dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Spiżarnia to dla ciebie:

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Praktyczny schowek na zapasy żywności, nie musi być zaraz przy kuchni.

    4 25,00%
  • Integralna część kuchni, trzymam w niej prawie wszystkie kuchenne akcesoria i produkty spożywcze.

    12 75,00%
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 164 z 164
  1. #161

    Domyślnie

    Spiżarnia to fajna sprawa. Niestety nie mieliśmy możliwości umieszczenia jej obok kuchni, ale mamy 'kąt' w piwnicy na przetwory, cukier, mąkę, soki itd......
    Mieszkając na wsi nie chce mi się robić całej wyprawy po jakiś drobiazg więc zawsze robię większe zapasy.

  2. #162

    Domyślnie

    Ja mam spiżarkę obok kuchni i jestem mega zadowolona - moja ma lekko ponad 4m2 i trzymam tam wszystko, dosłownie wszystko - sprzęt kuchenny, weki, mąkę, cukier, kasze, makarony, ryż, warzywa, soki, dodatkową lodówkę. Nie wyobrażam sobie życia bez tej spiżarki u mnie na wsi
    Polecam wszystkim zastanawiającym się czy posiadanie spiżarki to dobry pomysł

  3. #163

    Domyślnie

    Spiżarnia przydaję się w każdym domu. U mnie jest ulokowana koło kuchni i to jest bardzo praktyczne rozwiązanie. Jak czegoś potrzebuję to mam niedaleko. U siebie wykorzystałam [spam]. Bardzo przydatna rzeczy w takich pomieszczeniach. Wszędzie jest ład i porządek a to jest to co lubię najbardziej
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-01-2017 o 13:13

  4. #164

    Domyślnie

    Ja osobiście radzę sobie bez takiego pomieszczenia w domu, ale to tylko dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie mam na nie miejsca. Mieszkam w wieżowcu w centrum miasta, więc moje mieszkanie nie jest na tyle duże, abym mogła usytuować gdzieś takie pomieszczenie jakim jest spiżarnia. Ale uważam, że jest to super miejsce w domu. Spiżarnie ma babcia mojego chłopaka i jest to po prostu jedne z ważniejszych miejsc w domu. Babcia trzyma tam wszystko, od warzyw, po pieczywo - owoce, napoje, słodycze, słoiki, konfitury, nabiał, wszystko co się da. A dzięki temu, że ma w tym pomieszczeniu nieco chłodniej niż w całym domu (bo specjalnie nie były tam montowane żadne grzejniki ani nic podobnego) można tam trzymać wszystko co nie musi być obowiązkowo w lodówce.

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony