dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 98
  1. #41

    Domyślnie Unique Performance

    Witam,
    ja również zamówiłam u nich mebelki kuchenne, wcześniej miałam ...IKEA ( tragedia ) myślałam że będą mieli drogie patrząc na ich stronę ale nie było tak źle, wolę jednak dać trochę więcej i mieć na lata niż denerwować sie na każdym kroku że coś się popsuło. A co do terminowości Unique Performance hmmm... 19dni po terminie ale jak sie dowiadywałam sporej grupie firm także terminy uciekają. W każdym razie mimo wahań nastrojów przeżyłam ten okres i nie żałuję ( przynajmniej na razie ) ) Wykonali dla mnie projekt - wizualizację, gdyż nie miałam koncepcji jak ma wyglądac moja kuchnia. Potem juz montaz 3 albo 4 dni nie pamiętam i teraz użytkuje mi sie wspaniale, przyznam że lubię gdy przychodza znajomi i chwala moja kuchnie ale psssstt... nikomu nie mówcie )

    Wstawiłabym zdjęcia ale nie za bardzo umiem

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał massiwo
    ja bylem dzisiaj porownanc kuchnie z ikei oraz brw i te pierwsze sa znacznie lepiej, dokladniej zrobione, poza tym mechanizmy na + w mebelkach z ikei
    cena 5-8tys i gw 25lat... na upartego nie jest zle

    a jak z tymi prywaciarzami, bo wciaz nie wiem
    Zastanawia mnie na co jest ta 25-letnia gwarancja...
    Napisze tylko tyle że nie polecam IKEA - miała być niby gwarancja i co ? I walka, a nie gwarancja. Po za tym jak się dowiedziałam IKEA nie jest producentem tylko sprzedawcą, a większość mebli - produkują dla nich ...Polskie firmy !
    Więc może lepiej od razu zamówic meble u Polskiego producenta

  3. #43

    Domyślnie

    A Gniezniok jak się nie odzywa tak się nie odzywa a był najbardziej zainteresowany...
    Szybcia postaraj się coś wkleić, może założymy osobną galerię o realizacjach Uniqe

  4. #44

    Domyślnie

    zakładając, że kuchnia jest montowana na max. 20 lat (później zmienia się moda, itd.)...

    a moje meble IKEA (nie wszystkie, ale komoda na przykład), choć ładne, zaczęły szwankować niedługo po zakupie...

    nie zamówię u nich kuchni z obawy przed zepsuciem się po dwóch latach...

    chciałabym zamówić jakąś kuchnię w Warszawie, ale nie wydać na nią dwudziestu tysięcy, czy to możliwe???

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina81
    chciałabym zamówić jakąś kuchnię w Warszawie, ale nie wydać na nią dwudziestu tysięcy, czy to możliwe???
    Z tego co pamiętam ta firma tez montuje w Warszawie

  7. #47

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    ja też jestem z gniezna i doskonale GNIEZNIOKA rozumiem... u nas jest bida jesli chodzi o specjalistów w branży... jest mnóstwo firm, które produkują meble w garażu,ale to fachowcy w stylu : zrobie Ci co chcesz- zero kreatywności i podpowiedzi! co ja się nastresowałam podczas rozmowy z takimi ludźmi to szok... wydawało mi się, że jestem większym specjalistą od nich, a w koncu ja siedzę w innej branży! ostatecznie w miare fachowy projekt ( na tle firm profesjonalnych w poznaniu i okolicach) robią w Galerii Gniezno oraz w Gozdaninie na 3 maja. obie firmy pozostawiają sobie trochę do życzenia, ale ostatecznie wybiorę jednak galerię z uwagi na to, że są elastyczni i nie musialam czekac po tydzien na każdą korektę czy zmianę w projekcie! Podstawą są dobre mechanizmy - najlepsze blumowskie a reszta (układ, wybór okleiny itp,) to już wedle uznania...

    pozdr,minima
    motylem byłam, ale utyłam

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybcia
    Cytat Napisał Nina81
    chciałabym zamówić jakąś kuchnię w Warszawie, ale nie wydać na nią dwudziestu tysięcy, czy to możliwe???
    Z tego co pamiętam ta firma tez montuje w Warszawie
    zadałam im to pytanie mailem, czekam na oficjalną odpowiedź, ale to by bylo fajnie

    jestem z Wielkopolski (sercem też) i chętnie tam zostawię swoje pieniądze

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Eco

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    witaj Nina 81

    i co ? dali Ci już odpowiedź? Zamówiliśmy u nich panel TV i dwie szafy, mają terminy 10 - 12 tygodni, powiedzieli że nie chcą mieć problemów z poślizgami bo to później źle wygląda w relacjach z klietem i już przechodzili niepotrzebne nerwy , więc teraz dają bezpieczniejsze terminy. Nie zniechęcaj się naprawdę warto poczekać.

  10. #50

    Domyślnie

    Szybcia! Piękna kuchnia! Taka prosta i nowoczesna baaardzo w moim stylu

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Eco

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie






  12. #52

    Domyślnie

    Anna Eco! Piękna ta Twoja kuchnia!!! Widać, że Panowie utalentowani są

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Eco
    witaj Nina 81

    i co ? dali Ci już odpowiedź? Zamówiliśmy u nich panel TV i dwie szafy, mają terminy 10 - 12 tygodni, powiedzieli że nie chcą mieć problemów z poślizgami bo to później źle wygląda w relacjach z klietem i już przechodzili niepotrzebne nerwy , więc teraz dają bezpieczniejsze terminy. Nie zniechęcaj się naprawdę warto poczekać.
    tak, odpowiedzieli. Montują w całej Polsce

  14. #54

    Domyślnie

    magdosia78 Twoja również jest bardzo ładna, podoba mi się połączenie kolorów nie w jednym ciągu i te odcienie. Widzę że też nie masz kafelek tylko ta płytę czy szkło ? Mogli mi tam jeszcze wzorki zrobić ale to juz troche więcej kosztowało

    Anna Eco - WOW ! Co za kuchnia

  15. #55

    Domyślnie

    Szybcia, między blatem a szafkami mam płytę w kolorze górnych szafek ale widzę, że u Ciebie lepiej to rozwiązali bo u mnie pociągnęli płytę do sufitu, natomiast u Ciebie jest do okapu i bardziej podoba mi się u Ciebie. Natomiast jeśli chodzi o wzorki to ja akurat nie przepadam, szybko wyjdą z mody

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Eco

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Magdosia 78 dziękuję za ciepłe słowa , nie wszystkim podoba się taka ilość naturalnej okleiny w meblach kuchennych. Przyznam szczerze, że zdałam się wpełni (choć z nie małymi obawami) na sugestię szefa firmy, zapewniał mnie, że palisander będzie najodpowiedniejszym połączeniem z czernią przy której obstawałam od samego początku.
    Dałam się również namówić na zamontowanie centralnego wyciągu w suficie na środku kuchni, dzięki czemu nic nie wisi na ścianie a szafki górne nabrały olbrzymiej lekkości.

  17. #57

    Domyślnie

    magdosia78, szybcia - zgrane, przemyślane kuchnie;
    szybcia - fajnie, że masz nieregularną zabudowę górnych szafek, wcale nie brakuje kolejnej, jest lekko i przestrzennie. Tylko nad ścienną, wysoką zabudową obniżyłabym sufit czy coś, tak, jak się takie zabudowy wkomponowuje obecnie w ścianę, bo po co kurze sprzątać.
    Anna Eco, piękna kuchnia (choć nie moja kolorystyka), sznyt dizajnu - powierzchnie ścian są pokryte szarym lacobelem, że tak się w nich wszystko odbija? Wyjątkowy to zabieg i ciekawy, ale jak sobie tak policzyć m2 to wychodzi pewnie drożyzna?

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Eco

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Venacus

    dzięki za pochwałe mojej kuchni, na ścianie nie szary a czrny LAKOBEL podobnie jak palisander to pomysł właściciela firmy U.P kolor ścian to tez ich pomysł (teraz to wstyd się przyznać, Ja chciałam czerwone ściany)

    Zresztą za meblami jest ścianka działowa i szklane drzwi do spiżarni ( tez ich sugestia)

    Jeśli ktoś ma dużo czasu na kilka wizyt u nich w salonie to zarzucą człowieka pomysłami, po każdej wizycie nie spałam i myślałam co wybrać, aż w końcu zostawiłam im wolną rękę i niczego nie żałuję

  19. #59

    Domyślnie

    Drogie Panie ja również dziękuję za ciepłe słowa o mojej kuchni. No jak czytam wasze posty, to zaczynam żałować, że też im nie zostawiłam wolnej ręki A tak na serio, to pracują w tej branży wiele lat, montują nie tylko w Polsce ale i za granicą np. w Niemczech ( mam nadzieję, że dobrze podsłuchałam ), to muszą pojęcie jakieś mieć, no i nie jest bez znaczenia sama nazwa firmy prawda?

  20. #60

    Domyślnie Kuchnie Unique Performance

    No coś w tym musi być

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony