dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 91 z 91
  1. #81

    Domyślnie

    Ja polecam przeróżne kocie przekąski ale z naturalnym składem. Teraz jest tego naprawdę dużo. Prawie każda firma ma swoją chociaż jedną naturalną linie, wystarczy sobie poprzeglądać w sklepach internetowych składy. To co ja polecam to np. Wiejska Zagroda kurze filety suszone, Brit Super Fruits, Pasta pasztet z wątróbką John Dog Lovi Cat. Kupuję na .
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-10-2022 o 12:00

  2. #82

    Domyślnie

    Suchą karme

  3. #83

    Domyślnie

    Sucha karma bezzbożowa, Applaws, Purizon, Acana. Raz na kilka dni jakaś pusia dla kociąt, także bezzbożowa.
    Ściśle wg zaleceń, czyli zwykle z 70-80 gram na swoje, brytyjczyka, 7kg wagi. 5 lat i szczuplutki jak nowy.

  4. #84

    Domyślnie

    A żeby nie przepłacać, polecam porównywarkę cen karm
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-02-2023 o 09:16

  5. #85

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że jakość karm ostatnio spadła (albo moje bydlaki zrobiły się bardziej wybredne) - czego bym nie kupił ( Purina, One, Dolina Noteci, MiAmore i tym podobne) jedzą z łaski i niechętnie.

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Moja babcia mawiała - jak się dupcia wypości, zje i ości!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #87

    Domyślnie

    Nie mogą podnosić cen w nieskończoność to lecą po jakości. Ja daje Brytyjczykowi 6 rok suchy applaws ok 70gram i co kilka dni saszetkę z dużą ilością mięsa, bezbożową z B.... Odpukać, szczupły (6,5kg), zdrowy. Czesem zamieniam na Purizon, Acana ale ta ostatnio poleciała z ceną drastycznie.
    Warto kupować markowe, drogie karmy, wychodzi na to samo co najtanszy shit z 3 % białka i 80% zbóż, których musisz dać 300 gram dziennie.
    Ostatnio edytowane przez pandzik ; 05-08-2023 o 13:31

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zoltyy Zobacz post
    Mam wrażenie, że jakość karm ostatnio spadła (albo moje bydlaki zrobiły się bardziej wybredne) - czego bym nie kupił ( Purina, One, Dolina Noteci, MiAmore i tym podobne) jedzą z łaski i niechętnie.
    Moje 3 koty nie jedzą tych noteci sorry nie znają się na lansie i kicie dla brajanków jedzą tylko łiskas maluchy dziecięcy a kotka dorosła tylko tasty mix w białym sosie innych nie i co ja mam zrobić że mam niemodne koty.

  9. #89

    Domyślnie

    To nie lans, tylko próba znalezienie czegoś co nie skończy w dziobach srok.

  10. #90
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    werronkas

    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-167
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Moje 3 koty nie jedzą tych noteci sorry nie znają się na lansie i kicie dla brajanków jedzą tylko łiskas maluchy dziecięcy a kotka dorosła tylko tasty mix w białym sosie innych nie i co ja mam zrobić że mam niemodne koty.
    Whiskas to wcale nie jest dobra karma a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że to rozreklamowany badziew. Koty jedzą bo jedzą, tak samo jak ludzie jedzą fastfoody chociaż wiedzą, że to syf. Koty to mięsożercy, nie trawią zbóż a w whiskasach jest ich pełno, wystarczy poczytać skład. Moje koty jedzą suchą karmę dla kota Acana Cat Wild Prairie i czasami mokrą Shelma.
    reklama na FM jest płatna

  11. #91
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar priusson
    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dokładnie. W whiskas o ile się nie mylę w składzie na 1 miejscu są zboża, czyli jest ich najwięcej. Zawsze sprawdzajcie składy. Koty będą zabijały się za whiskasa czy felixa ale to nie znaczy, że to dobra karma. Takie marketowe karmy są ładowane sztucznymi aromatami.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony