dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Brama przesuwna szynowa - kto ma?

    Jak w temacie - z powodu ograniczonego miejsca nie mogę zastosować przesuwnej bramy z przeciwwagą. Pozostaje opcja szynowa, jednak mam obawy co do sprawności działania takiego urządzenia np. w zimie (zamarznięta szyna).

    Pytanie do użytkowników lub montażystów/wykonawców tego typu bramy szynowej - jak to się sprawdza w realu, jak wygląda kwestia automatyki. No i - ile kosztuje, czy to są koszta zbliżone do standardowej bramy z przeciwwagą?

    Z góry serdeczne dzięki za wszelkie opinie

    pozdrawiam
    Kretes

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: Brama przesuwna szynowa - kto ma?

    Cytat Napisał Kretes
    Jak w temacie - z powodu ograniczonego miejsca nie mogę zastosować przesuwnej bramy z przeciwwagą. Pozostaje opcja szynowa, jednak mam obawy co do sprawności działania takiego urządzenia np. w zimie (zamarznięta szyna).

    Pytanie do użytkowników lub montażystów/wykonawców tego typu bramy szynowej - jak to się sprawdza w realu, jak wygląda kwestia automatyki. No i - ile kosztuje, czy to są koszta zbliżone do standardowej bramy z przeciwwagą?

    Z góry serdeczne dzięki za wszelkie opinie

    pozdrawiam
    Kretes

    Obawy co do sprawności w zimie masz słuszne, ale nie ma co panikować. Gdyby było tragicznie prawie nikt by ich nie stosował.
    Kwestia automatyki niczym się nie różni od bramy z przeciwwagą.
    Koszta powinny być też zbliżone. Może ona być jednak delikatniejsza bo jej sztywność nie ma tak wielkiego znaczenia jak dla takiej z przeciwwagą.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jest aż tak strasznie źle, wiadomo w zimie trzeba zadbać o tor jezdny aby był odśnieżony.Jeżeli zastosuje się kółka łożyskowane to będzie chodzić długie lata. Odnośnie automatu to niczym się nie różni od bramy na przeciwwage.
    Powodzenia
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  4. #4

    Domyślnie brama przesuwna bez przeciwwagi - zdjecia

    witam
    prosze o kilka zdjec bramy przesuwnej ale bez przeciwwagi
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Podbijam pytanie...

    Czy ktoś ostatnio robił lub chociaż rozważał?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony