dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 98 z 98
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta1210
    w Poznaniu ktoś dostał z atlasu podobną wycenę, więc moze tam probuj

    dla mnie obsluga klienta jest bardzo wazna, pomysl, co bedzie, jak cos z kuchnia zacznie sie dziac nie tak, na pewno na gwarancyjne naprawy nie ma co liczyc- brak odbierania telefonow itp
    Atlas działa też w W-wie, może i u nich spróbuję (ale dam szansę stolarzowi - wolę zamawiać bez pośredników)

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    srebny

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    hej, witam

    już tu ktoś prędzej polecał na forum firmę Techmebel z Rawicza.
    Również ją polece. Moi znajomi z Wrocławia mają kuchnie z tej firmy i jak nigdy nie narzekali byli bardzo zadowoleni. Przyznam że wykończenie było na wysokim poziomie i bardzo mi się podobała.

  3. #83
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybcia

    ATLAS - kuchnia ?

  4. #84
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasina415

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,

    dajcie sobie spokój z Unique Performance. To oszuści. Salonu już nie ma. Warsztat od dawna zamnkięty. Jak odszedł 1 z właścicieli to drugi teraz wyłudza pieniądze od naiwnych. Kusi cenami o 50 % tańszymi niż u konkurencji i gadane to też ma.

    ODRADZAM TO OSZUŚCI!!!!!!

    PS: Damian Roszak to tak naprawdę fałszywe nazwisko. Naprawdę ten facet nazywa się Miel.......... i ma teraz policję i prokuraturę na karku!

  5. #85

  6. #86

    Domyślnie

    ...ale komu dobra kucnie zrobili temu zrobili

    wrocmy do tematu, co mamy dobrego w wielkopolsce!?

  7. #87

    Domyślnie

    Ano masakra masakra, ja chcialam od nich szafke pod umywalke do lazienki... cena mnie powalila - prawie 5000!!! i w sumie dobrze... bo przez nia wlasnie odpuscilam... i dzis nie mam stresa.

    A co dobrego w Wielkopolsce - ja zamawialam kuchnie w pracowni z Leszna - Jankun Meble. Jestem zadowolona.
    Mama przede wszystkim...

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybcia Zobacz post
    No coś w tym musi być
    nie mogę odnaleźć mojej wypowiedzi o Unique Permormance - dali bi bardzo dobrą cenę, chciałam z nich skorzystać

    umówiłam się z panem na sobotę na pomiar - czekałam cały dzień, pan nawet nie zadzwonił, że nie przyjedzie do W-wy, ani nie raczył odebrać [dzwoniłam kilkukrotnie]

    zadzwonił po kilku dniach, może tygodniu, z przeprosinami i tłumaczeniem że żona jest chora itd, postanowiłam im dać jeszcze jedną szansę, ale niestety nikt nie przyjechał na pomiar, praca nie została rozpoczęta, a ja zostałam na lodzie

    kuchnia ostatecznie mi się opóźniła [pieniądze...], dziś mam montaż. Znalazłam fantastycznego stolarza z Wlkp - z okolic Kalisza i Ostrowa Wlkp. Jest solidny, słowny, przejmuje się zamówieniem! Własnie montuje mi półki w łazience, zamontował drzwi, jutro montuje kuchnię, wstawię zdjęcia i dam mu opinię jak skończy, ale już czuję, że będę zadowolona

  9. #89

    Domyślnie szukam sprawdzonego stolarza z Poznania lub okolic

    cześć!!!

    jestem na etapie szukania stolarza z Poznania lub okolic, mieszkanko prawie skonczone ale mebli brak więc poszukuje najlepiej sprawdzonego czyli z polecenia pana stolarza,który zrobilby meble do kuchni oraz meble do łaznienki.czy mogłby ktoś polecić mi taka osobę???

    czytałem pare pozytywnych komentarzy co do Pana Roberta Wawrzyniaka ze Swarzędza czy ktoś był jego klientem,jeśl tak to proszę okomentarz co do usług.

    z góry dziękuje za każdą pomoc
    pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  10. #90

    Domyślnie

    wiesz co, jest taki wątek - nowoczesne kuchnie na wymiar w Wielkopolsce, tam znajdziesz kilka kontaktów [maila wysłałam], aha - ja dostałam cenę trochę lepszą niż tę oferowaną przez jednego z Poznania [w tymże wątku polecanego]

  11. #91

    Domyślnie meble na wymiar WLKP lub KUJ-POM

    witajcie
    szukam namiarów na stolarzy którzy robili wam meble w Wielkopolsce lub Kujawsko-pomorskim
    których możecie z czystym sumieniem polecić i nie zdarli z was niebotycznych sum pieniędzy

    podoba i się system kuchni ikea ale niestety ich standardowe wymiary już mi nie pasują
    i muszę wybrać stolarza który by mi takie zrobił
    a przy okazji meble do garderoby

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Madzia - takie pytania gdzie indziej umieszczamy! Mamy dział wnętrza. Mamy dział ogłoszenia drobne.

    Łączę.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-01-2014 o 20:50

  13. #93

    Domyślnie

    Pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami dot. kuchni firmy Firma Majchrzak Sp. z o.o. posiadającej salon w ETC Swarzędz oraz w Komornikach.
    Firma Majchrzak mieni się jako firma z tradycjami, historią i powszechnie rozpoznawalna marką.
    To przekonanie o swoim niepodważalnym statusie zdecydowało o tym, że firma Majchrzak była najgorszym wykonawcą, z którym współpracowaliśmy przy budowie domu.

    Do rzeczy.
    Firma Majchrzak zaoferowała drewniane meble kuchenne. Na oko bardzo ładne.
    Cena umiarkowanie wysoka.

    Po wykonaniu mebli umówienie montażu wymagało 4 telefonów do ETC Swarzędz i upominania się o wyznaczenie jakiegokolwiek terminu.
    W końcu się udało.

    Montaż wykonano skandalicznie:

    1. Zlew osadzono na minimalnej warstwie najtańszego silikonu, który w trakcie kolejnych tygodni użytkowania zwyczajnie zaczął odchodzić.



    2. Wodę ciepłą podłączono pod zimną - to niby detal ale świadczy o poziomie montażystów formy Majchrzak
    3. Półki w szafkach są zamontowano albo na nie tym samym poziomie (zdjęcie) albo nie pod kątem prostym (!).





    W wielu miejscach widać zaślepki (zdjęcie) wskazujące na wykonanie, niestety nieudanych w tym względzie, poprawek.



    4. Wąż LED pod półkami zamontowano nieprawidłowo i wymagał on przeróbki przez elektryka by w ogóle działał. To z kolei świadczy o znajomości podstaw elektryczności pracowników firmy Majchrzak.

    5. Szafki wykonane przez firmę Majchrzak po 7 tygodniach użytkowania zaczęły się spaczać i nachodzić na siebie przy zamykaniu (zdjęcie). Dobrze przesuszone drewno nie powinno się tak zachowywać. Skutkiem tego jest niedomykanie się szafek firmy Majchrzak i wzajemne o siebie ocieranie przy próbach domykania.





    6. W trakcie montażu nie założono wkładki na sztućce. Po 5 telefonach do salonu ETC, 1 emailu do salonu oraz 1 do biura w Komornikach po długim oczekiwaniu wkładkę wykonano. Na zdjęciu zobaczą Państwo jak nierówno została wykonana i jak prezentują się w niej sztućce. Zresztą nie o walory estetyczne tu chodzi, ale o zwyczajne utrudnienia w ich codziennym wyjmowaniu.



    Poza tym załączam dolne zdjęcie blatu na wszelki wypadek jeżeli ktoś zachwycał się rabatem na drewniane blaty kuchenne firmy Majchrzak.



    Powyższe uwagi zostały zgłoszone do firmy Majchrzak na dwa sposoby:
    - dwukrotnie drogą e-mailową – na adres salonu ETC oraz biura w Komornikach.
    -dwukrotnie telefonicznie do salonu ETC.

    Od 26 czerwca nikt nie skontaktował się w celu umówienia poprawek montażu czy jakiegokolwiek wyjaśnienia sprawy. W trakcie rozmów telefonicznych Pani zapewnia nieustannie, że sprawa zostanie załatwiona, że ktoś zadzwoni i przyznaje, że firma Majchrzak to już nie ta sama profesjonalna firma co przed lat (SIC!!!!!).

    Podsumowując:
    1. Firma Majchrzak zaoferowała produkty przygotowane po taniości, na szybko (meble drewniane).
    2. Montaż przez firmę Majchrzak przeprowadzono z brakiem poszanowania podstawowych zasad profesjonalizmu.
    3. Firma Majchrzak prezentuje wybitnie ignoranckie podejście do swoich klientów.
    Ostatnio edytowane przez keefriff ; 19-07-2015 o 13:10

  14. #94

    Domyślnie

    O matko, koszmar
    "dziwny jest ten świat..."

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Koszmar - ale uwagi przekazuje się zawsze na piśmie z określeniem terminu wykonania poprawek.

  16. #96

    Domyślnie

    Kurcze masakra... Dobrze, że ja postawiłam z mężem na sprawdzoną firmę i nie mieliśmy takich problemów... Żadne rabaty nas nie przekonują, tylko rzetelna i trwała dobra opinia o firmie... Zamówiliśmy meble i nie żałujemy, że zapłaciliśmy trochę więcej. Przynajmniej wiemy, że meble wytrzymają lata jak nie dekady!
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 27-01-2017 o 21:21 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  17. #97
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lena 1988

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-144
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukającym kuchni polecam w Poznaniu. Jestem bardzo zadowoloną klientką. Wykonywałam u nich kuchnie i wszystko od początku do końca zasługuje na wielkie brawa! Firmę poleciła mi koleżanka z pracy a ze szukalam kuchni to wybralam sie do salonu gdzie Pan projektant wykonał mi projekt kuchni , fachowo doradził. Kuchnia byla montowana jakiś czas temu i tu tez wielkie brawa bo termin realizacji nie przekroczony, ekipa montujaca kuchnie bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko odbyło sie jak nalezy!!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-01-2021 o 12:19

  18. #98

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że teraz dobrego wykonawcę znaleźć trudno. A jak ktoś jest dobry, to ma terminy zajęte na kilka lat w przód. Mimo to moim zdaniem warto poczekać, ponieważ wtedy oszczędzamy sobie stresów właśnie. U mnie meble na wymiar do salonu robiła firma , polecona przez przyjaciółkę. Mają nietuzinkowe podejście do robienia mebli, a co najważniejsze, pomogli urzeczywistnić moją wizję. Dzięki temu mam modnie urządzony salon, ale i funkcjonalnie wnętrze. Naprawdę współczuję wszystkim, którzy musieli się użerać z niekompetentnym wykonawcą. I dobrze, że ostrzegacie przed tym ludzi.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-01-2021 o 16:39

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony