji jako takiej w dobrym programie raczej Ci nie zrobią... Chyba, że coś się zmieniło, projekty robią na papierze, tak ponoć wygodniej Ale efekty widziałeś Tylko pamiętaj, o aneksie do umowy, żeby szlag Was nie trafiał tak jak mnie
    Pozdrawiam!

  11. #31

    Domyślnie

    Ceny to trochę trudno podawac bo wiem jak ja wyceniałem swoją kuchnie to cena zależy od wielu rzeczy które się w kuchni chce i jak się je chce miec zrobione + okucia itp. Wycene robiłem w 3 firmach i mimo że chciałem w każdej to samo to każda firma proponowała coś trochę innego i ceny mojej kuchni oscylowały od 15-20 tys. w ubiegłym roku mam ok 6mb szafek ale porównywanie ceny za mb jest moim zdaniem mało wymierne bo np. w jednej szafce mogą by zwykłe otwierane drzwi a w drugiej takiej samej np. 4 szuflady z systemem bluma czy jakiejś innej firmy gdzie same okucia do tych szuflad będą kosztowały ok 500 zł. Najlepiej zadzwonic i pogadac a najlepiej pojechac i poprosic o wycena conajmniej 2-3 wykonawców. Wtedy dobrze wida różnice pomiędzy wycenami i podejściem wykonawców. Jak wycenialiśmy byliśmy u 3 - jeden odpadł w przedbiegach (mimo że znana firma i na rynku od x lat) bo za najwyższą cene chiał nam zrobi kuchnię nie taką jak chcieliśmy ale taką "jak się teraz robi" i za bardzo go nie interesowało co my chcemy tylko to co on może zrobic i jaki magiczny sprzęt tam nam może zinstalowac. Pozostali dwaj byli mniej więcej na tym samym poziomie i cenowym i jakościowym - wybraliśmy tego na którego namiary podałem ze wzgl. na większe doświadczenie i to że był bliżej nas. Jak odszukam to podam namiary na drugiego wykonawce - z okolic Jarocina - nie wiem czy ma strone w necie bo kiedyś nie miał.

  12. #32

    Domyślnie

    magdosia78, a mozesz pochwalic sie swoja kuchnia jeszcze raz, bo zdjecia nieco wygasly i zostaly takie miniaturki:
    http://img694.imageshack.us/i/pict9593.jpg/
    na tej scianie masz szybe, tak? jak ona zostala zamontowana, to firma uniqe tym sie zjamowala?

  13. #33

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, zdjęcia wstawię jeszcze raz ale wieczorem... natomiast między szafkami mam laminat w kolorze górnych szafek, szkło też montują Wszystko robiła ta sama firma.

  14. #34

    Domyślnie



    To moja kuchnia jeszcze przed sprzątaniem...

  15. #35

    Domyślnie

    nie wyglada na 7m... no ale pewnie tyle jest skoro tak napisalas

  16. #36

    Domyślnie

    Napisałam "około" 7m ale pofatygowałam się zmierzyć dokładnie i ma 5,50m

  17. #37

    Domyślnie

    Witaj
    Zajrzyj na www.techmebel.pl firma z Rawicza widziałam ich kuchnie na żywo naprawdę dobią wrażenie zwłaszcza ta z galerii mieszkania we wrocławiu.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał gniezniok
    Juz myslalem ze wlkp przestała meblami stać hehe
    U mojej mamy też jest kuchnia na wymiar, którą zamówiła w firmie w Wlkp (bo tu mieszkamy), z którą wcześniej współpracowała kuzynka, ale przyznaję się, że nie zainteresowałam się, co to była za firma. W każdym razie, zawsze znajdzie się namiary na wykonawców, także w Wlkp

    Cytat Napisał magdosia78
    Wizualizacji jako takiej w dobrym programie raczej Ci nie zrobią... Chyba, że coś się zmieniło, projekty robią na papierze, tak ponoć wygodniej
    To już zależy od sposobu pracy i narzędzi, którymi ludzie się posługują (program to wszak narzędzie pracy). Ja tam lubię ładne wizualki, bo bardziej przemawiają do wyobraźni, w tym przypadku klienta, zwłaszcza jeśli są dobrej jakości, jak np. w cad kuchnie (wiele firm na wymiar używa ten program do projektowania mebli).

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Eco

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie unique performance

    nie wiem kiedy zamawialiście u nich kuchnię, Ja zamawiałam w listopadzie z terminem 8 - 10 tygodni i wszystka było na czas. Wizualki przygoowują w profesjonalnym programie (tak mi się wydaje - dołączę materiały) w rewelacyjnych cenach sprzedali mi całe AGD, potwierdzam montażystów mają rewelacyjnych i bardzo sympatycznych ( zwłaszcza pan Waldek ) zainteresowanych odsyłam na rozmowę z mężem właścicielki p. Magdaleny , gaduła, ale wiedzę ma niesamowtą, potrafi tak doradzić kuchnię, że człowiek sam by lepiej tego nie wymyślił








    Cytat Napisał magdosia78


    To moja kuchnia jeszcze przed sprzątaniem...

  20. #40

    Domyślnie

    AnnaEco może wrzucisz jakąś fotkę? Miałas więcej szczęścia ale i tak nie żałuję, że zamawiałam u nich Jeśli chodzi o AGD to nikt ich nie pobił cenowo, mieli najlepszą ofertę sprzętu, a muszę przyznać, że sporo wycen robiłam

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony