dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 117
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertsz Zobacz post
    Mogę polecić firmy: BERKER, OSPEL, SCHNEIDER.
    Nie mogę polecić firm: LEGRAND, SIMON

    KOSS nie montowałem i nie używałem.
    mozesz dopisac kilka słów dlaczego, szczególnie dlaczego nie polecasz danych firm ?
    tak coby bardziej swiadomie wybierac

    ja na razie na czas wykanczania mam właczniki po 3 PLN z Brico ale za 2-3 miesiące musze zminić na cos porządniego niezawodnego i estetycznego

  2. #42

    Domyślnie

    LEGRAND bo są przereklamowane, przewartościowane, nieprzemyślane
    SIMON bo się śrubki łatwo przekręcają, bo się źle montowały

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dory83

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    A ja w domu mam POLMARK i OSPEL. Nie mam zastrzeżeń

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jan Elektryk

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Przeprowadzam ankietę u siebie na blogu na najpopularniejszy osprzęt elektroinstalacyjny. Zapraszam do głosowania. http://elektrykdlaciebie.blogspot.co...sz-w-domu.html

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Polecam Ospel, stosunek cena do jakości jeden z lepszych na rynku.

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar thomyk
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    322

    Domyślnie

    A ja i Legranda i Simona zakładałem i nie widze problemów z nimi.
    Swego czasu róniez karlik był chodliwy.
    el-tom.business.site

  7. #47

    Domyślnie

    Oj zaskoczyłeś mnie, przymierzam się do Legranda Celiane i nie spodziewałbym się że są przewartościowane. Możesz coś więcej powiedzieć ?

    PS: Przydatny konfigurator: http://legrandwdomu.pl/konfigurator.html

  8. #48

    Domyślnie

    mam Ospel Impresja i własnie szukam innych po półtorej roku bo to g... ciągle wypada, nacięca na śrubkach się wyrabiają po 2 przkręceniach i już gniazdka nie można przykręcić albo odkręcić. Dno. Szukam jakiejś innej firmy niedrogiej ale w miarę dobrej. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

  9. #49

    Domyślnie

    Ostatnio kupowałem wyłączniki Schneider electronic. Tanich i dobrych nie znalazłem . Wymieniałem tanie gniazda i wyłączniki, których wygląd po 10 latach wołał o pomstę do nieba.

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Hova
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wołczyn
    Kod pocztowy
    46-250
    Posty
    79

    Domyślnie

    ja mogę polecić Ospel Sonatę, wzorniczo fajnie, jakość wysoka a do tego normalna cena.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dory83

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Wie ktoś gdzie można zobaczyć zdjęcia gniazd i łączników w realizacjach na żywo? Planuję remont, chcę wymienić na coś nowoczesnego ale nie potrafię sobie wyobrazić jak to coś będzie wygladać na ścianie.

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slawas86
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    118
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy gdzie dostanę gniazdka Legrand z serii Niloe? Chciałbym jeden gdzie dostanę wszystkie potrzebne mi produkty. Standardowe elementy typu włączniki czy gniazda są dostępne wszędzie ale np podwójne gniazdo do ethernetu już jest problem dostać, jeżeli w którymś sklepie jest to znowu brakuje wyłącznika schodowego lub krzyżowego i tak w kółko...

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MB2428

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam .Mogę polecić sklep internetowy KOPEL sama u nich kupiłam wszystkie wyłącznik i gniazdka.

  14. #54
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Hova
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wołczyn
    Kod pocztowy
    46-250
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał dory83 Zobacz post
    Wie ktoś gdzie można zobaczyć zdjęcia gniazd i łączników w realizacjach na żywo? Planuję remont, chcę wymienić na coś nowoczesnego ale nie potrafię sobie wyobrazić jak to coś będzie wygladać na ścianie.
    nie mogłam znaleźć nigdzie takich porządnych wizualek. tylko na stronie sklepu - link jest taki slajder, gdzie są wnętrza i dopasowane do nich kontakty i włączniki - ale osobno. także nie wiem, czy o to ci chodziło

  15. #55

    Domyślnie

    No ja właśnie chcę kupić ospel bo wymieniam swoje stare, które strasznie pożółkły, a tej firmy ma moja siostra w domu i miałam wrażenie że są niezniszczalne.

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dory83

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mechanizmy u wszystkich producentów są podobnej jakości. Trzeba wybrać po prostu to co pasuje do wnętrza i się podoba.
    A tu ciekawostka - tego koloru nie ma na rynku ale fajnie na zdjęciu wygląda
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Trevorr

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-521
    Posty
    2

    Domyślnie

    W swoim domu też mam Ospel, jakość tej marki jest bardzo dobra. A jeśli chodzi o wymianę gniazda i łącznika to dla mnie bardzo pomocne były te filmiki https://www.youtube.com/user/ospel1953

  18. #58

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez Matilde1 ; 02-09-2016 o 08:20

  19. #59

    Domyślnie

    W mieszkaniu mam obecnie cały osprzęt Berker Kwadrat. Do nowego domu chciałem tę samą serię, ale po przeliczeniu kosztów zrobię tylko łączniki Berkera, natomiast gniazda jakiejś znacznie tańszej firmy. Po prostu wymiękłem gdy zobaczyłem gniazdo HMDI u Berkera za 250 zł
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał dory83 Zobacz post
    Mechanizmy u wszystkich producentów są podobnej jakości. Trzeba wybrać po prostu to co pasuje do wnętrza i się podoba.
    A tu ciekawostka - tego koloru nie ma na rynku ale fajnie na zdjęciu wygląda
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Tyle, że niektóre szybko robią się żółte.

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony