dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Cytat Napisał Izulek
    Stojaki na talerze to takie z uchwytami po bokach zi, które można wyciągnąć, tzn. talerze w tych uchwytach ?
    Tak
    ja mam takie, naprawdę sprawdzają się świetnie
    Swietny pomysł, nie widziałam jeszcze takiego patentu. Możesz zdradzić ile coś takiego kosztuje

  2. #22

    Domyślnie

    [quote="cieszynianka"]
    Cytat Napisał Besta77
    ....
    Swietny pomysł, nie widziałam jeszcze takiego patentu. Możesz zdradzić ile coś takiego kosztuje
    Cieszynianko 19,99 mniejszy, większy 29,99 - luknij tutaj http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30076197
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  3. #23

    Domyślnie

    A co Ty zamieżasz robić z tymi szufladami, że boisz się, że Ci talerze powypadają? wystarczy normalnie otwierać i zamykać szufladę i będzie ok.
    Na prawdę, nie trzeba kopać szuflad wystarczy delikatnie pchnąć i same się zamkną. Polecam matę z Ikei do wyłożenia dna szuflady, wtdy nic nawet nie drgnie i kopnąć można

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    No właśnie chcę mieć pewność, że jak przyjdzie mi ochota kopnąć to nic nie wypadnie
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  5. #25

    Domyślnie

    Mamy takie szuflady jak byly powyzej, czyli wysoki front z niskimi bokami plus relingi. Trzymamy w nich m.in.talerze bez zadnego stojaka. Jedynie szuflady mamy wylozone folia z Ikei, o ktorej tez pisali. Nic sie nie dzieje z tymi talerzami, ani sie nie przesuwaja, tymbardziej nie wypadaja. A taka szuflada to raczej nie da sie trzasnac, konstrukcja prowadnic i hamulec temu zapobiega.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    No dobra uspokoiliście mnie Dziękuję.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  7. #27

    Domyślnie

    u mnie Blumy
    w jednej szufladzie mam tylko wysokie boki, na talerze + dodatkowo taki wkład :
    http://www.mr.sklep.pl/index.php?pct=63&p=303&more
    i kołeczki\ograniczniki, które mozna dowolnie mocować

    w pozostałych szufladach boczki niskie + relingi

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Masz takie wkłady na talerze?

    http://www.mr.sklep.pl/index.php?pct=63&p=333&more

    U mnie się nie zmieszczą, bo szuflady 60 cm, może i dobrze
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  9. #29
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    u mnie dolne szufladt też będą z relingiem a jeśli będę chciała to można osobno dokupić boki za 80zł i będą wówczas pełne. mam na Blumie.

  10. #30

    Domyślnie

    Izulek, mnie pytasz ?

    mam dokładnie tą płytę, którą wklejałam.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    TAK bioork Ciebie, bo na początku myślałam że masz taki wkład na talerze i dodatkowo w innej szufladzie tę płytę.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna_m
    u mnie dolne szufladt też będą z relingiem a jeśli będę chciała to można osobno dokupić boki za 80zł i będą wówczas pełne. mam na Blumie.
    justyna a masz jakiś link jak te boki wyglądają? Tak jak w Hettichu?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  13. #33

    Domyślnie

    Izulek, nie,nie

    w innych szufladach nie potrzebuję wkładów,
    na talerze chciałam mieć żeby mi nie jeździły przy otwieraniu\zamykaniu

  14. #34
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek
    Cytat Napisał justyna_m
    u mnie dolne szufladt też będą z relingiem a jeśli będę chciała to można osobno dokupić boki za 80zł i będą wówczas pełne. mam na Blumie.
    justyna a masz jakiś link jak te boki wyglądają? Tak jak w Hettichu?


  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    [quote="Besta77"]
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Besta77
    ....
    Swietny pomysł, nie widziałam jeszcze takiego patentu. Możesz zdradzić ile coś takiego kosztuje
    Cieszynianko 19,99 mniejszy, większy 29,99 - luknij tutaj http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30076197
    Bardzo Ci dziękuję za informację. W środę się wybieram do Ikei, więc pooglądam i zrobię zakupy.

    Może ktoś jeszcze mi podsunie pomysły na jakie gadżety kuchenne warto tam zwrócić uwagę. Co jest praktyczne i się przydaje

    Bardzo proszę o rady

  16. #36

    Domyślnie

    [quote="cieszynianka
    Może ktoś jeszcze mi podsunie pomysły na jakie gadżety kuchenne warto tam zwrócić uwagę. Co jest praktyczne i się przydaje

    Bardzo proszę o rady [/quote]

    Na pewno wspominana wcześniej mata ikeowska (leży w rolkach koło wyposażenia szuflad). U mnie do płytkich szuflad świetnie sprawdzają się też te organizery

    zarówno do szuflady na sztućce (bo podzieliłam sobie dokładnie tak jak chciałam, poza tym przy dwóch kompletach sztućców te używane non stop są z przodu szuflady, a te rzadziej z tyłu), do szuflady pod płytą na chochelki, duże łyżki i rozmaite utensylia do mieszania , na szufladę z pierdołami - woreczki, folia śniadaniowa itp. Tylko nie kupuj tych organizerów do głębokich szuflad, bo mają inne rozmiary (pasują tylko do bluma z ikei) i przegródki nie dostają do dna. Rozglądałam się też po ikei za różnymi wieszaczkami, relingami, uchwytami na ręczniki papierowe - te niestety są niefajnie wykończone - wszystkie śruby, wkręty itp są na wierzchu i nie wygląda to elegancko.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  17. #37

    Domyślnie

    Besta a te pokazane przez ciebie przegródki pasują do Bluma ale nie z IKEA?

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Mam w ikeowskich głębokich szufladach z relingiem stosy talerzy, misek i miseczek, bez organizerów, bez maty (leży od 2 lat w rolce w innej szufladzie ) i jeszcze nie zdarzyło się żeby coś wypadło. Wczoraj kupiłam identyczną kuchnię do nowego domu z max ilością szuflad jakie udało mi się wcisnąć .

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Besta a te pokazane przez ciebie przegródki pasują do Bluma ale nie z IKEA?
    Pasują do płytkich szuflad, bo dostają do dna - tu kładziesz organizer na dnie szuflady i jak chcesz to przykręcasz go do dna (są takie specjalne uchwyty).
    Do głębokich nie, bo w blumach z ikei relingi boczne są na innej wysokości niż w blumach stosowanych gdzie indziej i jak kupiłam organizer do głębokiej szuflady i powiesiłam go na bocznych relingach to nie dostawał do dna. Jeśli w takiej szufladzie miałyby być rzeczy drobniejsze to będą przelatywać pomiędzy komorami na dnie szuflady (mam nadzieję, że to w miarę zrozumiałe )
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Cytat Napisał jaksie
    Besta a te pokazane przez ciebie przegródki pasują do Bluma ale nie z IKEA?
    Pasują do płytkich szuflad, bo dostają do dna - tu kładziesz organizer na dnie szuflady i jak chcesz to przykręcasz go do dna (są takie specjalne uchwyty).
    Do głębokich nie, bo w blumach z ikei relingi boczne są na innej wysokości niż w blumach stosowanych gdzie indziej i jak kupiłam organizer do głębokiej szuflady i powiesiłam go na bocznych relingach to nie dostawał do dna. Jeśli w takiej szufladzie miałyby być rzeczy drobniejsze to będą przelatywać pomiędzy komorami na dnie szuflady (mam nadzieję, że to w miarę zrozumiałe )
    bardzo zrozumiałe. Dzięki

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony