dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1

    Domyślnie Miłośnicy VW

    Jeżeli jest ktoś kto przekonał sie do marki VW piszcie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    O tak, to moja ukochana, ma już osiemnaście skończone, 323 tys przebiegu i wciąż mi świadczy usługi

  3. #3

    Domyślnie

    Pierwszy VW Passat '82 1.6D w wieku 19 lat, potem prawie same VW:

    VW Jetta '82 1.6D
    VW Golf '89 1.8GT
    VW Jetta '88 1.6D
    z powrotem VW Jetta '82 1.6D (ta sama co pierwsza, odkupiłem )
    teraz oprócz niej mam VW Passat '94 1.9D Kombi.

    Kiedyś jeszcze bym chciał kupić sobie VW Gof GTI Pirelli '82 1.8 czerwony.

    Uwielbiam tę markę, ale sympatia ta dotyczy dawnego VW. Obecne modele również mi się podobają, ale to już nie to co kiedyś.

  4. #4

    Domyślnie

    także moje vw ma dosyć przebiegu ale jeszcze w nim dzika bestia drzemie.Ma dokładnie 250000.Naprawde to dobra marka

  5. #5

    Domyślnie

    także moje vw ma dosyć przebiegu ale jeszcze w nim dzika bestia drzemie.Ma dokładnie 250000.Naprawde to dobra marka

  6. #6

    Domyślnie

    moj pierwszy samochod to byl vw derby ale niestety nastepne to juz tylko fordy - scorpio, eskort cabrio, focus kombi. glupio wyszlo milo wspomina sie vw ale juz chyba zostane przy fordach

  7. #7

    Domyślnie

    Ja jak narazie mam same vw i jakoś mam sentyment do tej marki,a tak pozatym grunt to dobre wspomnienia

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pit79

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Melduje na stanie:

    vw golf 1,8gti pirelli
    vw t3 1,6d
    vw garbus- rok nieznany (generalnie do budowy potwora, stoi i czeka na lepsze dni )

  9. #9

    Domyślnie ODP

    super link ztym starym budynkiem.jeszcze takiego pomysłu nie widziałem godne podziwu

  10. #10

    Domyślnie odp

    a kumpl miał garbusa dobre blachy mają te auta miałem jeszcze mieśiąc temu golfa kombi 1,9tdi ale blachy miał już coraz bardziej rdzewiate i musiałem sprzedać.a teraz mam znów vw no i też golf.

  11. #11

    Domyślnie odp

    jednym słowem- piękne

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    szukam syncro na 16 ..zabudowa multivan lub Westfalia
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  13. #13

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Do sierpnia 2009 miałam B5 po lifcie 1,9D 130KM podrasowany... Fruwał w powietrzu.
    Teraz mam B6 2000 D 140KM, oczywiście jest już po chip tuningu, ma wgraną nową mapę, ale po raz pierwszy mam autko w automacie ze skrzynia DSG... fajnie się jeździ, ale ze względu na skrzynię jest ciut wolniejszy niż poprzedni Coś za coś.

    Za to mam duuużo miejsca na zakupy

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar melanrz
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    W takim razie i ja melduje...
    VW T3 Westfalia Joker 1.6TD rocznik ten co ja, czyli 1989 Przebieg blizej nieznany ale cos miedzy... 130-150tys!!

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    U mnie vento zony i moje zielone T4
    Poddasza to nasza pasja...

  17. #17

    Domyślnie

    Witam.
    melduję vwgolf 1,6TD mody -przerobiona większa pompa 10mm , gov mod , timing mod , zwiększone ciśnienie doładowanie 1,6bara , wydech przelot 2" , intercooler z audi 2,5 , sprzęgło wzmocnione 230mm ,wynik około 8,5 do 100km/godz
    2 golf 1,8 benzyna seria ale za to z podtlenkiem LPG
    Z marka VW jestem związany kilka lat długo na forum http://forum.vwgolf.pl/
    gdyby ktoś chciał podkręcić diesla to mogę podpowiedzieć co i jak , TDI również
    proszęzobaczyć jaktakie auto jeżdzi
    http://www.youtube.com/watch?v=2p9sk...eature=related
    pozdr
    Mariusz

  18. #18

    Domyślnie

    Mój polo 1,9d z 1997 roku, na liczniku ma 175 tys. km, ale pewnie był kręcony. Ma się świetnie, jedynie nie chce odpalać, gdy tempertura spada poniżej - 5 stopni. Chyba pompa paliwa, ale nie jestem pewien.

  19. #19

    Domyślnie

    kamykkamyk2

    sprawdz czy wszystkie świece działaja czy grzeją , trzeba je wykręci i poda 12V zobaczysz trzymając w kombinerkach czy końcówki świec są gorące lub odkrę listwe i sprawdz czy przez świece jest przejście (miernik elektryczny) .
    Świece to podstawa bez tego stary klekot ma bardzo ciężko.
    Dwa to sprawny aku i rozrusznik , pózniej dopiero pompa ,filtr paliwa, kompresia i kąt wtrysku.
    pozdr

  20. #20

    Domyślnie

    Świece były wymieniane w tamtym roku, gdyż już wtedy był taki sam problem. Nic się nie poprawiło. Nie napisałem jeszcze dlaczego podejrzewam, że to pompa może być. Jak przekrecę kluczyk i próbuję odpalić, to gdy naciskam kilkakrotnie pedał gazu to wtedy odpala, ale to ma zastosowanie do kilku stopni poniżej zera, poniżej już nie.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony