dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    phoenix22

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie MAC ALLISTER ????

    Witam - chciałbym poradzic sie szlachetnych forumowiczów cz owa firma <MAC ALLISTER> jest godna inwestowania pieniedzy ?? chodzi mi o szlifierki, wiertarki itp. jak z serwisem , jak elektronarzedzia sie sprawuja ? cenowo kuszą - to musze przyznac, a i rowniez mnogosc reklam zacheca do kupna. prosze o opinie - z góry dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    mam pilarkę 1800w i wiertarkę z udarem pneumatycznym ,mineły trzy lata od zakupu i nadal dziłają

  3. #3

    Domyślnie

    Ja posiadam i systematycznie używam młoto wiertarki Mac Allister i jak dotad wszystko OK , dalej zobaczymy

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    phoenix22

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dziekuje Panowie - bede probowal - obym sie nie zawiodl

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Sprzęt robiony dla Castodramatu. Ma niby być hiper, super. Ale szczerze mówiąc elektryczną piłę łańcuchową ma kolega (zdążył ją zarżnąć w miesiąc wcale nie przesadzając), a ja mam jakos połowę tańsza TecForm( z tego samego marketu) i działa do dziś.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  6. #6

    Domyślnie

    mam pilarkę tej firmy i powiem, że cena odpowiada jakości tz. nie da się tego porównać do narzędzi profesjonalnych ale się da tym popracować amatorsko.
    lub może porównując do pilarki za 100zł można powiedzieć, że ta za 100zł jest za droga o 100zł + koszty dojazdu

  7. #7

    Domyślnie

    Miałem pilarkę tarczową - zepsuła się, dali nową, ta też się zepsuła więc odebrałem pieniądze i kupiłem chińszczyznę za 1/3 ceny, wytrzymała 5 razy więcej niż macalistery i nadal działa.

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    phoenix22

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    OoO - to popsuliscie w glowie - chodzi mi o szlifierke katową mac 22 - 230mg < http://www.macallister.pl/#/produkty/5/2/ > cena promocyjna w casto zacheca - 378 zl. co myslicie na ten temat ??
    a moze dolozyc i kupic to :: http://www.allegro.pl/item687150189_...0_h_2200w.html

  9. #9

    Domyślnie

    Mam pilarkę tarczową, używam amatorsko od kilku lat i działa.
    MAC ALLISTER to firma chińska.

  10. #10

    Domyślnie

    czyli dla amatora cięcia od czasu do czasu jest OK , a jesli ktoś chce już ciąć więcej to tylko lepsze droższe

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały Mariusz
    czyli dla amatora cięcia od czasu do czasu jest OK , a jesli ktoś chce już ciąć więcej to tylko lepsze droższe
    Przynajmniej moja jest OK. I wcale nie była taka tania, 4 lata temu coś ok 400zł, nie pamiętam dokładnie.

  12. #12

    Domyślnie

    W tej cenie to już lepiej Black&Decker ...
    albo tańszy i duuużo solidniejszy Blaucraft

  13. #13

    Domyślnie

    Jak szlifierka to http://www.allegro.pl/item677777658_...hsw_6206k.html tej firmy. Po paru latach testów w zakładzie ślusarskim z różnymi boschami itd zostałem przy nich, pięć lat temu kupione 3 sztuki i dają radę do dzisiaj. Tylko zastanów się czy potrzebna ci duża szlifierka, mniejsza lepsza. Ręka się tak nie męczy. Co do mac allistera to mam tylko wkrętarkę, 3 lata jeździ na serwisy do klientów i bez problemów.

  14. #14

    Domyślnie

    Mac Allister i Performance Power to nie producenci narzędzi ale marki własne Castoramy. Produkty pewnie w 95% pochodzą z Chin podobnie jak Toya, Topwx, Blaucraft, Pagasus itp. Mac Allister to taka wyższa półka wśród chińszczyzny.

  15. #15

    Domyślnie

    Moja szlifierka taśmowa przy obecnych upałach strasznie sie grzała i mimo przerw w pracy ostatecznie wysiadła. Moim zdaniem lepiej kupić profesjonalne narzędzie ( np. Dewalt, niebieski Bosch ) lub tańsze narzędzia Eurotec, Ferm.

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    igor526

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    1

    Domyślnie macalister

    posiadam piłę posuwno-ukośną lecz podczas przprowadzki zgubiłem srubę dokręcającą ostrze czy ktoś wie jaka to śruba (np średnica śr. rodzaj gwintu)piła to mac 1800w 250mm ostrze 30mm otwór ostrza

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Dokładnie wszystko zostało powiedziane,jednorazowy-marketowy-chiński-sprzęt nie warty inwestycji

  18. #18

    Domyślnie

    Witam, czy są gdzieś do kupienia części do tej frezarki McALLISTER mer 1500? Dokładnie chodzi o regulator prędkości.
    Z góry dzięki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony