dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 91
  1. #61

    Domyślnie

    Moj kot je tylko suche jedzenie, całkowicie gardzi mokrym.. niezależnie od tego co to za jedzenie, nawet te najdroższe są niedobre

  2. #62

    Domyślnie

    Mój kot je suchą karmę dla kotów sterylizowanych, po innych ma problem z wypróżnianiem

  3. #63

    Domyślnie

    Sprawdzam ceny w wyszukiwarce i wybieram najlepsze ceny, tak najłatwiej zaoszczędzić.

  4. #64

    Domyślnie

    Ja jestem zwolenniczką zwykłego jedzenia niż karm. Czasami kupowałam whiskas i kitekat, ale wolę kupić skrawki mięsa, np kurczaka i je ugotować. Kicia też lubi żółty ser. Oczywiście pamiętam o podawaniu wody.

  5. #65

    Domyślnie

    Moja kotka je suchy pokarm i saszetki (ale nie przepada za tymi pasztecikami, tylko musi mieć kawałki mięsa). Poza tym uwielbia tuńczyka z puszki, surowego łososia i indyka gotowanego w rosole Niby nic specjalnego, ale chyba jej takie menu smakuje. Na szczęście nie jest zbyt wybredna, więc nie muszę sprowadzać jakiegoś specjalnego jedzenia, co też czasami się zdarza

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Moje koty najchętniej zjadły by to co jedzą inni!
    Nawet jak jest to śledź z octu czy kiszony ogórek.
    Jedzą a kotu nie dają - znaczy dobre jest i trzeba to ZDOBYĆ!

    Lubią kurczaka, chrupki i karmę z puchy.
    Był czas, że przegryzały myszka czy jaszczurką, ale chyba im przeszło.
    Za ciepło na łowy.
    Leżą pod autkiem "pozdychane".

    Kiedyś tu gdzieś wyczytałem...
    Co je kot?
    - Kot je zwierz drapieżny, pluchaty, mruczący.

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 23-08-2018 o 16:30
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał ILoveMyHouse Zobacz post
    Ja jestem zwolenniczką zwykłego jedzenia niż karm. Czasami kupowałam whiskas i kitekat, ale wolę kupić skrawki mięsa, np kurczaka i je ugotować. Kicia też lubi żółty ser. Oczywiście pamiętam o podawaniu wody.
    Koty mojej mamy mieszkają na wsi i ona podaje im suchą karmę, za którą przepadają oraz od czasu do czasu trochę mięsa na wagę (skrzydełka, itp.) Mają dużo ruchu, więc nie mają problemów z wagą.

  8. #68

    Domyślnie

    Najlepsze i najtańsze karmienie kotów to . Jest to surowe mięso odpowiednio suplementowane. Mam 2 niewychodzące koty i wychodzi mnie ich miesięczne jedzenie ok 70zł.. Jako, że są to odpowiednio zbilansowane mieszanki to jedzą ich mniej.

    Suche karmy obciążają nerki i niestety zupełnie nie czyszczą zębów jest to mit niezależnie od jakości karmy. Kot przyjmuje wtedy zbyt mało wody - nawet jeśli dodatkowo pije. Koty dość często nie tolerują laktozy więc raczej lepiej dawać takie mleko czy od czasu do czasu jogurt naturalny...

    Z racji tego, że to surowe <gotując wiele składników się niszczy> mięso <przemroźone> i nie każdy lubi/potrafi polecałabym jednak puszki chociażby która jest bardzo budżetowa a w sklepach internetowych można zamówić i dodatkowo zbierać punkty na zabawki dla pupila. Każda mokra karma jest lepsza od suchej...

    Jakby ktoś był zainteresowany to chętnie podpowiem więcej o takim jedzeniu.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 02-04-2019 o 12:22 Powód: lokowanie produktu

  9. #69
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ciarma

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-821
    Posty
    0

    Domyślnie

    No nie wiem... jednak dobre karmy polecane są przez weterynarzy i wątpię, aby tylko po to, by zarobić.. Mój kot dostaje dobrą suchą i mokrą karmę nie dałabym rady tak go rozpieszczać, by mu jeszcze surowe mięsko podawać

  10. #70

    Domyślnie

    skąd wiesz czy karma jest dobra? z reklamy od weterynarza oni są opłacani przez firmy od karm pomijając juz fakt że temat żywienia kotów psów na studiach weterynaryjnych leży i kwiczy. ( BTW na lekarskich nie jest lepiej odnośnie żywienia człowieka temat maksymalnie po łepkach info od znajomej lekarki) Aby znależć dobrą karme trzeba się troche zaszukać i naczytać, ze wszystkim tak teraz jest . Polecam wpisac w wyszukiwarke "ranking karm dla kotów", chodzi mi o te suche karmy, natomiast mokrych najlepiej nie dawać tylko surowe mieso, podroby plus suplementy. Nie ma lepszego żarcia dla kota a wszystkie wiskasy mozna sobie w buty wsadzić, to tak jakby dziecko karmic ciastkami i chipsami na okrągło.

  11. #71

    Domyślnie

    A skąd mam wiedzieć co je "mój" kot? Wychodzi sobie na pole, do lasu i wraca, mniemam najedzony.

  12. #72

    Domyślnie

    Mój kot niestety tylko kitekata i whiskasa toleruje, próbowałam przestawić go na karmy z innym składem, ale nie ma szans. Więc się poddałam, bo walka trwała kilka tygodni. Chyba jest już za stara na takie rewolucje w diecie.....

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Moim kotom smakuje akurat to co JA jem!
    Nawet jak to są ziemniaczki ostro piepszem posypane....
    Naczy - KOTOM daje sie to GORSZE!
    Ludzie jedza LEPSZE
    No, to trzeba to ZDOBYĆ!

    Adam M,
    .
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    A mój je whiskas mokrą i suchą, myszy, ptaki, jakieś robaki w tym chrabąszcze, ostatnio upolował zajączka, a teraz znosi i je chomiki
    Jest to kot typowo domowy dachowiec - mieszka w garażu, nauczony by do domu nie wchodzić - z działki wypłoszył lub zabił wszystkie nornice i krety zaprzyjaźniony z jeżem z którym dzieli się zdobyczą. Ot taki kocur - nie kocur.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kot i chomik.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	100,8 KB
ID:	457376
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  15. #75
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lucindaaa3

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    02-102
    Posty
    1

    Domyślnie

    U mnie tylko suchą karme, mokrej całkowicie nie dotyka. Zdarza się tez, że jakąś mysz schrupie hah

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Moja kotka uwielbiała wątróbkę wieprzową

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Przy kurczaczych też stają na ogonkach...
    Szlemik, chłpak-łobuz-kot, ukradł mi dziś sledzia opiekanego w occie.
    Wystarczyło sie odwrócic...
    Krzywił sie - ale zjadł!
    Chyba nic mu nie będzie?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #78

    Domyślnie

    U mnie kot zje wszystko. Dostaje suchą jak i mokrą karmę, ale że lubi też sam polować to samodzielnie się dokarmia
    Reklama na FM jest platna

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Coś odkryłem...
    Mój KOT Szlemik jest gentelman!!!!
    NIC nie zje zanim się kotki nie najedzą!
    Normalnie - szok!
    Siedzi, patrzy, czeka...
    Odejdą "pełne" to dopiero ON.
    Skubnie to co zostało...
    Jednego serca (kurczaczego) tak mało ! tak maało!...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Spoko!
    Patrzę, widzę i dokarmiam!
    JEST wodzem całej okoloicy!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony